USD 28.40 28.53
  • USD 28.40 28.53
  • EUR 33.85 34.00
  • PLN 7.50 7.57

Зрада в верхах: Зеленський звільнив начальника розвідки, який вимагав розслідувати зрив операції із затримання «вагнерівців»

Володимир Зеленський звільнив начальника Головного управління Міноборони України Василя Бурбу за вимогу розслідувати провал операції із захоплення «вагнерівців», відкладеної главою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

Цензор.Нет встановив картину того, що сталося виходячи з даних наших джерел в правоохоронних органах і опублікованій інформації в ЗМІ.

Служба безпеки України зобов’язана відкрити розслідування за статтею державна зрада, а Верховна Рада зобов’язана створити слідчу комісію з перевірки причетності президента Володимира Зеленського та його найближчого оточення до витоку інформації, до зриву секретної операції СБУ і ГУР МО із затримання терористів в Білорусі.

Але в скандалі виявилося замішане вище керівництво країни. Начальник Головного управління розвідки Міноборони Василь Бурба, який зажадав перевірити на поліграфі главу Офісу президента Андрія Єрмака і першого заступника секретаря РНБО Руслана Демченка, відразу після своєї заяви був звільнений указом Зеленського! Таким чином, президент України цим звільненням приховав високопосадовців від проходження перевірки і кримінальної справи.

Мету зірваної операції українських спецслужб сьогодні можна назвати. Понад рік тому була почата операція з розшуку та затримання 28 терористів, які проживають в РФ, з метою забезпечити правосуддя і поповнити «обмінний фонд» для проведення обміну полоненими, який блокує Росія. У складі групи планували затримати двох терористів, причетних до знищення «Боїнга» МН-17 під Торезом; одного терориста, причетного до знищення Іл-76 в Луганському аеропорту; одного терориста, причетного до знищення АН-26 поблизу Луганська.

9 терористів з 28 були громадянами України і використовували українські паспорти. 11 осіб з групи вже перебували в базі розшуку «Миротворець». Групу в ЗМІ назвали «вагнерівцями», але в реальному «Вагнері» більшість з них не служили. Вони були найманцями, яким все одно за кого воювати. В ході вербування найманців вони дали докладні свідчення на відео про свої злочини на території України – вони хвалилися, думаючи, що показують рівень своєї «кваліфікації».

Українські спецслужби виявили терористів. Потім запропонували їм вигідну роботу від імені російської приватної військової компанії «МАР», створеної в 2014-му в Санкт-Петербурзі для вербування найманців для війни проти України, але закритою засновниками в 2018 році. Робота – охорона нафтових вишок в Венесуелі, звідки терористам надійшло запрошення. Набрали групу з 33 осіб (крім 28 терористів були і випадкові люди). Згідно з планом, водій Геннадій Кумпан повинен був перевезти всю групу 24 липня через Москву прямо в Мінський аеропорт, не затримуючись у Білорусі ні на одну годину, звідки вони повинні були 25 липня вилетіти рейсом Мінськ – Стамбул в Туреччину.

Літак з певних причин приземлився б в Україні, терористи були б затримані, а пасажири і екіпаж змогли б швидко продовжити політ.

Хронологія подій:

1. 24 липня начальник ГУР МО Василь Бурба спільно з першим заступником голови СБУ Русланом Баранецьким прибув до президента для доповіді про проведення фінальної частини операції і вильоті терористів з Мінська. У кабінеті на нараді разом із Зеленським були присутні: голова Офісу президента Андрій Єрмак, перший заступник секретаря РНБО – глава комітету з розвідки Руслан Демченко, заступник голови ОП з питань оборони Роман Машовець, секретар президента Марія Левченко.

За даними джерел, на нараді глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що операцію необхідно перенести. Єрмак послався на переговори з Дмитром Козаком, помічником президента РФ Путіна, що затримання терористів завадить початку чергового перемир’я на Донбасі 27 липня.

Керівники спецслужб сказали, що терористи вже в дорозі, зареєстровані на рейс, і припинення операції може привести до повного провалу. Операція готувалася більше року і пов’язана з затриманням терористів, які перебували в розшуку в Україні, і становлять інтерес для правосуддя Нідерландів, що ніяк не пов’язане з Мінським процесом. Однак Зеленський підтримав Єрмака і дав наказ СБУ та ГУР МО захоплення терористів призупинити, а операцію перенести на 30 липня, щоб було зручніше спілкуватися з Москвою.

2. 25 липня на рейс Мінськ-Стамбул не з’явились відразу 33 зареєстрованих пасажира. Вони заселилися в один із санаторіїв з наказом чекати нового вильоту.

3. Виліт був призначений на 30 липня. Проте 29 липня спецслужби Білорусі раптово затримали всю групу напередодні вильоту. Чинний на той момент президент Лукашенко заявив, що мета групи – участь в масових заворушеннях на виборах в Білорусі 9 серпня.

4. 31 липня Генпрокуратура України направляє подання прокуратурі Білорусі з проханням про екстрадиційний арешт затриманих та видачі їх в Україну. Однак жодної відповіді з Білорусі не прийшло.

5. 3 серпня в понеділок Зеленський знову зібрав на нараду ту ж групу осіб. Начальник ГУР МО Бурба заявив про провал дорогої операції по захопленню терористів, і що причина – зрада. Бурба зажадав почати перевірку всіх, у кого була інформація про операції, і провести перевірку на поліграфі себе, Єрмака, Демченко і Машовця. Єрмак висловив незадоволення, що інформація про провал з’явилася у наших партнерів з США. Однак ніяких рішень про проведення перевірки з нагоди провалу президент Зеленський не прийняв.

6. 5 серпня – без будь-яких попереджень і обговорень президент Зеленський видає указ про звільнення Бурби і призначення нового начальника ГУР МО Кирила Буданова. Розслідування провалу дорогої операції по захопленню терористів так і не було розпочато. Президент Зеленський проводить переговори з Лукашенком про видачу терористів, принаймні тих дев’яти, які є громадянами України і використовують українські паспорти.

7. 7 серпня Путін проводить переговори з Лукашенком про видачу всієї групи терористів в РФ.

8. 14 серпня Генпрокуратура РФ заявляє, що всі затримані в Білорусі терористи видані в Росію.

Що стало причиною провалу спецоперації?

1. Відбувся навмисний витік інформації, з метою привернути увагу спецслужб Білорусі до терористів, щоб спровокувати їх затримання і розшифровку цілей їх польоту. Група повинна була вилетіти новим рейсом 30 липня, тобто за 9 днів до моменту проведення виборів в Білорусі, тобто не могла представляти загрози для спецслужб Білорусі. Ніякої зброї, ніяких контактів з політичними рухами, які могли б привести самі по собі до такої масштабної операції, не було.

2. З огляду на тісну співпрацю між Білоруссю і Росією в сфері спецслужб, очевидно, що якби у них була спочатку агентурна інформація, вони б не допустили виїзду терористів в Мінська і реєстрації на рейсі. Або постаралися б використовувати б ситуацію в своїх цілях – наприклад, записали б відео з затриманими. Очевидно, що білоруси і росіяни не мали точної інформації про обстановку, їх дії були спонтанними.

3. Витік інформації стався з України, і найбільш імовірно, з тих кіл, які працюють на зближення з Росією ціною будь-яких поступок, і мають доступ до цілком таємної інформації найвищого допуску.

Хто провалив операцію із захоплення терористів?

1. Причиною провалу захоплення терористів є перш за все незаплановане перенесення термінів вильоту терористів. Рішення прийняте главою ОП Єрмаком і схвалене президентом Зеленським. Мотиви Єрмака зірвати операцію він озвучив сам – Єрмак не хоче зіпсувати свої відносини з Козаком – помічником Путіна.

2. 16 червня президент Зеленський призначив першим заступником секретаря РНБО і главою комітету з розвідки Руслана Демченка. Руслан Демченко – це один з авторів сумнозвісних Харківських угод 2012 року, які узаконили окупацію Криму і дали Росії свободу дій для швидкого захоплення Криму в 2014-му. По суті, Демченко сприяв окупації і війні, він був при Януковичі заступником міністра, потім першим заступником міністра, підтримував Януковича до кінця, він є відомим русофілом. При Порошенку Демченко був включений в Тристоронню контактну групу, як зручна для Росії фігура в якості радника – очевидно, Порошенко пішов на поступки Росії у цьому питанні, і включив їх людину в переговорний процес. А Зеленський підняв Демченка у верхи влади.

Під час війни з Росією Зеленський передав прихильникові Росії контроль за всією українською розвідкою і доступ до всієї таємної інформації, до всіх операцій українських спецслужб проти РФ! Причому Демченко призначений Зеленським на цей пост незаконно, оскільки підлягає люстрації – але видно, дуже хтось просив віддати йому під контроль нашу розвідку.

Демченко, за даними Цензор.Нет, в Тристоронній контактній групі відомий тим, що неодноразово в 2019-20 роках звинувачував українських військових в порушенні умов перемир’я, передавав Зеленському російські графіки обстрілів на фронті, просто ганебно відпрацьовував російський порядок денний. Допуск Демченка на пост глави комітету з розвідки – це пряма загроза національній безпеці України.

Висновки:

1. Президент Зеленський зобов’язаний негайно розпочати перевірку зради в своєму кабінеті, всі без винятку учасники наради, в тому числі президент, зобов’язані пройти перевірку на поліграфі, СБУ повинна відкрити кримінальну справу за держзраду.

2. Зеленський повинен негайно звільнити Демченка з комітету з розвідки, СБУ повинна позбавити Демченка допуску до державної таємниці.

3. Верховна Рада повинна створити слідчу комісію по контролю розслідування, учасники наради повинні дати свідчення перед народними депутатами. Необхідно вивчити, наскільки широкий обсяг інформації витікає з президентського кабінету, які ще операції розвідки могли бути засвічені.

4. У разі невиконання президентом Зеленським елементарних вимог щодо захисту безпеки країни, необхідна мобілізація громадянського суспільства. Цей провал не може залишитися безкарним.

5. Україна повинна почати суд від обставин захоплення Криму в 2014 році. Зрадники, які склали українські землі і сприяли агресії Путіна, високопоставлені підручні Януковича, мають права перебувати у владі тільки в якості підслідних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Loading...
Коментарів: 39
Богдан Сташинський Показати IP 19 Серпня 2020 13:39
Це нічого не міняє...
! до Богдан Сташинський Показати IP 19 Серпня 2020 14:24
Все всі знали, і президент і єрмак ... все зроблено умисно.
Волинянин Показати IP 19 Серпня 2020 14:07
А чого ви чекали від банди манкуртів? Їхня основна місія-остаточний дерибан. А дерибанити зручніше в парадигмі руського міра.от і стараються як можуть. І не кажіть що голова не в курсі про те де руки шаряться.
Лучанин до Волинянин Показати IP 19 Серпня 2020 14:23
Вони саме для цього і прийшли, розвалювати та дерибанити
Павлик Морозов Показати IP 19 Серпня 2020 14:31
Зеленський повинен був знати куди він йде і з яким ядовитим кублом продажних людей та зрадників у владних структурах він буде співпрацювати. Назад йому дороги вже немає, якщо "по приколу", то "по приколу" серйозно.
Активіст Показати IP 19 Серпня 2020 14:37
Брєд. СБУ і ГУР ніколи не проводять спільні операції. Це різні за призначенням та конкуруючі "фірми".
Анонім до Активіст Показати IP 19 Серпня 2020 15:28
З чого ти це взяв? Ти повний олень? Чи прикидаєшся?
Активіст до Анонім Показати IP 19 Серпня 2020 16:55
Ти дуже далека від цього людина. А "олень" хай буде на твоїй совісті.
ПС 27біс до Активіст Показати IP 23 Серпня 2020 17:58
Єдиний толковий коментатор
Вв Показати IP 19 Серпня 2020 16:13
Головне, що через кілька днів будемо урочисто святкувати так звану "Незалежність"
українець Показати IP 19 Серпня 2020 19:25
В першу чергу ми українці, не повинні простити цю зраду Зеленському.Вибори на "носі". Слуги Кремля на виборах повинні отримати_НУЛЬ!!!! А після виборів розпочати кампанію про імпічмент Зеленському.Досить терпіти клоуна,який в політиці повний профан.Якщо цього не станеться,то за чотири роки,які йому залишилось керувати країною, ми можемо стати союзною країною Росії,або взагалі не зрозуміло,до якого стану він доведе державу Україна.Крапка.
Манкурт до українець Показати IP 20 Серпня 2020 12:11
Яка країна такий і президент
Вячеслав Показати IP 19 Серпня 2020 20:28
ТАКУ Зе ВЛАДУ ПОТРІБНО ЗА ЗРАДУ САДЖАТИ. ДАЖЕ ЯКЩО ЦЕ ПРЕЗИДЕНТ І НЕ ЧЕКАТИ КІНЦЯ КАДЕНЦІЇ.
Нема на то ради ! Показати IP 19 Серпня 2020 22:08
... вашу мать !!! Так ви всі ж за нього проголосували !
Лучанин до Нема на то ради ! Показати IP 20 Серпня 2020 08:29
Я за 'це' не голосував
хехъ до Нема на то ради ! Показати IP 25 Серпня 2020 10:08
вибирають з того, що лежить на порозі. Далі не пускають, не знав?
Светик до хехъ Показати IP 29 Серпня 2020 14:00
Нехрен ходил??????
Зе Показати IP 20 Серпня 2020 07:15
Я вам нічєво нє должен. Какая разніца. Нада просто перестать стрелять
Опакандамстайл Показати IP 20 Серпня 2020 09:49
Що лучани-волиняни , щирі українці ,вже зрікаєтесь свого натхненника і вождя ? Це ж ваш кумир , чи вже забули?
Граблі з ручкою до Опакандамстайл Показати IP 20 Серпня 2020 12:09
Є така українська традиція - вибрати когось, через рік-два обісрати, вибрати іншого, знову через рік обісрати та сказати що попередній був "ще нічо так", а цей вообще г*вно і св*лочь... Впірьод по-кругу, по-граблям шагом марш.
Опакандомстайл до Граблі з ручкою Показати IP 20 Серпня 2020 13:19
Трохи більш детально про цей колобіг. Спочатку обирають , моляться як на месію , який всіх бандитів переб'є а рабацягам нальє , за нього ладні розірвати на шматки , видерти очі - велике очікування дива , прям вже завтра з самого ранку . Настає завтра , ближче до обіду - зневіра , розчарування , ненавісті , прокльони - ратицями розтоптати , рогами забодати , кликами розірвати . І нарешті Майдан. Так воно було 30 років , але цього разу шановні перевершили самі себе , може бути все інакше і тому скоро з вишиванкою та Україною в серці зможе нарешті бабка Агапка їздити до онуків в Москву з волинськими смаколиками ,взявши просто квиток на дизель!
хехъ до Граблі з ручкою Показати IP 25 Серпня 2020 10:12
типу, одін Зе продажний? І він перший "почав"? Демагогія. Нескінченно всі продажні.
Бодя до Опакандамстайл Показати IP 20 Серпня 2020 14:56
Ну, на Волині не тільки за Зе голосували
Андрій Показати IP 20 Серпня 2020 10:38
Риба гніє з голови !
Акваріумна Акула Показати IP 20 Серпня 2020 11:55
Панове, то не "зрада", то елементарна некомпетентність та непрофесіоналізм. Одне діло провести маскішоу по захвату офісу якогось бізнесмена котрий "забув табличку ділення" і зовсім інше провести спецоперацію в стилі ізраїльського "Моссада" по захвату та доставки осіб з "чорного списку".... Просто смішно, "Моссад" по одному-двох виловлює на 1-ну спецоперацію, а наші "спєци" вирішили "оптом" всіх за раз привести в Україну, типу щоб зеекономити гроші та час та й еффектно для ТВ було б, так би мовити.
Богдан Показати IP 20 Серпня 2020 12:54
Та яка спецоперація СБУ. Це усе маячня. І злив інформації в офісі Президента теж повний брєд. Подивіться хто оприлюднив інформацію про це. Всі кому не лінь писали. Про ту, так звану інформацію, якщо почитати, знали всі, від журналістів до простих людей. І до того ж як той літак мав сісти в Україні?? Погано стало одному із пасажирів, наскільки я знаю, капітан літака тоді оприлюднює зміну маршруту, тобто повідомляє пасажирів. І ці 33 вагнерівці з легкістю могли захвати цей борт, і ні в яку Україну вони б не полетіли. Не смішіть.
Українець Показати IP 20 Серпня 2020 17:25
Анатолій Шарій вже рік пише про зраду Зеленського. Але вся думаюча молодь вже давно кудись виїхала, а 3% нациків , порохоботів і аферистів тримаються біля корита з гаслом "скоро Путін нападе" ...
Лучанин до Українець Показати IP 21 Серпня 2020 09:37
Який ти українець, якщо слухаєш шаріка?
Bogdan Показати IP 20 Серпня 2020 18:27
А що може суттєво змінитися коли при владі залишились головні зрадники порохоботи нічого от і маємо то що маємо
Василь Показати IP 20 Серпня 2020 18:54
Будемо перебирати, поки не знайдемо когось толкового.
Анархист Показати IP 20 Серпня 2020 20:27
Какие Вы все прошаренные, чего не в Раде? "Зрада" у вас в голове а в правительстве смена персонала.
денис Показати IP 20 Серпня 2020 20:34
хоч і голосував за зеленського, точніше проти пороха, але вже дістало! Потрібно щось робити, люди! Це вже остання крапля!!!
Оно до денис Показати IP 20 Серпня 2020 23:18
Думати треба було головою! Коли голосували.
Лучанин до Оно Показати IP 21 Серпня 2020 03:01
Там замість голови щось інше
Віктор Показати IP 21 Серпня 2020 07:58
Я так думаю, що пора б---ть братися за сокири та гнати цю компанію разом з меведчуком і компанією і того єрмака незабути
Гатило Показати IP 21 Серпня 2020 11:37
Любителі шарія кажуть що порохоботи це зрадники . Цій країні походу вже нічього не допоможе...
Степан (Крымчанин) Показати IP 21 Серпня 2020 11:40
Искренне благодарен всем комментаторам Индикативный социологический срез. Показатель настроения социума.
ввв Показати IP 26 Серпня 2020 05:26
Люба поважаюча себе спецслужба,котра дорожить своєю репутацією,розробляє не тільки оперативні міроприємства по виконанню поставленої задачі,але й розробляє план "прикриття" в разі невдачі.Дуже рідко пересічний громадянин може дізнатися про "провал" операції серйозних світових спецслужб, а в нас навпаки все про всіх знають.Навіть схему захоплення терористів вище надрукували - нонсенс,Ви що всі подуріли.З безпекою держави жартувати не можна.Жах,прохідний двір,кожна бабка на лавочці обговорює спецоперацію.Ну і ну.
Хвощ Показати IP 16 Вересня 2020 09:17
Цікаво, а хто автор подібної писанини Літак з певних причин приземлився б в Україні, терористи були б затримані, а пасажири і екіпаж змогли б швидко продовжити політ.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.