USD 39.60 39.92
  • USD 39.60 39.92
  • EUR 39.75 40.10
  • PLN 9.90 10.12

Зеленський призначив Сирського Головнокомандувачем ЗСУ

8 Лютого 2024 19:00
Головнокомандувачем Збройних сил України призначено генерал-полковника Олександра Сирського.

Про це у своєму зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«Я вдячний генералу Залужному за два роки захисту. Я вдячний за кожну перемогу, яких ми досягли разом і завдяки всім українським воїнам, які героїчно витягують цю війну на собі. Відверто поговорили сьогодні про те, що потребує змін в армії. Термінових змін. Я запропонував генералу Залужному бути й надалі разом у команді Української держави. Буду вдячний за його згоду», – йдеться у зверненні.

Від сьогодні до керівництва Збройними силами України стає нова управлінська команда.

«Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським», – зазначив Зеленський.

Усіх цих військових розглядають на керівні посади в армії.

Читати ще: Час для змін: Залужний та Зеленський обговорили оновлення в керівництві ЗСУ

Зі слів президента, Сирський має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції.

«Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних сил України. Сьогодні ж говорив із генералами Мойсюком та Забродським. Їхній досвід – на службі державі», – заявив президент.

На його переконання, 2024 рік може стати успішним для України лише за умови ефективних змін в основі нашої оборони, якою є Збройні сили України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Сергій Показати IP 8 Лютого 2024 19:23
Скоро побачим пару Іловайськів
Анонім Показати IP 8 Лютого 2024 20:01
Новина без жартів жахлива.
Маннергейм Показати IP 8 Лютого 2024 20:09
Навіть Зеленського охопив піхотний вірус , призначати тупих но преданих
Анонім Показати IP 8 Лютого 2024 20:21
'сценарісти напісалі ачєрєдной сценарій перемоги' для нас, призначивши кацапа керувати українською армією
Ще не зовсім свідоми Показати IP 8 Лютого 2024 20:37
Сирський - придворний та вигідний владі, а Залужний - Полководець
Всім Показати IP 8 Лютого 2024 20:43
Чому не Безуглу ???
Анонім Показати IP 8 Лютого 2024 21:18
Це початок кінця
ABC Показати IP 8 Лютого 2024 21:25
Залужний обрав тактику утримання позицій (як і радили іноземні партнери). А Зеленському потрібен наступ і перемоги. Тому скоро ми побачимо новий "контрнаступ" під керівництвом Сирського. Добре, якщо не з лопатами, як казав Кулеба.
Ася Показати IP 8 Лютого 2024 23:22
Кабзда державi
Правда Показати IP 9 Лютого 2024 06:40
Наголосували 73% і варнякають з-за кордону і далі прориваються(останній приклад-38 довбнів).І хто тепер має відповідати за ваш "вибір",уклоністи.Мобілізація має бути з 23 років,бо вони вже "ржали" в 2019.Скоро скрутять вам вязи і нікуди не сховаєтесь.
здивований до Правда Показати IP 9 Лютого 2024 09:41
Підтримую на всі 100%...
Здивований до Правда Показати IP 9 Лютого 2024 10:42
Що у психлікарні є доступ в інтернет. Давно вже провели?
здивований до Здивований Показати IP 9 Лютого 2024 14:40
додік ти забув що з твого ноута я писав... ти ж в сусідній палаті лежиш...
Анонім до Правда Показати IP 9 Лютого 2024 10:54
Ти свічку тримав за кого вони голосували ? Є докази ? Може вони з 27% які були проти.
Правда Показати IP 9 Лютого 2024 15:23
Що правда "очі коле"вир....якби не знав то би і не писав."Я за нього не голосував...ось так вони відповідають.І до чого тут"свічка"довбню,а є факти і наявна реальність,а не віртуальна.Чекайте,не панікуйте,вони вже йдуть за вами,в Тису,Буг і Прут,якщо поталанить...