USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Зеленський відреагував на захоплення заручників у Луцьку. На місце терміново вилетів Аваков

21 Липня 2020 11:57
Президент Володимир Зеленський відреагував на ситуації із захопленням заручників у Луцьку. Та запевнив, що тримає перебіг подій під особистим контролем.

Про це президент написав у фейсбуці.

«Тривожні новини з Луцька. Вранці, о 9:25, до місцевої поліції зателефонував громадянин, який повідомив про те, що захопив автобус із заручниками. Було чутно постріли, автобус пошкоджено. Наразі введено поліцейську операцію «Заручник», а СБУ ввела план «Бумеранг». Робиться все, щоб ситуацію було врегульовано без жертв. Тримаю перебіг подій під особистим контролем», - йдеться у дописі Зеленського.

Також стало відомо, що у Луцьк терміново вилетів міністр МВС Арсен Аваков. Про це повідомив заступник міністра Антон Геращенко.

Також він повідомив, що заручник близько 9 години подзвонив у поліцію та назвався Максим Плохой.

Вранці 21 липня у центрі Луцька чоловік захопив приміський автобус, у якому перебуває близько 20 людей. Особу нападника встановили, також він озвучив свої вимоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Володя Показати IP 21 Липня 2020 12:08
Все по сценарію, як було з Французом - аваков поговорить з тим артистом і стане героєм. Цирк, скрізь цирк.
Хто до Володя Показати IP 21 Липня 2020 12:30
Я б дуже хотів подивитись як Ви б аплодували тому цирку, якби в тому автобусі були б ваші батьки/діти Певно теж би сиділи про цирк в коментарях на Волинських новинах писали.
Володя до Хто Показати IP 21 Липня 2020 13:44
Ви б краще дуже хотіли б собі розуму. До чого тут заручники? Вони розмінна монета, для керівництва держави, так статистика. Трагедія в тому, що ці дурні перейняли методи путіна по підвищенню рейтингів.
Лучанин до Володя Показати IP 21 Липня 2020 12:31
Добре було б, коли б це був цирк.
Володимир Показати IP 21 Липня 2020 12:27
З Французом не був цирк. Він реально йшов на ризик.
Монархіст до Володимир Показати IP 21 Липня 2020 12:46
Що за випадок? Можна детальніше? Мимо мене якось пройшло.
Євробидло до Монархіст Показати IP 21 Липня 2020 13:09
Подивіться фільм "Європейський конвой".
Монархіст до Євробидло Показати IP 21 Липня 2020 13:57
Зрозуміло. Дякую.
Володя до Володимир Показати IP 21 Липня 2020 13:51
Ага))) до цього не менше десяти разів можна було їх парконути в Луцьку, коли вони їздили як туристи, але їх треба було затримати саме на АЗС після переговорів з майбутнім героєм України. Не дивно, що Ви з кіно президента вибрали.
Лучанка Показати IP 21 Липня 2020 12:36
легко говорити коли не знаходитись в тому автобусі,людям можна тільки поспівчувати,а ви дурниці різні говорите
Зе відреагував Показати IP 21 Липня 2020 13:12
"Слава Аллаху, що я вже не там! ". І перехрестився 2 рази :по- православному і по-католицьки, на всякій случай.
[email protected] Показати IP 21 Липня 2020 13:51
Антисистема у Московії. Не по адресу зверненея апологета моск. патріархату.
Руслан Показати IP 21 Липня 2020 15:25
А якого біса там робить Аваков? Де голова СБУ зі своїм "бумерангом"? Чи в нас поліція вже за тероризм береться? І нафіга тоді Альфа? Знов цирк?