USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Яценюк і Порошенко йдуть на вибори окремо

13 Вересня 2014 10:48
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що братиме участь у дострокових парламентських виборах окремо від партії «Блок Порошенка». Про це він сказав на 11-ій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) у Києві, - інформує УНІАН.

«Ми мали разом з президентом йти на вибори, але партія президента Порошенка — це мене не задовольнило. Отже, ми в різних таборах, але об'єднані консолідованою позицією заради змін, заради реформ», - сказав Яценюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 13 Вересня 2014 10:52
Украина, Украиной - но денежки врозь...
ной Показати IP 13 Вересня 2014 10:55
Волинь-за Яценюка!
123 Показати IP 13 Вересня 2014 11:00
Голосуймо за Яценюка!
321 до 123 Показати IP 13 Вересня 2014 11:43
Гузь - то ти агітуєш?:))) Дурних тут немає щоб так голосувати!!!
222 до 123 Показати IP 13 Вересня 2014 13:14
Що за дебiли минусують
Церковна миша до 222 Показати IP 13 Вересня 2014 18:53
Певно ті, що хоча би трохи вміють читати, а, головне, аналізувати та думати.
111 Показати IP 13 Вересня 2014 11:10
Танцы на граблях.
віктор Показати IP 13 Вересня 2014 11:20
хрен редьки не слаще....еслиб они думали про украину а не о своих благах то коломойский.еремеев.ефремов.и иже с ними давно б сидели а не грабили бы страну
електорат Показати IP 13 Вересня 2014 11:26
Яценюк з Аваковим, Турчиновим, Парубієм, Пашинським...розбавлене псевдо-командирами батальйонів - це гремуча суміш яка окрім розбрату і повного знищення України не принесе! Яценюк на посту прем'єра разом з головою ВР Турчиновим привели країну до війни і втрати території, ніяких оголошених реформ, а лише язиката бравада і відмивання грошей під статтями "на війну"! А головування Гузем від цього блоку на Волині - це... ну всім зрозуміло що це і до чого!!!
Хміль Показати IP 13 Вересня 2014 13:14
Зробімо так,щоб на Волині і Солідарність, і Фронт були нарівні плінтуса.Вони на це заслуговують.
123 Показати IP 13 Вересня 2014 13:55
З Народним Фронтом- до перемоги! Волиняни за Арсенiя!
віктор до 123 Показати IP 13 Вересня 2014 14:00
на україні яку партію не створи отримаємо кпсс
вм до віктор Показати IP 13 Вересня 2014 14:08
а все тому що за гроші створюють ...жодної ідеологічної партії
ВОНО до вм Показати IP 13 Вересня 2014 14:10
так зване народовладдя капіталістичного розливу нічого іншого і не передбачає, ідеологія повинна бути одна - а саме безмежна любов до особистого збагачення
віктор до ВОНО Показати IP 13 Вересня 2014 17:12
все это наследство комунистического мракобесия
Беси до віктор Показати IP 13 Вересня 2014 22:43
Ага. Щоб не казати за нацiоналистичну iмпотенцiю останнi 23 роки)))
321 до 123 Показати IP 13 Вересня 2014 15:46
Ігарьйок - дафай до сфіданія!!!
м с до 123 Показати IP 13 Вересня 2014 19:37
Ще й така дикувата агiтацiя... придумай щось оригiнальнiше, вдруг надбавку получиш))))
ВОНО Показати IP 13 Вересня 2014 14:08
партії з *бувших* і теперишніх депутатів говорять про абсолютну тупість електорату, адже знову проголосують за тих самих одоробл, особливо *радує* Юга Луценко котрий вже третій партії зрадив і намірився на четверту (1 партія Мороза, 2 Наша Україна Ющенка, 3 БЮТ * чудесно* зціленої інвалідки Тимошенко, 4 БПП Порошенка)
ВОНИ до ВОНО Показати IP 13 Вересня 2014 15:49
А Гузь чого вартий і його "побратим" Пирожик який планує від Володимира балатуватись?!:)))
До людей Показати IP 13 Вересня 2014 15:35
Як що гузі будуть керувати то треба драпати а вони перегризуться і згинуть як роса на сонці
правда Показати IP 13 Вересня 2014 21:38
те ,про що ,Ви, шановні Волиняни пишете, просто душу ріже! ІВаша заздрість Вас і погубить !!! СЛАВА УКРАЇНІ ! СЛАВА ПАТРІОТАМ ТАКИМ ЯК ГУЗЬ!!!! МИ _ ПЕРЕМОЖЕМО!
123 Показати IP 13 Вересня 2014 23:57
З Арснiем Яценюком Украiна розквiтне!
віктор до 123 Показати IP 14 Вересня 2014 09:45
голубим цвітом партії ляшка за гроші фірташа і льовочкіні-друзів януковича
Церковна миша до 123 Показати IP 14 Вересня 2014 11:06
Відкрий нарешті очі. Сеня "кулявлоб" пішов до парламенту, певно, одразу по закінченні університету. Україна розквітла? Жоден з тих хто уже був і "здобув" не може, а головне не має морального права, знову нахабно пхатись до Верховної ради. Хоча про що це я? Слова український депутат і моральність в принципі не можуть вживатись в одному реченні як поняття, що абсолютно не пов"язані за змістом.