«Жити буду!»: звільнений азовець з Волині намагається жартувати попри жахіття, пережиті у російському полоні
![](/resize/450x294/r/files/news/2022/09-22/347264/645.jpg)
Звільнений з російського полону волинянин-азовець Володимир Лучко перебуває у госпіталі. Рідні хлопця дізналися про те, що син – у списках на обмін, вночі 21 вересня.
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла мама Володимира Оксана.
З її слів, нині Володимир проходить обстеження в одній із медичних установ країни.
«Він іще поки не вдома. Хлопці перебувають у шпиталі», – зазначила пані Оксана.Станом на 22 вересня жінка зауважила, що поки що не знає, де саме перебуває Володимир, оскільки не має «тісного телефонного зв'язку» із ним. Проте зазначила, що за попередньою інформацією, молодий чоловік не поранений, а проходить обстеження.
Пані Оксана розповіла, що до останнього не знала, що її син – у списках на обмін. Каже, що дізналась про звільнення своєї дитини близько опівночі 21 вересня.
Читати ще: З полону обміняли захисників «Азовсталі»: серед них «Пташка» і глава поліції Маріуполя
Окрім цього, жінка зазначила, що про те, що Володимир у полоні, дізналась під час операції із виведення захисників Маріуполя з «Азовсталі» під контролем Міжнародного комітету Червоного Хреста.
Нагадаємо, 18 квітня у фейсбук-спільноті поширили інформацію про пошук воїна. Зі слів його дівчини, 1 квітня 2022 року він поїхав у Маріуполь. До моменту евакуації захисників «Азовсталі» доля волинянина була невідомою.
Натомість 23 квітня 2022 року із проханням допомогти у пошуках рідного брата свого хлопця до журналістів звернулась волинянка Любава Наконечна.Нині дівчина не може стримати емоцій і сліз радості:
«Він одразу подзвонив нам, точніше, своєму рідному брату Роману. Десь о першій ночі. Ми майже всю ніч спілкувалися. Те, що він та інші пережили за нас усіх, за наш мир – це просто жах. Але головне – він їде додому», – розповідає Любава.
Дівчина каже: Володимир зізнається, що почувається жахливо, утім намагається жартувати: «Жити буду!»
Зі слів Любави, у телефонній розмові з рідними Володимир розповів, що попри побої, яких зазнав у полоні, нині його стан здоров’я можна назвати задовільним.
На запитання щодо морального стану звільненого Героя відповіла: «А як ви думаєте? Звісно, жах, але тримається. Він сказав, що йшов туди заради своєї країни. Повірте, там, де вони були, їм усім було несолодко. Все залежить від духу людини, адже наш дух – це наша сила. Ми віримо, що ці хлопці з часом опанують це все, але війна – це несамовитий жах, який не забути. Та вони настільки мужні й відважні, що цього всього не покажуть».
Як відомо, 17 травня в Міноборони повідомили про початок операції з порятунку заблокованих на території комбінату «Азовсталь» захисників Маріуполя. Операція тривала й 18-19 травня.
22 вересня Україна повернула з полону російських окупантів 215 захисників, з них 108 – бійці «Азова».
Вікторія СЕМЕНЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла мама Володимира Оксана.
З її слів, нині Володимир проходить обстеження в одній із медичних установ країни.
«Він іще поки не вдома. Хлопці перебувають у шпиталі», – зазначила пані Оксана.Станом на 22 вересня жінка зауважила, що поки що не знає, де саме перебуває Володимир, оскільки не має «тісного телефонного зв'язку» із ним. Проте зазначила, що за попередньою інформацією, молодий чоловік не поранений, а проходить обстеження.
Пані Оксана розповіла, що до останнього не знала, що її син – у списках на обмін. Каже, що дізналась про звільнення своєї дитини близько опівночі 21 вересня.
Читати ще: З полону обміняли захисників «Азовсталі»: серед них «Пташка» і глава поліції Маріуполя
Окрім цього, жінка зазначила, що про те, що Володимир у полоні, дізналась під час операції із виведення захисників Маріуполя з «Азовсталі» під контролем Міжнародного комітету Червоного Хреста.
Нагадаємо, 18 квітня у фейсбук-спільноті поширили інформацію про пошук воїна. Зі слів його дівчини, 1 квітня 2022 року він поїхав у Маріуполь. До моменту евакуації захисників «Азовсталі» доля волинянина була невідомою.
Натомість 23 квітня 2022 року із проханням допомогти у пошуках рідного брата свого хлопця до журналістів звернулась волинянка Любава Наконечна.Нині дівчина не може стримати емоцій і сліз радості:
«Він одразу подзвонив нам, точніше, своєму рідному брату Роману. Десь о першій ночі. Ми майже всю ніч спілкувалися. Те, що він та інші пережили за нас усіх, за наш мир – це просто жах. Але головне – він їде додому», – розповідає Любава.
Дівчина каже: Володимир зізнається, що почувається жахливо, утім намагається жартувати: «Жити буду!»
Зі слів Любави, у телефонній розмові з рідними Володимир розповів, що попри побої, яких зазнав у полоні, нині його стан здоров’я можна назвати задовільним.
На запитання щодо морального стану звільненого Героя відповіла: «А як ви думаєте? Звісно, жах, але тримається. Він сказав, що йшов туди заради своєї країни. Повірте, там, де вони були, їм усім було несолодко. Все залежить від духу людини, адже наш дух – це наша сила. Ми віримо, що ці хлопці з часом опанують це все, але війна – це несамовитий жах, який не забути. Та вони настільки мужні й відважні, що цього всього не покажуть».
Як відомо, 17 травня в Міноборони повідомили про початок операції з порятунку заблокованих на території комбінату «Азовсталь» захисників Маріуполя. Операція тривала й 18-19 травня.
22 вересня Україна повернула з полону російських окупантів 215 захисників, з них 108 – бійці «Азова».
Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043001)
123
Показати IP
23 Вересня 2022 12:41
Низький уклін тобі, Воїне !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043001)
Волинянка
Показати IP
23 Вересня 2022 14:27
Дякуюємо і низько вклоняємося! Поправляйся, наш Героє!!! Дякуючи таким Воїнам все буде Україна!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043001)
Юля
Показати IP
23 Вересня 2022 17:10
Ти справжній герой своєї країни.ДЯКУЄМО безмежно тобі і побратимам за захист.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722043001)
Ірина
Показати IP
23 Вересня 2022 22:29
Низький уклін,дякуїмо,пишаємося,справжній Герой,Хай Бог оберігає.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.