USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Життя солдата вартує два білборди

14 Жовтня 2014 19:10
Якщо підрахувати витрати на зовнішню політичну рекламу і перевести на популярну нині «білбордову» валюту, безпека життя одного українського солдата вартує 2 білборди та 5 сітілайтів.

Так, до «старих-перевірених» облич, які усміхаються перехожим із рекламних щитів, додалися нові, народжені революцією та виплекані обуренням. «Бо ж усім хочеться скористатися шансом оновити владу», - пишуть представники громадської організації «Бойкот». В результаті – стільки політичної реклами Україна не бачила навіть в мирний час. Стільки грошей на зовнішню рекламу не витрачали навіть, коли виборці пропонували обміняти ці затрати на хліб для голодних чи ліки для хворих.

ГО «Бойкот» приєдналася до всенародного обурення з приводу марнотратства під час війни і провела власне дослідження затрат на зовнішню рекламу кандидатів у народні депутати України в Луцьку (виборчий округ №22). «Бойкот» переконався, що витрати переходять усі розумні межі.

Громадські активісти з’ясували цінову політику організацій, що займаються розміщенням зовнішньої реклами. Від імені тих чи інших політичних суб’єктів звернулися до рекламних організацій і отримали кошторис. А відтак – підрахували суми, «викинуті» на зовнішню рекламу в межах луцького округу.

Отож, середня вартість білборду – 3 500 гривень. Сюди входить ціна за оренду площі, друк постера, монтаж та демонтаж. Загалом, у Луцьку - 420 бордів, з яких близько 250 – сітілайти, середня вартість яких трохи менша - біля 1000 гривень.

Ще один вид зовнішньої реклами – брандмауер. Це – повноколірне зображення великих, нестандартних розмірів, яке розміщують на фасадах будинків або будь-яких інших будівель з того боку, який найкраще бачать перехожі та пасажири громадського транспорту. Таких у Луцьку – близько 20 одиниць. Вартість відрізняється, залежно від розмірів площини та її розміщення. Орієнтовно: від 5000 до 35000 грн. Однак найпоширеніша цифра – 9000.

Політична агітація зараз займає приблизно 80% усіх площин. Термін «майоріння» перед очима лучан – в середньому півтора місяці.

Отож, за півтора місяці політичної агітації на зовнішніх носіях лише у Луцьку отримуємо 2 280 000 гривень.

«То ж чого варта буде «оновлена» влада, представники якої ще не дібравшись бажаних стільців, в найромантичніший період перевиборчих обіцянок та раболіпства перед електоратом, надають перевагу тиражуванню своїх облич у крупних масштабах у той час, коли мають реальну можливість вберегти чиєсь життя?», - обурюються в «Бойкоті».

Аби більш чітко зрозуміти, що таке - ці мільйони для України, організація наводить ціни на найбільш необхідні речі для бійців української армії:

Бронежилет 4 класу, який частково захищає від кулі автомата – від 3 000.
Бронежилет 6 класу, що може дійсно врятувати життя бійцю – від 10 000.
Шоломи – від 3 000.
Берци – від 500.
Форма – від 400.
Термобілизна – від 200.
Захисні окуляри – від 250.
Дощовик – 150.
Прибори нічного бачення – 1 500 $
Калематорні приціли і планки – від 3 500.
Насадки «вогнегасників» на АК – від 250.
Радіостанція – 10 000.
Сонячні батареї – від 200.

Якщо підрахувати ці витрати і перевести на популярну нині «біл-бордову» валюту, безпека життя одного українського солдата вартує 2 білборди та 5 сітілайтів. Коли запитаєш у кандидата: «А навіщо тобі білборд?», почуєш: «Просто хочу, аби про мене знали, аби впізнавали. А це – найпростіший спосіб». Та чи не завелика ціна - стати відомим через непростиме марнотратство.

ГО «Бойкот» звертається до усіх кандидатів у народні депутати України розказувати про себе своїми вчинками та словами під час живого спілкування з виборцями, а кошти, заощаджені на політичній рекламі, спрямовувати на те, щоб врятувати життя українських героїв. Виборців ГО закликає до спільного бойкоту всім тим, хто не зробив для України нічого, але набрався нахабності повісити своє обличчя перед тисячами, серед яких – справжні герої, або принаймні ті, хто героям допомагає.

«Слава Україні! Ні – триметровим обличчям!», - резюмують в організації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
згідний Показати IP 14 Жовтня 2014 19:17
появилося багато виб...ків, зокрема і в окрузі №19,невідомо звідки взялися деякі кандидати
333 до згідний Показати IP 14 Жовтня 2014 19:59
Такі самі виблюдки є і в окрузі №20. Де взялися різні цвейки, бондарі,вдовенки та інші підпільники.
334 до 333 Показати IP 15 Жовтня 2014 11:21
а де їх нема?
Рита до згідний Показати IP 14 Жовтня 2014 20:04
Як звідки, з Києва з Луцька приїдуть добрі дядіньки депутати підтримувати українське село чи шахтарів Нововолинська, які дорогу перекривають, бо зарплат не бачили 6 місяців.Набридла постійна брехня, що раніш, а що зараз. Нічого не міняється, всі лізуть до корита (і члени уряду - камікадзе теж). Та зробили б собі масове харакірі із за того, як живуть люди під їх керівництвом. "Кулю в лоб то кулю в лоб", так ні "Голосуйте за прем’єра ....". Придурки, вони , певно, з іншої планети прилетіли, то вже б верталися назад.
Ирина Показати IP 14 Жовтня 2014 19:40
Когда вы уже грамотно писать научитесь?!- не БИЛ_БОРДЫ, а БИГ борды- в переводе с английского БОЛЬШАЯ ДОСКА!
Анонім до Ирина Показати IP 14 Жовтня 2014 22:56
А вот Вы и ошиблись! Billboard http://en.wikipedia.org/wiki/Billboard
Дончанин до Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 23:18
Никогда не пользуйся википендией. Ибо там пишут все, кому не лень. А вот тебе ссылка на словарь: http://dic.academic.ru/dic.nsf/dic_synonims/275318/%D0%B1%D0%B8%D0%B3%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B4 , где четко написано: "бигборд".
Анонім до Дончанин Показати IP 15 Жовтня 2014 11:06
И прочитай что ты мне скинул) тот же словарь) http://dic.academic.ru/dic.nsf/dic_synonims/9225/%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BB%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B4
123 Показати IP 14 Жовтня 2014 19:58
Судячи з кількості Іванюка на вулиці він міг би самотужки вдягнути половину нашої армії.
Я до 123 Показати IP 15 Жовтня 2014 10:08
З допомогою ТАТА,ще й озброїти !
333 Показати IP 14 Жовтня 2014 20:00
А прості люди дальше кормлять армію та одівають її, а ті придурки гроші викидають на свої блага.
Дончанин Показати IP 14 Жовтня 2014 20:34
А вы мечтали, что приведенные вами к власти будут о вас, а не о себе заботиться? Наивные люди. Посмотрите и сравните, что пишет, например, Аваков о февральских и сегодняшних события: https://pp.vk.me/c625616/v625616127/57a4/ifLT8q2ugT8.jpg.
Луцьк Показати IP 14 Жовтня 2014 21:11
Достали вже !!! Камуфльовані вояки ,полосаті,хрестоносці,очкарікі всім дай корито!!!
Света Показати IP 14 Жовтня 2014 23:29
Как там Шарик сказал ,в мультике " Трое из Простоквашино" бобру, который выташил его из речки - " Фоторужье денег стоит, а моя жизнь бесплатная"
234 Показати IP 14 Жовтня 2014 23:46
Іванюк заср....в місто своєю пикою. Хто, кого, у чому хоче переконати? Заїхав мажор на місяць, насмітив, натоптав....А ми маємо повірити, що це серйозно??!!! Партія кинула пару лімонів - багата партія у бідній країні. Ганьба!
... Показати IP 15 Жовтня 2014 09:03
не лише Бігмордами рекламують себе..газету відкриєш..в кожному номері як не Іванюк, то Івахів...Єремєєв..і п оселах їздять...і зустрічі проводять....а те, що скуповують голоси....по районах....і всі оці вікна пластикові, комп'ютери школам, майданчики дитячі...всі ці витрати ретельно записуються..і потім відмиваються назад...думаєте за дякую..такі добрі...а чому вони не приїздили в Луцьк, в села..ну допустимо 29 квітня, чи 6 червня цього року..того року...чому в жовтні??? Нудить від їхніх морд....Іванюк Романчик...у волиньбаскет грав..набожний ікону в церкву привіз.....на молодіжний турнір з баскетболу притопав......і роботи не має..лише раз'єзди
12 Показати IP 15 Жовтня 2014 16:51
не было бы папиного бабла, фиг бы имел все это, а папик -корефан мэра...
терпкий тарас Показати IP 16 Жовтня 2014 14:33
Панове! Необхідно змістити акценти реакцій. Мова має йти не про білборди чи бігборди, не про тих, хто там світиться. Візьміть себе в руки й зосередьтесь. Перед нами приклади менепулювання суспільною свідомістю. при допомозі різноманітних технологій впливу. Але я про інше. Про насильство, над людською психікою. Про замах на свободу громадянина. Адже ми маємо право не лише вільно висловлюватися, але й маємо право на вільне й обєктивне сприйняття інформації.І тут людська етика входить у протиріччя з принципами, вірніше безпринципністю, партійної пропаганди. А все має пояснення. Адже лише партії. говорячи про політичну владу, добре розуміють, що в кінцевому варіанті мова йде лише про державну владу, яка завжди мала, та й має, чітко виражену примусову функцію. Себто функцію насильства. А тепер запитання. Якщо я не довіряю партіям, але бажаю впливати на оновлення влади, як я можу впливати на суспільні процеси? Найбільш обізнані порекомендують обєднуватьися, саморганізовуватися,утворюючи громадські оргапнізації.Але ж будь-які громадські обєднання не представлені в парламенті. Доступу туди не мають і профспілки. А оскільки наші партії функціонують на кошти приватного капіталу, то чиї ж інтереси вони захищаючь? Як міркуєте, панове наші?