USD 24.6 24.85
  • USD 24.6 24.85
  • EUR 27.1 27.4
  • PLN 6.2 6.32

Зубко пропонує залишити на Волині три райони

Віцепрем’єрміністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко опублікував карту Волині, на якій область поділена на три райони замість 16-ти.

Про це він написав у фейсбуці й показав відповідну карту.

Міністр пропонує розділити Волинську область на Луцький район із населенням 451,7 тисячі осіб, Ковельський (404,8 тисячі) та Володимир-Волинський (181,4 тисячі).

«Новий субрегіональний рівень дасть можливість збільшити території і кількість їх мешканців до 150 тисяч, що проживають у районах. Це дасть змогу сформувати якісні потужні команди, котрі зможуть координувати, управляти процесами та делегованими повноваженнями від держави», – додав посадовець.
Загрузка...
Коментарів: 12
Волинянин Показати IP 6 Серпня 2019 14:18
Може спочатку вирішити питання з громадами ? Частина області в ОТГ а частина НІ, і взагалі чи на часі це питання.
Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Серпня 2019 14:21
Правильне рішення. А то зайвих та непотрібних районних, міських та сільських князьків стільки розплодилось, і всі вони пищать як щурі та зарплату кожному дай такому чиновнику не меньше 50-150 тисяч грн.
патріот до Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Серпня 2019 15:07
Немає що такими грошима розкидатись! Це не тільки дати - він повинен їх відробити, а там більше штани просиджують і не мішки совають! На Заході зарплата чинуш такого рангу не настільки, а у більшості і меньша ніж середня по країні, а в нас? Ще і хабарі беруть... 30-40 тис. у наших реаліях саме те для голови-префекта району і крапка! Не подобається - нехай іншу роботу шукає, а це гроші платників податків, а країна ще не стала багатою, так що все справедливо і немає що плодити таких!
Anonymous до патріот Показати IP 6 Серпня 2019 15:51
Брехня. НЕМАЄ ніяких космічних зарплат на держслужбі... Такої зарплати і голова ОДА не має.
Луцьк до Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Серпня 2019 15:16
А дикий геморой для простих людей, які зненацька опиняться перед потребою переоформити ВСІ документи, теж треба?
Доктор Шацький 33 см до Психопланетарій, Лип Показати IP 6 Серпня 2019 15:22
Князькiв стане ще бiльше. Рiзниця в тому що до головного князя зараз не добересся ... Навiть поскаржитися не буде кому.
Анатоль_ Показати IP 6 Серпня 2019 14:46
Одного района зробити із столицею у Луцьку і всім буде щастя!
волиняка Показати IP 6 Серпня 2019 15:01
Не йому це вирішувати! Новий Кабмін це доведе до логічного завершення!
лучанка до волиняка Показати IP 6 Серпня 2019 15:56
беруть приклад з Польші- воєводства, гміни...
Андр Показати IP 6 Серпня 2019 15:39
6-8 районів ще якась логіка присутня. Три района перебір, особливо з Ковельським. Ті "якісні потужні команди" будуть на рівні існуючих, не більше не менше. "...зможуть координувати, управляти процесами " - набір слів. Таке враження що населення заважає координаторам. Ще трішки покращань і молодь буде за кордоном, тоді вже Вистачить і одного района на область - йдемо до Волинської Префектури!
Тор Показати IP 6 Серпня 2019 19:06
А я пропоную розділити майно міністра. Всеодно воно накрадене.
Гость Показати IP 8 Серпня 2019 06:53
Давайте подiлим майно мiнiстра.Три райони це взагалi бред собачий.Краще займiться тим що потрiбно.