USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Знайшлася 31-річна волинянка, яку декілька днів розшукували родичі. Оновлено

28 Серпня 2019 09:42
Знайшлася 31-річна Пархом Валентина Леонідівна, яка поїхала до Ковеля та пропала безвісти.

Про це повідомила подруга жінки Людмила Садовська-Римар, передає Волиньpost.

Нагадаємо, жінка поїхала із села Перевали Турійського району, де проживає її мама, до Ковеля ще 20 серпня, щоб зустрітись з перевізником. Декілька днів вона не виходила на зв'язок. Її розшукували родичі та правоохоронці.

Як повідомив у коментарі Район.Турійськ начальник місцевої поліції Анатолій Дружук, зниклу жінку знайшли в Ковелі.

Зі слів Анатолія Дружука, завдяки розміщенній інформації у соціальній мережі Facebook подзвонив небайдужий громадянин і повідомив, де знаходиться 31-річна Валентина Пархом. До неї виїхали поліцейські і встановили, що відносно неї ніяких неправомірних дій не вчиняли. На сьогодні її доставили до мами в село Перевали Турійського району. Сама жінка проживає у селі Поступель Ратнівського району.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
4123 Показати IP 28 Серпня 2019 10:55
Чому не написати в статті де була і як знайшлася????
Ги-ги до 4123 Показати IP 29 Серпня 2019 09:56
"До неї виїхали поліцейські і встановили, що відносно неї ніяких неправомірних дій не вчиняли" - вам що, недостатньо? Не знаєте, де періодично жінки пропадають?)
ТаЯкуЗнайшли Показати IP 28 Серпня 2019 11:09
Де була, де була...... Все вам треба знати......
лінивець Показати IP 28 Серпня 2019 12:06
ше треба написати чим вона обідала в той день! пропала і найшлась-чому пропала і як найшлась??може бухала,або з коханцем втікла,може її вкрали,може вона когось вкрала і вивезти хотіла...
отож до лінивець Показати IP 28 Серпня 2019 12:14
нікуди вона не пропадала...
Бомж Показати IP 28 Серпня 2019 13:35
Забухала проста "Алкагалічька"
Клава Показати IP 28 Серпня 2019 14:22
Я знаю де вона була, але нікому про це не скажу ...
999 Показати IP 28 Серпня 2019 16:15
Напишіть краще про дітей сиріт та інтернатах, як обездоленим дітям там живеться, про дітей інвалідів, які нікому не потрібні. Як вони живуть - мучаються, де живуть, не знущається чи персонал закладу над ними, чи вистачає іграшок, що вони їдять. А то приципились до молодої гарної жінки.
Дед до 999 Показати IP 29 Серпня 2019 06:24
Правильно. Зачем такие материалы давать для всех, а в конце " вам больше знать не надо". Уже неинтересно сначала. Начинайте с конца!
Лариса Показати IP 28 Серпня 2019 19:54