Зробити світ навколо себе кращим: у селі біля Луцька провели екотолоку
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/05-17/382734/vnbmjh-es7oq4vl5fiircsuklz44qfq56kcmx55.jpeg)
Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом екології, ГО «Спільна справа +» та Жидичинським Свято-Миколаївським монастирем організували 17 травня екотолоку на території поруч з монастирем.
Про це повідомили у міськраді.
Захід реалізується в рамках проєкту «Екокультурний простір ПриСтань як елемент забезпечення змістовного дозвілля дітей та молоді Луцької територіальної громади та засіб інтерпретації локальної екоспадщини». Відбувається він у межах Конкурсу проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства у 2024 році від управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.
Організована сьогодні акція є одним з етапів масштабної роботи у напрямку інтеграції старого русла річки Стир у міський простір. В майбутньому тут розмістять інформаційні стенди та доріжки, щоб місцеві жителі могли дізнатися більше про екологічну спадщину старого русла річки, яке було тут до будівництва дороги.Головною фішкою простору «ПриСтань» буде те, щоб спонукати людей не лише гарно проводити тут дозвілля, а й думати і робити щось для покращення території. В амбітних планах є облаштування набережної, що прикрасить та додасть ще одне місце для відпочинку жителів та гостей Жидичина.
Читати ще: У Луцькій громаді майже 2000 людей вийшли на екологічну толоку «Час (на) дії»
До екотолоки долучилися місцеві жителі, працівники управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представники монастиря. Спільними зусиллями можна зробити світ навколо себе кращим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у міськраді.
Захід реалізується в рамках проєкту «Екокультурний простір ПриСтань як елемент забезпечення змістовного дозвілля дітей та молоді Луцької територіальної громади та засіб інтерпретації локальної екоспадщини». Відбувається він у межах Конкурсу проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства у 2024 році від управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.
Організована сьогодні акція є одним з етапів масштабної роботи у напрямку інтеграції старого русла річки Стир у міський простір. В майбутньому тут розмістять інформаційні стенди та доріжки, щоб місцеві жителі могли дізнатися більше про екологічну спадщину старого русла річки, яке було тут до будівництва дороги.Головною фішкою простору «ПриСтань» буде те, щоб спонукати людей не лише гарно проводити тут дозвілля, а й думати і робити щось для покращення території. В амбітних планах є облаштування набережної, що прикрасить та додасть ще одне місце для відпочинку жителів та гостей Жидичина.
Читати ще: У Луцькій громаді майже 2000 людей вийшли на екологічну толоку «Час (на) дії»
До екотолоки долучилися місцеві жителі, працівники управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представники монастиря. Спільними зусиллями можна зробити світ навколо себе кращим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.