Жінка загинула, двоє осіб постраждали: за ДТП на Волині керманичу дали іспитовий строк
За вчинення дорожньо-транспортної пригоди водія з Рівненщини покарали іспитовим строком.
Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду.
Інцидент стався 20 грудня 2024 року поблизу села Северинівка Камінь-Каширського району. Керуючи Toyota Camry, Олександр О. не вибрав безпечної швидкості, внаслідок чого в'їхав у лісосмугу. Автівка перекинулася, 46-річна пасажирка загинула на місці. Водія і ще двох пасажирів, 42 та 43 років, доставили до лікарні із травмами.
Дії кваліфікували за ч.2 ст. 286 КК України (порушення ПДР, що спричинило смерть потерпілої, заподіяло тяжкі і середні тілесні ушкодження).
Читати ще: Не раз порушував ПДР: у Луцьку покарали молодого водія BMW, який п'яним в'їхав у стіну
На судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав. Автомобіль був закріплений за ним, адже працював водієм у лісовому господарстві і їхав у відрядження. Мовляв, керував не швидко – приблизно 90 км/год. Чоловік просив взяти до уваги, що ДТП вчинено з необережності, а посвідчення водія йому потрібне через сімейні обставини.
Суд призначив Олександру О. 3,5 року позбавлення волі, але замінив півторарічним іспитовим строком. Також на півтора року він залишиться без водійського посвідчення. ДП «Ліси України» відшкодує потерпілим моральну школу: 520 і 250 тисяч гривень.
Дмитро КЛИМЧУК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду.
Інцидент стався 20 грудня 2024 року поблизу села Северинівка Камінь-Каширського району. Керуючи Toyota Camry, Олександр О. не вибрав безпечної швидкості, внаслідок чого в'їхав у лісосмугу. Автівка перекинулася, 46-річна пасажирка загинула на місці. Водія і ще двох пасажирів, 42 та 43 років, доставили до лікарні із травмами.
Дії кваліфікували за ч.2 ст. 286 КК України (порушення ПДР, що спричинило смерть потерпілої, заподіяло тяжкі і середні тілесні ушкодження).
Читати ще: Не раз порушував ПДР: у Луцьку покарали молодого водія BMW, який п'яним в'їхав у стіну
На судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав. Автомобіль був закріплений за ним, адже працював водієм у лісовому господарстві і їхав у відрядження. Мовляв, керував не швидко – приблизно 90 км/год. Чоловік просив взяти до уваги, що ДТП вчинено з необережності, а посвідчення водія йому потрібне через сімейні обставини.
Суд призначив Олександру О. 3,5 року позбавлення волі, але замінив півторарічним іспитовим строком. Також на півтора року він залишиться без водійського посвідчення. ДП «Ліси України» відшкодує потерпілим моральну школу: 520 і 250 тисяч гривень.
Дмитро КЛИМЧУК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Українські військові вдарили по залізничному мосту, понтонній переправі та вантажівках у Чонгарі
Сьогодні 12:24
Сьогодні 12:24
У Ковелі підліток на електровелосипеді влетів на швидкості у Mercedes-Benz. Кого покарали
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
Дочасно пішов із життя Захисник з Любешева Іван Сокирка
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Знову штормитиме: на вихідних по Землі вдарить магнітна буря
Сьогодні 10:32
Сьогодні 10:32
Росія атакувала Україну 118 БПЛА. Є загиблий на Запоріжжі
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.