USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

«ЗСУВ»: до триріччя служби Положинський випустив новий альбом

17 Травня 2025 17:02
Військовослужбовець, засновник гуртів «Тартак» і «Бувʼє» Олександр Положинський презентував нову платівку «ЗСУВ», що містить 18 пісень. Це його перший музичний альбом за останні три роки.

Про премʼєру співак повідомив у Facebook.

«Альбом писали на різних студіях, з різними музикантами і саундпродюсерами. Він різний за звучанням. І це звучання ми навіть не намагалися звести до якогось спільного напрямку. В цьому не було жодного сенсу, бо саме сенс – зміст пісень – обʼєднує їх в одне ціле. Це все – пісні про війну. Війна присутня в кожній з них – прямо чи опосередковано.

Я не можу назвати цей альбом довершеним, але дуже щасливий, що нам вдалося його записати й видати. Вважаю його важливим. І в першу чергу для мене самого. Сподіваюся, що він стане важливим і для багатьох інших людей. Тим більше, що ті шість пісень, які ми видали раніше, вже стали важливими для когось. Цей альбом не задумував цілісно, але він якимось дивним чином склався, наче пазл…

Є в альбомі простіші тексти, є складніші. Є доволі прямолінійні, є з кількашаровими змістами. Є доволі сумнівні рими, є навіть навіть такі, з яких можна кепкувати, але є й доволі хороші. Є пісня, в якій римування йде аж через чотири рядки, і створюється враження, що там взагалі все не римовано. Але я все одно вважаю його дуже хорошим. І дуже його люблю. Цей свій новий альбом. Вісімнадцятий альбом з вісімнадцяти пісень», – написав Сашко Положинський.
Читати ще: «Вона мені дуже подобається»: Олександр Положинський презентував пісню, присвячену захисникам України

Одну з пісень у цьому альбомі записано разом з військовослужбовцем Андрієм Підлужним.

Прослухати «ЗСУВ» можна за посиланням.

Відзначимо, що 16 травня – третя річниця, відколи Положинський доєднався до ЗСУ і вступив у новостворений 47-й батальйон.

Читати ще: «Заговорений»: Олександр Положинський презентував нову пісню

«Нові пісні потрохи писалися. Якісь пісні потрохи записувалися. Процес майже завжди відбувався дистанційно. Я переважно узгоджував пропозиції музикантів, вносив якісь корективи. Деякі пісні я просто наспівував на диктофон, відправляв на студію, а потім приїжджав на годинку записати вокал. Дяка сучасним технологіям!

Деякі незаписані пісні втрачали актуальність, тому від них я взагалі відмовився. Але деякі нові вимагали обовʼязкового запису. Коштів на запис не вистачало. З концертів, які інколи вдавалося заграти за дозволу керівництва, я собі ні копійки не брав, а Патреон мій поки, на жаль, не достатньо активний, щоб забезпечувати мене достатніми для комфортного запису пісень коштами.

Виручив щасливий випадок. Іван Марунич і Світлана запропонували мені допомогу в поданні заявки на отримання гранту від програми KSE Foundation Talents for Ukraine. У заявці я чесно написав, що хочу дописати альбом, а коштів трохи не вистачає. Незабаром отримав позитивну відповідь, і гроші надійшли саме вчасно, щоб закінчити альбом. Податки сплачено», – розповів Положинський.
Читати ще: Положинський випустив пісню з легендою української музики. Вона – про сенс життя. Відео

Він також поділився, чому назвав альбом саме так.

«Неважко помітити, що, переставивши одну літеру, роблячи такий собі «літерний» зсув, легко отримуємо «ВЗСУ». Всі пісні я написав у ЗСУ. Але, звісно, назва ховає в собі й інші сенси. У кожній пісні цього альбому є часточка і мене, і кожного з моїх побратимів, і усіх знайомих військових – живих та, на жаль, загиблих, і кожного захисника чи кожної захисниці України, чиї дописи або відео я бачив в інтернеті», – наголосив Сашко Положинський.

Нещодавно артист також опублікував на своєму YouTube-каналі кліп на пісню «Танцюй, солдате!», яка увійшла до нової платівки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus