USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Журналіст Бутусов і нардеп Шуфрич побилися в прямому ефірі. Відео

19 Лютого 2022 07:29
Журналіст Юрій Бутусов та нардеп «ОПЗЖ» Нестор Шуфрич почубилися в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на трансляцію програми.

Суперечки між Бутусовим та Шуфричем точилися під час цілого ефіру. В якийсь момент Шуфрич пішов зі студії після слів Бутусова, але потім повернувся.

Перед інцидентом Бутусов заявив: «Дуже шкода, що в такий важкий момент наш народ, усі люди, хто захищають нашу країну, змушені дивитися в ефірі ці ганебні вислови цих двох зрадників (Шуфрича та ексдепутата Верховної Ради Євгенія Мураєва, який також був учасником ефіру – ред.)».

Читати ще: Нацрада оштрафувала канал «НАШ» через заяви Мураєва

Шуфрич відповів, що «зрадник чи ні – нехай встановлює суд». Невдовзі після цього Бутусов дав політикові ляпаса і розпочалася бійка.

Наприкінці програми Бутусов підійшов до Шуфрича та дав нардепу ляпаса. Той відповів. Учасники бійки впали на підлогу. Їх не могли роздійняти близько хвилини, однак після бійки обидва залишились у студії.

Решта гостей програми розтягнули журналіста й депутата.

Також Нестору Шуфричу у прямому ефірі згадали факти зі свіжого розслідування «Схем» щодо його кримського майна, оформленого за законами Росії, яке Радіо Свобода оприлюднило 17 лютого. Шуфрич ніяк не відреагував під час ефіру на згадки про це.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
! Показати IP 19 Лютого 2022 07:59
Молодец Бутусов! Шуфрича надо п...здить регулярно.
Анонім до ! Показати IP 19 Лютого 2022 10:10
Ну якщо ви дикуни, то вам ніколи не бути у цивілізованому світи, так і будете тут болото місити і на таких шоу хайп ловити :)
Анонім до Анонім Показати IP 19 Лютого 2022 10:41
Тікай на таймир луГандон, що ще тут сидиш!?
скептик до Анонім Показати IP 19 Лютого 2022 10:55
а до тих гі"нюків шлюфчиків, мерзаєвих і т.д. по-іншому не доходить
практик до скептик Показати IP 19 Лютого 2022 13:02
Ну то шуруй на Схід і там деяким розум вправляй, а не тут, у тилу, з дивану вкмнічай!
скептик до практик Показати IP 19 Лютого 2022 18:12
тебе послати чи сам підеш ?
Степан до ! Показати IP 19 Лютого 2022 11:19
Чем же он молодец? повёл себя как баба.
костя а може вася до Степан Показати IP 19 Лютого 2022 12:33
як баба ти штефку!
111111 Показати IP 19 Лютого 2022 08:14
Мало дав .
Photoshoper bubutuso Показати IP 19 Лютого 2022 08:26
Як я його з тилу? Жаль, що тримали мене семеро...
Гнилий ботокс до Photoshoper bubutuso Показати IP 19 Лютого 2022 10:47
Хто ж тебе обіженого то з тилу взяв?
Локі Показати IP 19 Лютого 2022 08:39
Респект Бутусову))))
Токі до Локі Показати IP 19 Лютого 2022 10:11
От ще один доказ яке в нас дике суспільство. З такими поруч бути - собі гірше!
Чпокі до Токі Показати IP 19 Лютого 2022 10:42
Ох і підгтріло у вати, ох і підгоріло.
костя а може вася до Токі Показати IP 19 Лютого 2022 12:39
тобі серуть на голову! хочеш виглядати вихованим?. ворог біля порога!, будемо виховувати і таких як ти, можливо в одній землянці!.
В. Показати IP 19 Лютого 2022 08:50
Таких как Шуфрич давно пора арестовать,отобрать имущество ,лишить гражданства и з голой Ду..ой в любимую рашу
БЛ. до В. Показати IP 19 Лютого 2022 10:13
А Ахмєтова, Пінчука і Ко. не бажаєш копнем під зад, чи сц@котно? :)))
Євросоюз Показати IP 19 Лютого 2022 08:52
Ляпас, то звичайно, вагомий *аргумент* дурнуватого бутусова, який грає на публіку, щоб добавити собі *рейтингу*.
Василь Показати IP 19 Лютого 2022 09:26
Бутусову респект. Цих газів треба бити щодня.
Петро Показати IP 19 Лютого 2022 09:29
Ти не Євросоюз, а піда раш.
адвокат Показати IP 19 Лютого 2022 10:08
Шуфріч нардеп! Заява і Бутус за грати за напад! А хто і що говорив, то інша справа, треба себе тримати, а не бути таким чм@м як Бутус провокатор і маніпулятор.
Всратий актябрьонок до адвокат Показати IP 19 Лютого 2022 10:44
дідо-клава-кононович, хоч май сміливість не міняти ніки, писати під одним імям. Хоча вас там цілий кабінет пише...
Дідо до Всратий актябрьонок Показати IP 19 Лютого 2022 12:57
Здається саме ти і пишеш під декількома, включаючи гнильнакаблуках і всратийактябрьонок, я ж тобі казав, твоя душевна травма від того що ти на лінійці, вибачте на слові, обігрався залікується. Все буде добре. Це не найгірше що станеться в твоєму житті.
побачив Показати IP 19 Лютого 2022 10:21
Як останнє сц…ло нападає ззаду! Що ще від відморозка Бутуса можна очікувати, що тільки піаритись може!
Очі роззуй до побачив Показати IP 19 Лютого 2022 10:46
Шуфрича пі*дять всі кому не лінь. Але дійсно, в таке чмо руки марати не стояло, ногою під ср*ку чи плюнути ... то максимум честі для путіноїдної підстилки.
Ого до побачив Показати IP 20 Лютого 2022 17:51
Ти про парашку та Крим?
Степан Показати IP 19 Лютого 2022 11:24
судя по большенству комментов - дикие у нас люди. про мордор щебечут, а сами с авна не вылазят
ВВВ Показати IP 19 Лютого 2022 14:19
Бутусов, Вы лучший! Пидору шуфричу морду надо бить регулярно!
Правда Показати IP 19 Лютого 2022 17:08
Казав сеня кролик 2013 на майдані Шуфричу -"Нестор іди к нам ти же знаєш ету тєму". Шуфрич відповів - "хлопці це не тєма, ви Україну втопите в крові. Для них це "тєми". Вони хоч знають, за що в ефірах чубляться. А чому ми ту в коментарях гриземось в такий складний час? Що нам ділити між собою? Зараз навпаки як ніколи потрібна єдність і тверезе мислення, щоб вийти з цієї надскладної ситуації живими, не втративши державність і суверенітет.
Всезнайко Показати IP 19 Лютого 2022 21:51
Дивитися https://youtu.be/fyasSeA_e5s