USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Звільнили прокурора, який після призначення влаштував п'янку та погрожував «їб*ти» підлеглих

17 Вересня 2020 14:49
Прокурора Тернопільської області Миколу Петришина звільнили через кілька днів після призначення.

Про це повідомив Центр протидії корупції на своїй сторінці у facebook, пише УНІАН. Зазначають, що прокурор влаштував на робочому місці банкет, на якому пообіцяв підлеглих «їб*ти як тупих свиней».
Звільнення прокурора Петришина: подробиці скандалу

За інформацією ЦПК, 30-річного Миколу Петришина призначили прокурором Тернопільської області 14 вересня.

«У перший же день прокурор влаштував бенкет, на якому змушував підлеглих обіцяти «виконувати будь-які накази». А якщо вони не будуть підкорятися, то пообіцяв їх «їб*ти як тупих свиней», – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що наступного дня Микола Петришин заявив, що ніякого бенкету не було. Однак 16 вересня в Києві відбулося засідання дисциплінарної комісії Генпрокуратури, і йому рекомендували подати у відставку: «Офіційна причина звільнення – це нерозуміння з колегами, а неформальна – п’янка на робочому місці і невідповідна поведінка».

Микола Петришин: що про нього відомо

Народився 1 травня 1990 року в місті Яворів Львівської області. У 2012 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», у 2019 році – Національну академію державного управління при Президентові України.

З серпня 2012 року працював на посадах слідчого, старшого слідчого Львівської прокуратури з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Західного регіону України, слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу слідчого управління Генеральної прокуратури України, слідчого з особливо важливих справ Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, служив на посаді військового прокурора Донецького гарнізону, військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України.

За інформацією ЦПК, за останні кілька років у його власності з’явилися 2 квартири, 200-метровий будинок у Києві, земельні ділянки та 4 автомобілі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
( ! ) Показати IP 17 Вересня 2020 15:09
Типовий галіціянт !
скептик до ( ! ) Показати IP 17 Вересня 2020 18:25
просто шлюшка народу. без роду і без племені. один із армії "молодих і перспективних", які рубають капусту без розбору. про якісь моральні принципи годі говорити
* Показати IP 17 Вересня 2020 15:15
Здається ж не двірника вакансія була... Сподіваюсь, коли-небудь в нас і запровадять тест на довбу*оба кандидатам на подібні місця.
Здоровий глузд до * Показати IP 17 Вересня 2020 15:28
Залишається питання - а хто давав рекомендації призначити цього красеня на посаду ? Чому ці "герої" залишились в тіні ?
* до Здоровий глузд Показати IP 17 Вересня 2020 15:59
мабуть, супер дружина за чоловіка домовилась)
еге до * Показати IP 17 Вересня 2020 21:41
смоктанням
Анонім Показати IP 17 Вересня 2020 15:28
В 30 років стати прокурором області цікаво хто таких персонажів тягне!
Луцьк Показати IP 17 Вересня 2020 15:43
Не тільки звільняти, а й на років 5 зі всіх керівних посад.
Читач до Луцьк Показати IP 17 Вересня 2020 17:18
На 5?! А через 5 років знову можна такого в прокуратуру?!
ЧК Показати IP 17 Вересня 2020 16:01
Клієнт нетрадиційної орієнтації. Хай тепер його ї.... в сра----..
помічник прокурора Показати IP 17 Вересня 2020 16:21
Він, очевидно, мав на увазі жінок? Молодих і красивих? Але в українців є говірка, що всієї горілки не випєш і всіх жінок не пе*****ш.
Народна прокуратура Показати IP 17 Вересня 2020 17:26
Типовий представник талановитої української молоді. Ось цікаво, звідки ці моральні уроди беруться, це ж не "стара злочинна влада"? Багато інформації було про подібні вибрики і у "моїй новій красивій" патрульній поліції, керівники якої, будучи набраними з вулиці з категорії барменів, домогосподарок, поводили, поводили себе таким же чином.
Лучанин Показати IP 17 Вересня 2020 17:37
"200-метровий будинок у Києві" - а це як: в ширину чи у висоту?
скептик до Лучанин Показати IP 17 Вересня 2020 18:22
для особливо обдарованих - у глибину
Брахман Показати IP 17 Вересня 2020 17:41
Він представник системи... Яку ми з вами викормили і такі монстри зїдять любого зто їх викормлював. Система дуже страшна. Ні про яке право вони знати не хочуть.. Привіт брилянтовим.
правдиво до Брахман Показати IP 17 Вересня 2020 21:47
сталіна на цих падлюк нема
124 Показати IP 17 Вересня 2020 18:42
Ні життєвої мудрості, ні достатнього професійного досвіду, а вже на таку посаду. Ну і показав себе, голову вскружила слава і влада молокососу. Маємо, що маємо, котимось вниз
? до 124 Показати IP 17 Вересня 2020 19:48
Цікаво,яку суму і кому він заніс щоб обійняти посаду!
124 до ? Показати IP 17 Вересня 2020 20:32
Дружина Миколи Петришина є помічником народного депутата від партії "Слуга народу" Оксани Гринчук. За даними ЗМІ, Гринчук тісно пов'язана з "королем контрабанди" Чернівецької області Іллею Павлюком.
124 до ? Показати IP 17 Вересня 2020 20:49
За передвиборчою компанією стоїть Зеленського Ілля Павлюк. За Януковича Павлюк «засвітився» помічником нардепа-регіонала з комуністів Ігоря Калетника. Активно працював тоді, коли цей комуністочолював митну службу України. Його навіть називали «королем контрабанди» у західному регіоні. Бо міг все і скрізь «рішити» У Зе-команді Павлюка не афішували зумисне, хоча він відіграв одну із основних ролей у виборах президента. Зокрема, фінансування кампаній. Він не публічний, тому в соцмережах дуже мало інформації. Є тільки те, що Павлюк засновник 5 компаній: «Буковина-спортсервіс», сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Тарасовецька птахофабрика», садівниче товариство «Садівник агропром» та «Калина-траст». Раніше просочилася інформація про його стосунки до марки і компанії «Свіженька». До перемоги Зеленського Ілля Павлюк доклав чимало зусиль і коштів. Тому за це йому треба було «подякувати». А він не публічний, то яким чином це зробити? У штабі, напевне, вирішили: раз не можна подякувати посадами, мандатами депутатів особисто, то нехай розставляє своїх людей. На відкуп Павлюку віддали Чернівецька область
Гоцул Показати IP 17 Вересня 2020 20:18
Так,так !!! І у прямому і в переносному сенсі - так і треба працювати ... А вони думали він буде них на тумбочку ставити і у дупу цілувати ???
Народна прокуратура Показати IP 17 Вересня 2020 23:12
До Гоцул. Саме тому гуцулів ні австрійці, ні поляки за людей не рахували і до жодної владної посади за кілометр не підпускали
Я Показати IP 18 Вересня 2020 06:32
бик галіцайський..які накази він виконував коли керував військовими прокуратурами???за те видно і хати і машини має..
Микола Показати IP 18 Вересня 2020 10:55
Цікаво, яке покарання буде нести та людина, яка рекомендовала вказаного молодця на зазначену посаду?
Ага до Микола Показати IP 18 Вересня 2020 14:45
Яке покарання? Він ще скромний,порівняно з багатьма,і середнього достатку.А хто призначив єрмаків,венедиктову,вовків,фокіна..... лише зе самі обрали.І хто відповідає і за що?