USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Зеленський оголосив про бажання балотуватися на другий термін, – нардеп

28 Січня 2021 12:56
Виключений з фракції «Слуга народу» народний депутат Гео Лерос заявив, що Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий президентський термін.

Про майбутні плани глави держави нардеп написав на своїй сторінці у Facebook, передає Страна.

За словами Лероса, президент сказав про свої наміри під час святкування дня народження у понеділок, 25 січня.

«Тепер це офіційно! Позавчора на святкуванні дня народження Зеленський своєму найближчому оточенню заявив, що йде на другий термін!» – написав Лерос.
Відзначимо, що після того, як Зеленський виключив Лероса з фракції, нардеп виступив з трибуни Верховної Ради і звинуватив президента в порушенні передвиборних обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни.

За його словами, «країна рухається в прірву», а президент тепер очолює «клани Януковича» в парламенті.

Нагадаємо, розмови про плани президента йти на другий термін почалися навесні 2020 року. Пізніше заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що Володимир Зеленський може піти на другий президентський термін. Це пов’язано з неможливістю «відновити країну» за одну каденцію.

Тим часом, перша леді України заявила, що не хоче налаштовуватися на другий термін Зеленського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 28 Січня 2021 13:07
"що після того, як Зеленський виключив Леросас з фракції, нардеп виступив з трибуни Верховної Ради і звинуватив президента в порушенні передвиборних обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни." - вся суть тих, хто верещить про 73%
здивований Показати IP 28 Січня 2021 13:13
Умора.....
Пилип Орлик Показати IP 28 Січня 2021 13:31
Він хоча б цей термін добув до кінця, а то ще як Трампу, імпічмент оголосять.
Ага до Пилип Орлик Показати IP 28 Січня 2021 14:12
Такій український - копа в д..у !
73% до Пилип Орлик Показати IP 28 Січня 2021 14:20
Нє смєть! Ваше дєло підкорятись, так що молчати!
=5 до Пилип Орлик Показати IP 28 Січня 2021 15:48
Конституція України визначає підставою для імпічменту вчинення державної зради або іншого злочину, які підпадають під дію кримінального закону (частина 1 ст. 111).Думаю до такого не дійде.ПРО БАЖАННЯ БАЛОТУВАТИСЯ НА ДРУГИЙ ТЕРМІН – треба чути це від Зеленського.Інакше це плітки...
"" Показати IP 28 Січня 2021 14:47
Яка радісна новина для 73%! Решта у другому терміні не сумнівались з першого дня!
свс Показати IP 28 Січня 2021 15:09
Скажем дружно,на..........нужен..........
Семен Показати IP 28 Січня 2021 15:16
Щось не знайшов де те "офіційно". Той кому копня під с...у дали заявив офіційно? Так усі ті кому, свого часу, дали копня під зад, щось "офіційно" заявляють. А що їм ще лишається? Як ще про себе заявити?
Микола Показати IP 28 Січня 2021 15:16
Дивіться Голос країни,останній випуск.Якщо є клепка в голові,то все зрозумієтеКанал 1+1
Лучанин Показати IP 28 Січня 2021 15:24
Ще б цей досидів)
Анонім Показати IP 28 Січня 2021 16:29
Пока Зе так активно борется за любовь запада французское издание «Le Monde»констатирует его провалы на должности: «Он хороший парень, но слабый и безвольный! Его окружение стало «решать» вопросов больше чем он сам. Олигархи теперь имеют влияние на пропрезидентское большинство в парламенте большее, чем сам Зеленский». Очень точная характеристика Украины сегодня!