USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На лікування постраждалої в ДТП лучанки передбачили 100 тисяч з бюджету

14 Грудня 2021 10:37
З бюджету Луцька передбачили 100 тисяч гривень на лікування Олени Коломійчук, постраждалої у ДТП за участі неповнолітнього.

Про це стало відомо під час засідання позачергової сесії Луцької міської ради 14 грудня.

Пропозиція виділити кошти на лікування жінки, яка постраждала внаслідок аварії 12 грудня і у важкому стані перебуває у реанімації Волинської обласної клінічної лікарні, надійшла у межах зміни до бюджету під час засідання профільної комісії, що відбулася перед сесією.

Луцькі депутати таку ініціативу підтримали одноголосно.

Читати ще: Взяв ключі без дозволу батьків: поліція з’ясовує, хто дозволив неповнолітньому, який збив у Луцьку 6 людей, сісти за кермо

Нагадаємо, 12 грудня у ДТП на проспекті Соборності 12 грудня 2021 року у ДТП за участі неповнолітнього постраждала мама третьокласника Луцького ліцею №27 та його брат. На їхнє лікування збирають кошти.

Автомобіль Renault Megane, тікаючи від патрульних, здійснив наїзд на чотирьох пішоходів, що перетинали проїжджу частину по регульованому пішохідному переході на зелений сигнал світлофора, після чого врізався у дерево. Після зіткнення неповнолітні керманич і двоє пасажирів намагались втекти з місця події, однак їх затримали поліцейські з громадянами.

Читайте також: Відоме ім'я 16-річного водія, який на переході в Луцьку збив людей. Фото

Унаслідок зіткнення постраждали лучанка 1982 народження та її п’ятирічний син. Станом на 13 грудня жінка перебуває у тяжкому стані в реанімації Волинської обласної клінічної лікарні, а дитину госпіталізували у реанімаційне відділення Волинської обласної дитячої лікарні із діагнозом закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забійна рана лобної частини голови та садна носа.

Для того, щоб допомогти сім’ї поставити на ноги маму, можна переказати кошти на лікування на картку батька: Приватбанк, 4149 6293 1669 6020, Бандура Олександр Федорович.

Будь ласка, ретельно перевіряйте реквізити та ПІБ отримувача, аби не втрапити на гачок шахраїв, і ваша допомога надійшла саме до тих, кому вона необхідна.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Хм Показати IP 14 Грудня 2021 10:54
Я все розумію, біда. Але чому виділи гроші. Стільки людей потребують коштів на лікування і ніхто не виділяє коштів. Несправедливо...
Анонім до Хм Показати IP 14 Грудня 2021 11:14
Ти така людина не потрібна,аж бракує слів.Радій що допомогли,на роботі збирають цій жінці,дуже добре що в нас є добрі люди,крім тебе.Піди і спитай чому,віднови справедливість,встань з дивану,а не тут пишеш.
123 до Анонім Показати IP 14 Грудня 2021 11:48
Цікаво, що б ти заспівав, яки в подібній ситуації комусь дали гроші на лікування, а тобі ні? Тут не справа в особистостях, а справа в справедливості, чи тобі таке поняття не відоме?
Анонім до 123 Показати IP 14 Грудня 2021 13:26
Ти тільки те і робиш,що співаєш.Тебе лікуй,не лікуй,гроші на вітер,таку щиру жабу вже не вилікуєш.Надіюсь ти свого добродія знайдеш,який тобі дасть те,чого заслуговуєш.
луцьк до 123 Показати IP 14 Грудня 2021 13:36
Ну так, повністтю згідний, краще нікому
? до 123 Показати IP 14 Грудня 2021 13:51
А чого тобі давати, може ти своє здоров'я пропив?! Справедливо, щоб тебе збили
Народна прокуратура до Хм Показати IP 14 Грудня 2021 11:25
Бо наші люди люблять популістів у владі
Жаба до Хм Показати IP 14 Грудня 2021 14:02
Чоловік наділений вродженою заздрістю, такої ЖАБИ ще не бачила!
Лучанин до Хм Показати IP 15 Грудня 2021 01:50
Якщо ще багато людей потребує допомоги - то іди і здай гроші, в чому проблема?
Придурки Показати IP 14 Грудня 2021 12:35
Вам завжди все не так буде!!! Ви кончені люди! В жінки біда, помагають, а Вам і тут найдеться мінус
Анатолій Показати IP 14 Грудня 2021 12:43
Да-а-а-а ну і народ. Влада не допомагає біда, допомагає теж біда. Дійсно, кончений народ.
Анонім Показати IP 14 Грудня 2021 12:48
це звичайно дуже добре що допомагає влада. просто вона така не одна яка потребує . інші як? і діти наприклад.? а влада нехай дає. не збідніє.
100 Показати IP 14 Грудня 2021 12:52
не раз діткам просять на лікування. а тут 100000 одній людині .дивно хоч добре звичайно нехай одужує але .....
Анатолій до 100 Показати IP 14 Грудня 2021 13:12
Що, "але"? Жабка душить, так?
Анонім до Анатолій Показати IP 14 Грудня 2021 15:39
ні не жаба нехай одужує але є ще навіть у Луцьку діти, дорослі які збирають гроші на лікування. то ті не такі чи як?
Столиця Показати IP 14 Грудня 2021 13:40
А все ж таки полішуки дикій нарід, темний та заздрісний. Цікаво, чи є в ніцих заздрісників хворі діти та родичі, які потребують негайної допомоги? Якщо ні - бажаю, щоб були
Фе до Столиця Показати IP 14 Грудня 2021 14:38
Судячи з вашого коментаря ви тако ж далекі від мирної і доброї людини.
Столиця до Фе Показати IP 15 Грудня 2021 08:29
Так злий, але не жадібний заздрістник, який рахує чужі гроші. Попрошайки заздрістні, йдіть працюйте.
...... Показати IP 14 Грудня 2021 14:35
Мені не шкода, дуже добре, що знайшли гроші і виділили на лікування(хоч комусь добре діло зробили). Бо це страшна біда і гроші потрібні терміново. Але все таки повинні платити ВИНУВАТЦІ ДТП. І вже, НЕГАЙНО, все до останньої копійки і ще й компенсацію зверху. Цей горе водій не вперше катається автомобілем і немогли батьки цього не знати. А значить тако ж винні, бо дозволили це робити. А гроші з бюджету слід найперше виділяти тим хто не винен у своїй хворобі (діти, онкохворі і т.д)
Ігор до ...... Показати IP 14 Грудня 2021 19:33
А чого одразу так писати? Так може якраз у міськраді і родичі винуватців є, ось вам і побічно... Нехай потерпіла одужує, а винуватець вчиться на відмінно і п'є чай спокійно удома під оголошений домашній арешт.
Анонім Показати IP 14 Грудня 2021 15:40
100% а тут винуватець є який мав би все оплатити.
Е Показати IP 15 Грудня 2021 09:50
Боже, скільки кончених тут…
Німкеня Показати IP 15 Грудня 2021 10:23
Шановна редакція уточніть номер картки, при перерахунку коштів видає помилку. Я не є клієнтом Приватбанку, можливо на карті стоїть заборона отримання коштів з іншого банку.