USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Боротьба з готівкою: наступного тижня у луцьких маршрутках запроваджують контроль

2 Серпня 2022 12:12
Із наступного тижня у луцьких маршрутках запрацює контроль.

Про це повідомили 2 серпня у Луцькій міській раді.

Контроль організовують з метою унеможливлення обігу готівкових коштів та зменшення кількості безквиткових пасажирів.

За словами директора департаменту економічної політики Луцької міської ради Бориса Смаля, оплата за проїзд має відбуватися лише електронними картками різними безготівковими способами.

На маршрутах працюватиме кілька мобільних груп, які щоденно, за змінним графіком, перевірятимуть усі транспортні засоби.

Водночас у тролейбусах працюватиме контроль підприємства електротранспорту.

Нагадаємо, 1 серпня в рамках контролю за безпекою громадського транспорту у Луцьку патрульні здійснили перевірку 34 маршруток. Серед перевірених транспортних засобів 11 виявилися з порушеннями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Цар Показати IP 2 Серпня 2022 13:57
Борітеся з безбілетниками поборите , а я сам буду вирішувати як мені за свої гроші їздити .
Анонім до Цар Показати IP 2 Серпня 2022 14:47
Поїдь хоча б в Польщу і там в громадському транспорті спробуй сам вирішити, як за свої гроші їхати. Там без варіантів, куди тобі допоможуть контролери заїхати.
Емігрант до Анонім Показати IP 2 Серпня 2022 15:22
В Познані в автобусах стоять білетомати для оплати готівкою і валідатори для оплати транспортною картою!!!
лучанин до Емігрант Показати IP 3 Серпня 2022 11:31
в європі не має- оплати по валідатору....по валідатору іде підтверження проїздного-одноразовий,на проїзд на день,проїзд на місяць,проїздний на рік...і чи довшиц тим дешевше,а у нас навпаки чим довше лежать кошти то іде знецінення і підняття проїзду
лучанин до Анонім Показати IP 3 Серпня 2022 11:20
де ти бачив ,щоб в твоїй польщі хтось наперед вносив в якусь незрозумілу прокладку кошти! Або по факту,а якщо на перед то це проїзний ,але уже пільговий.А тут я положив на картку 200 гривень пів року назад! чому я маю оплачувати збільшений проїзд? а умнік?
Цар до Цар Показати IP 2 Серпня 2022 16:05
я в Україні живу а не Польщі .
Уася Показати IP 2 Серпня 2022 14:07
Це - хаба перший раз? Якби - хотіли - вже б давно з цим покінчили. Ну якби маршрутчикам - не пішли на поступки і залишили по 8, а зараз - по 14, хіба не нормальна ціна для того - щоб дотримуватись "касової дисципліни" (назвімо це так).
Поц Показати IP 2 Серпня 2022 14:31
Не на часі)))
Вона Показати IP 2 Серпня 2022 14:45
А як бути гостям міста, дайте відповідь, будь-ласка.
Я до Вона Показати IP 2 Серпня 2022 15:24
Пайпасом
Андрій Показати IP 2 Серпня 2022 15:01
Тобто на боротьбу з готівкою ви знайшли час, персонал і.т.п а щоб елементарно проконтролювати рух транспорту в вечірні години (що до слова можна зробити віддалено по трек коду та факту відсутності сплати пасажирами проїзду) ви не можете найти ні часу ні персоналу... дива дивні... певно добряче зацікавленні....
К.лучанин до Андрій Показати IP 2 Серпня 2022 15:53
Міськрада займається другорядними питаннями, а простіше імітує бурну діяльність. Жителі Луцької отг не можуть показники ліч. газу передати. Міськраду це ніскільки не хвилює. Голову в пісок і нічого не бачать! Мене дуже вразила черга людей похилого віку біля контакт-центру на пр. Молоді. Люди 86-літнього віку пенсіонери, жінка інвалід 1гр. з паличкою! Це жах! Отака турбота про людей?!! Фіфа з контакт центр дає безглузді пояснення людям.Міськрада , що не бачить цього знущання? Зайняли позицію , моя хата з краю і займається зовсім іншими питаннями. Це ганьба! Міськрадо не роби так, щоб вас не посилали як руській корабль!
Ваня Показати IP 2 Серпня 2022 15:27
В Конституції написано, чим платити. Читайте Конституцію.
Фед Показати IP 2 Серпня 2022 15:52
І хтось,платить цим "роботягам-контролерам"?...За що? Знайшли ЧАС і ПОВІД вчепитись до готівки...
Цар до Фед Показати IP 2 Серпня 2022 16:13
я скількі їздив пару раз бачів їх ,перевіряв документи і все відправляв їх подалі .
Пасажир Показати IP 2 Серпня 2022 16:29
Задовбали!.. Проiзд в маршрутцi мае бути оплачений! I все, крапка!
Петро Показати IP 2 Серпня 2022 16:40
Водії люблять готівку. Рука звикла брати... Повернути корпус на 45 градусів, і загребти мяті папірці. Вони касою не враховуються, і без податків.
ABC Показати IP 2 Серпня 2022 17:38
Був тиждень тому у Львові. У автобусі заплатив водію готівкою, взяв квиточок, все офіційно. Ніяких проблем.
123 до ABC Показати IP 2 Серпня 2022 18:49
то місто Лева, там Садовий господарює!
Asd до ABC Показати IP 2 Серпня 2022 19:43
У Львові систему Леокарт мали запустити до червня але через війну евакуювали чехів так що там тільки готівка.
Юрко Показати IP 2 Серпня 2022 22:21
А в Естонії безкоштовний проїзд в громадському транспорті