USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Жителі Маневиччини знову перекрили міжнародну автотрасу

30 Червня 2020 11:24
Проти укрупнення районів сьогодні протестують поблизу смт. Маневичі на Волині. Учасники акції перекрили міжнародну автотрасу Київ-Ковель-Ягодин, інформує Суспільне Волині.

Мітингарі безперервно ходять пішохідним переходом, чим паралізували рух транспорту. Пропускають лише машини екстренних служб і рейсові автобуси.

Люди вимагають, аби не ліквідовували Маневицький район. За новим планом укрупнення територій, який на початку червня оприлюднило Міністерство громад і територій, він має увійти до Камінь-Каширського району.

Нагадаємо, подібну акцію волиняни влаштовували і раніше.

Із 16-ти на Волині має залишитися лише 4 райони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Активіст Показати IP 30 Червня 2020 11:29
Проснулись
Га? Показати IP 30 Червня 2020 11:53
А де зрадник Линдюк, який проспав - точніше, просрав Маневицький район? Чого він не з людьми з плакатом в руках, а десь в кущах засів і лише підло тішиться, що Маневичі в майбутньому перетворяться в хуторок?
Так,так!!! до Га? Показати IP 30 Червня 2020 13:18
До речі, Линдюк зібрався йти на вибори і хоче всістися в крісло голови Маневицької об'єднаної громади. Ха-ха-ха! Дружно покажемо йому велику-превелику дулю! Чи не так, шановні маневичани?
Україна-руїна Показати IP 30 Червня 2020 12:26
Мають люди в руках бюлетні у час виборів-- не думають за кого голосувати.... потім ходять то по трасах, то по кабінетах дураків.... отак то якось. ДУМАЙТЕ ПІД ЧАС ВИБОРІВ-- ЧЕСНИХ І МУДРИХ ДО ВЛАДИ ВИБИРАЙТЕ. Гороші беріть перед виборами, бо то наші вкрадені податки в їх руках, в мішках гроші носять.....
Віктор Показати IP 30 Червня 2020 12:50
Вам слабо селяни поїхати в Луцьк до білого дому і розказати чиновникам про свої проблеми?Ну чому вже вкотре через вас повинні страждати ні в чому не винні прості водії,іноземні громадяни?БПравду кажуть,що безкарніссть породжує вседозволеність......
Автомобіліст Показати IP 30 Червня 2020 12:53
Чому поліція знову байдикує? Чому не поставила регулювальника?
Камінь-кашмарець Показати IP 30 Червня 2020 15:28
Маневицьких приймати будемо поза чергою (за бурштин).
Гоцул Показати IP 30 Червня 2020 15:58
Не можна перекривати - тюрма !!!
зато Показати IP 30 Червня 2020 21:29
Колківські міщани будуть тепер не тільки республіканськими ай ЛУЦЬКИМи