USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10

На громадському транспорті у Луцьку починає працювати контроль

28 Грудня 2019 14:41
З 19 грудня у автобусах та тролейбусах за проїзд можна розрахуватися виключно електронним квитком, або за допомогою мобільного додатку.

На громадському транспорті починає працювати контроль. Пасажирів, які не розрахувалися за проїзд електронним квитком, штрафуватимуть. Оплата готівкою, яку й нині продовжують здійснювати лучани та гості міста, є незаконною, і такий проїзд вважається неоплаченим, інформує Луцька міська рада.

Закликаємо лучан, хто ще не встиг це зробити, – придбати електронні квитки чи завантажити мобільний додаток.

Окрім того, дміської ради надходять скарги щодо великого інтервалу руху автобусів на міському маршруті № 3 «Гаразджа (кладовище) – Госпіталь». На ньому має працювати 12 одиниць, однак, щодня виходить на маршрут лише сім автобусів. Саме через це й великий інтервал руху – пояснюють в міській раді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Пасажир Показати IP 28 Грудня 2019 14:59
Сьогодні 28 грудня, а в тролейбусах та маршрутках повним ходом поруч з картками ходить готівка! Не вірите - перевірте!
Крук до Пасажир Показати IP 28 Грудня 2019 19:04
З понеділка кондукторів в тролейбусах уже не буде.
Олександр Показати IP 28 Грудня 2019 15:01
Луцька міська рада вважае національну валюту незаконною???
Колишній мешканець ц Показати IP 28 Грудня 2019 15:13
А як підтвердити на мобільному додатку що була проведена оплата? Там в розділі «остання оплата» нічого не відображається після оплати.
Липляни Показати IP 28 Грудня 2019 16:02
У маршрутці №26 не працює валідатор. Водій каже, що згорів "предохранітель", оплачуйте готівкою. Чи можливо це????
Можливо до Липляни Показати IP 28 Грудня 2019 17:25
Якщо горять запобіжники то може незабаром згоріти і вся маршрутка!
Анонім Показати IP 28 Грудня 2019 16:30
Знов на пушку беруть. Не має закону, який би передбачав штраф за оплату проїзду в громадському транспорті готівкою. Хай тільки спробують!
Правда Показати IP 28 Грудня 2019 16:38
Є незаконною...Прошу опублікувати Закон,розділ,статтю і пункт де це зазначено.Такого не існує в природі і не займайтесь самоуправством,бо міська рада також несе відповідальність і напевно кримінальну...
Лучанин Показати IP 28 Грудня 2019 17:08
По-перше, те що тут сказано по воді писано вилами! Де законодавчі акти які регулюють дане питання? Будь ласка опублікуйте, хоча б посилання. По-друге, плата за проїзд платиться перевізнику, на що видається квиток визначеного зразка що і підтверджує оплату. Люди, беріть квитки, тоді будете мати повне право висаджувати горе-контролерів, які не сплатили за свій проїзд. По-третє, міськрада повинна забезпечити можливість оплати проїзду будь-яким способом дозволеним нацбанком. Якщо ви хочете рахувати пасажирів, то поставте касові апарати і підключіть їх до системи Сітікард. Відповідно, для прикладу, вартість проїзду в автобусі має бути по картці чи додатку 5 гривень, а через касовий апарат 6. По-четверте, де обіцяний моніторинг? В тролейбусі висить табло, яке повідомляє про зупинки. Воно не прото висить, а воно ще й "висить", бо на ньому лише половина назви тримається весь маршрут. Виходить що тролейбус несправний, а він на маршруті. Коли в цьому всьому буде наведено лад? От коли цей лад наведете, тоді і будете мати право контролювати щось!
Правда Показати IP 28 Грудня 2019 17:29
Погоджуюсь,тільки на жаль ми "стріляємо" в повітря і їм "плювати "на наші законні і справедливі вимоги,бо громадянське суспільство відсутнє...
Анонім Показати IP 28 Грудня 2019 17:33
Асе буде так як треба.
факт Показати IP 28 Грудня 2019 17:41
Вчора ваш валідатор "з"їв" 40гривень.Маршрутка №1.Я почав матюкатися,а водій сказав,що їхала жінка,яка поповнила на 100грн.і "з"їв".Так,як я їхав з Ківерцівської до Шопена,то й забув записати номер маршрутки.Питання; "Хто несе відповідальність за справний стан валідаторів?"
Аня до факт Показати IP 28 Грудня 2019 18:43
Це все спеціально зроблено,щоб викачати з людей максимально денег!!!
Док до факт Показати IP 28 Грудня 2019 18:49
Лох і валідатр
К.лучанин до факт Показати IP 28 Грудня 2019 18:49
Ти сам лоханувся, коли не записав маршрутку. Але нічого страшного ,це поправимо, в тебе є е-картка звернись в СІТІ-КАРТ і тобі повернуть гроші на картку. Виплати там прослідковуються.
Анонім до факт Показати IP 28 Грудня 2019 20:57
на електронній картці є номер телефону CityCard. У таких випадках потрібно одразу на нього дзвонити
Правдоруб Показати IP 28 Грудня 2019 18:54
Пропоную зробити готівковий розрахунок за проїзд 12 грн. електронний 6 грн. тоді всі питання зникнуть самі собою.
ще не зовсім свідоми Показати IP 28 Грудня 2019 18:59
Звернув увагу. Приблизно 70 відсотків законослухняних громадян "пікають", а решта хитро зроблених продовжують "передайте будь-ласка". Виходить так, що ті, які заплатили за картку 35 грн - дурники, а ті, що платять готівку - розумніші за всіх? Тоді у чому сенс введення картки? Для мене це не є великою сумою, але справа у принципі.
Вася до ще не зовсім свідоми Показати IP 29 Грудня 2019 08:59
Картку не заставляють купувати, постав криву, але робочу програму на телефон, а ще за місяць запрацює оплата банківською картою
Правда Показати IP 29 Грудня 2019 09:11
30% який порушили Закон України,бо ж вони "незаконослухняні",зацитуйте.Чи просто щоби"ляпати"язиком.Так проїзд потрібно унормовувати і приводити до ладу,але на це потрібен час і консенсус з лучанами.От тільки хто їх слухає.А картки по 35 грн.-це просто шантаж,бо вони мали би бути,як і банківські-безкоштовні,а за поповнення певна сума на обслуговування терміналів.