Зостався з автомобілем: на Волині покарали водія, який вдруге попався п’яним і без прав
Безробітній чоловік у Нововолинську вдруге сів за кермо п’яним, тому отримав понад 40 тисяч гривень штрафу.
Про це йдеться в постанові Нововолинського міського суду.
Близько 12:30 години 17 травня поліцейські зупинили водія Ford Escort на вулиці Шахтарській. У Володимира Д. виявили ознаки наркотичного сп'яніння: звужені зіниці, що не реагують на світло, тремтіння пальців рук. Від проходження огляду чоловік відмовився.
Уже за годину керманича зупинили на вулиці Луцькій. Як з’ясувалася, він їздив автомобілем, хоча раніше його позбавили права керування.
Дії кваліфікували за двома статтями КУпАП: за ч.5 ст.126 (їзда без прав, вчинена повторно протягом року), ч.2 ст.130 (керування у стані сп’яніння, вчинене повторно).
Читати ще: Собака вибіг на дорогу: волинянина судили за п’яну ДТП, у якій він отримав інвалідність
На судове засідання порушник із невідомих причин не з’явився. Вина підтверджується протоколами, рапортом, направленням на огляд, відеофайлами.
Суд призначив Володимиру Д. штраф у розмірі 40 800 гривень і заборону керувати транспортними засобами на п’ять років. Вилучення авто не застосовували, бо воно за документами не належить чоловікові.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в постанові Нововолинського міського суду.
Близько 12:30 години 17 травня поліцейські зупинили водія Ford Escort на вулиці Шахтарській. У Володимира Д. виявили ознаки наркотичного сп'яніння: звужені зіниці, що не реагують на світло, тремтіння пальців рук. Від проходження огляду чоловік відмовився.
Уже за годину керманича зупинили на вулиці Луцькій. Як з’ясувалася, він їздив автомобілем, хоча раніше його позбавили права керування.
Дії кваліфікували за двома статтями КУпАП: за ч.5 ст.126 (їзда без прав, вчинена повторно протягом року), ч.2 ст.130 (керування у стані сп’яніння, вчинене повторно).
Читати ще: Собака вибіг на дорогу: волинянина судили за п’яну ДТП, у якій він отримав інвалідність
На судове засідання порушник із невідомих причин не з’явився. Вина підтверджується протоколами, рапортом, направленням на огляд, відеофайлами.
Суд призначив Володимиру Д. штраф у розмірі 40 800 гривень і заборону керувати транспортними засобами на п’ять років. Вилучення авто не застосовували, бо воно за документами не належить чоловікові.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Пекло на землі: найпотужніший за 100 років землетрус стався у Венесуелі. Дуже багато загиблих
Сьогодні 08:27
Сьогодні 08:27
З контрабандного маршруту – на службу військовим: на Волині вилучений мікроавтобус передали ЗСУ
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.