USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Максималку» в містах України хочуть знизити до 50 км/год

14 Червня 2017 23:31
Максимально допустиму швидкість руху на дорогах у населених пунктах варто знизити з 60 до 50 кілометрів за годину.

Про це заявив в.о. голови "Укравтодору" Славомір Новак під час засідання Кабінету міністрів, повідомляє Українська Правда.

"Всі європейські країни згідні в одному, що першочерговим ворогом пішоходів, а також водіїв на дорогах є швидкість. Приходить час, коли потрібно почати говорити про збільшення штрафів за швидкість і зниження швидкості у містах із 60 до 50 км на годину", - сказав він.

"В європейських містах є 50 км за годину, а в особливих пунктах є 30 км за годину", - додав Новак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Укробан Показати IP 15 Червня 2017 01:22
"Всі європейські країни згідні в одному, що першочерговим ворогом пішоходів, а також водіїв на дорогах є швидкість. " панове ,опустіться на землю- де ми,а де дороги........
VOLUN Показати IP 15 Червня 2017 06:14
Ціни як в Європі, розмитнення і зарплати як в Гондурасі!
Іван Показати IP 15 Червня 2017 06:48
А може варто поставити фото-радари в містах?
Че до Іван Показати IP 15 Червня 2017 08:55
І не тільки в містах. Ефективність перевірена нашими найближчими сусідами(Польщею, Словаччиною, Литвою). Істотне джерело наповнення бюджету. Працює автономно, хабарів не бере. Але, навіщо нам ті фоторадари, , в нас є набагато кращі джерела наповнення бюджету, ми звикли платити по 300% і більше за розмитнення. Головне, людям подобається так жити 25 років. Дали безвіз, треба щоб і радари дали на блюдечку. Але, навіть, якщо і дадуть, не факт, що встановлять. Буде як з ваговими комплексами міністра Омеляна. Ми ж самі ніхіра не можемо зробити, все ждемо, що хтось за нас зробить.
Лучанка Показати IP 15 Червня 2017 09:07
Та по таких ямамх як в нас то можна й 30 км/год. Одна Набережна чого вартує.....
Петро Показати IP 15 Червня 2017 09:25
Покажіть мені хоч одного високопосадовця, який їздить по населеному пункту із швидкістю 60 км/год. Можливо - це Порошенко, Гройсман, Аваков, Новак. Всі гасають за 90 і більше. По- перше жахливі аварії відбуваються на швидкості 100 км/год і більше; по-друге треба чітко визначити межі дії знаку в часі і просторі, а не так як у нас знак поставили і забули про нього, і знак про населенний пункт стоїть за півкілометра від хати по третє - 30 км/год так 30 км/год, але хай 30 км/год їздить Новак, Порошенко Гройсман. Розумники хрєнові!!!
ПДР Показати IP 15 Червня 2017 09:32
Хочу зазначити що це максимальна швидкість, а не мінімальна. Ніхто не примушує вас їхати 60, ви можете їхати і 40 і навіть 20 км/год в залежності від потреби та ситуації. Якщо дорога якісна, то 60 є самий оптимальний варіант. А взагалі треба місця де немає переходів закрити двометровою сіткою - пішоходам дорогу переходити не можна, а водіям всерівно ніде зупинятися зараз теж не можна, можна й бетонну огорожу зробити. Уявляєте яка безпека буде? От тільки думаю, як раніше всі їздили?..