USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зайцеву та Дронова засудили до десяти років позбавлення волі

26 Лютого 2019 16:23
Київський суд Харкова визнав винними Олену Зайцеву і Геннадія Дронова у ДТП, яке сталося в жовтні 2017 року, в результаті чого загинули шість чоловік, і засудив їх до 10 років позбавлення волі із забороною керувати транспортом на строк до 3 років.

Про це пише TheБабель.

Увечері 18 жовтня 2017 в центрі Харкова на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова, зіткнулися два автомобілі. Позашляховик Lexus RX, за кермом якого була 20-річна Олена Зайцева, вилетів на тротуар, де пішоходи чекали на зелене світло. В результаті ДТП загинули шестеро і постраждали п'ятеро людей.

Крім Зайцевої, суд заарештував другого учасника ДТП — Геннадія Дронова, який був за кермом Volkswagen. Його звинуватили в порушенні правил дорожнього руху, оскільки він почав рух на жовте світло.

Раніше Дронов і Зайцева визнали в суді свою провину і попросили пробачення у родичів жертв і постраждалих. Адвокати просили суд врахувати каяття підсудних і прийняти це до уваги, як пом'якшувальні обставини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2019 16:34
Шкода рідних загиблик...але рахую Дроновому забагато дали..максимум умовно
ігор луцький до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2019 17:47
Враховуючи всі обставини,суддя впаяв обом максималку і цим перестрахувався.Тепер рідні загиблих і актавісти не будуть мати до нього претензій.А пару баксів він заробить другим разом.
Просто Показати IP 26 Лютого 2019 16:36
До чого тут Дронов?????????????????????????????? Кончана держава і продажність системи...
Metaller Показати IP 26 Лютого 2019 17:43
Дронов заслуговував максимум на штраф за порушення ПДР. Але ж, видно, мажорній "лялечці" западло було одній сідати...
ангст Показати IP 26 Лютого 2019 17:53
Шкода Дронова( сів із-за тупорилої .....
Віктор Показати IP 26 Лютого 2019 20:43
Дійсно шкода Дронова.не в той час і не в тому місці був..і побачите,зайцеву швидше випустять...напишуть якусь інвалідність або тубік виявлять..короче щось намудрують..і поїде вона жити за кордон.
Стрілочник Показати IP 27 Лютого 2019 01:46
От цікаво, скільки ж отримає Геннадій Єпіфанович, який є винуватцем ДТП в якому загинула жінка і водій таксі?
33ий до Стрілочник Показати IP 27 Лютого 2019 09:41
дуже не вчасно цю справу закрили для нього...