USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку дівчина випала з 9-ого поверху. ОНОВЛЕНО

7 Травня 2017 11:06
Трагедія трапилася в Луцьку сьогодні, 7 травня, близькоо 8:30 ранку на вулиці Івана Франка - молода лучанка випала з 9-го поверху.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця луцької патрульної поліції Ольга Бузулук підтвердила, що такий факт мав місце в обласному центрі. З її слів, дівчина випала з 9-ого поверху сьогодні вранці і, згідно з попередньою інформацією, залишилась жива.

На місці інциденту працює слідчо-оперативна група.

У прес-службі поліції області також підтвердили інформацію про те, що дівчина випала з вікна 9-го поверху. Постраждалій 26 років, вона лучанка. Причина трагедії встановлюється - наразі невідомо, чи це була спроба самогубства, чи інша причина.

У "швидкій" повідомили, що дівчина випала з вікна 9 поверху 8:30 ранку. У край важкому стані доставлена в реанімаційне відділення Луцької міської клінічної лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Glovet Показати IP 7 Травня 2017 12:59
Ну, і що добилась, інвалід на все життя!!!
Анонім до Glovet Показати IP 7 Травня 2017 13:44
не факт. Але те ,що в неї з психікою погано,то факт! Якщо виживе,то й далі буде робити спроби!
Сергій до Glovet Показати IP 7 Травня 2017 18:12
Звідки ти взяв що вона сама випригнула?
Анонім Показати IP 7 Травня 2017 13:41
не Катя Сидорчук випадково?)щось подібна історія !
Анонім до Анонім Показати IP 7 Травня 2017 15:06
Побійся Бога. Катя вагітна , з дня на день родить. Це не вона.
Марія до Анонім Показати IP 13 Травня 2017 21:07
Це Катя не побоялася БОГа,надіюсь,те що вона родить дитину розуму добавить,бо після падіння вона ще різала вени,з головою в неі проблеми,щастя їй,але після того,як вона повела себе перед людьми,які їй допомагали це підло!більше ніхто їй допомагати не буде
Сeргій Показати IP 7 Травня 2017 15:40
Вона сама нe пригнула,я точно цe знаю,і добрe знаю про кого йдeться в даній статті
мент до Сeргій Показати IP 8 Травня 2017 10:40
А це не ти був присутній у квартирі на момент трагедіі і притворився в д*пу пяним та сказав що спав та нічого не бачив?
Сeргій до мент Показати IP 9 Травня 2017 02:44
на жаль нe я,алe я був за дeнь до того,а ти мeнт галімий,нeзнаєш нічого і пургу тут гониш
мент до Сeргій Показати IP 9 Травня 2017 09:02
Якби не не знав, то й не говорив би. Просто поцікавився чи то не ти випадково.
сергій до Сeргій Показати IP 9 Травня 2017 09:10
І якщо ти все знає, то чого не заявиш у голос хто це зробив. Винний повинен понести покарання. Але ж це тільки твоі догадки. Ти ж не був там присутній.
Олександр Показати IP 8 Травня 2017 09:37
Тоді йди в поліцію, хтось повинен відповісти за це вчинок.
Сeргій до Олександр Показати IP 9 Травня 2017 14:43
Рано,щe рано...
хм Показати IP 8 Травня 2017 11:45
Кому вона дурочка зробила цю біду. Сама собі. Дай бог, щоб вижила. Хіба десь пяна була, бо у 8.30 ще люди відпочивають у вихідний день.
сергій Показати IP 8 Травня 2017 13:53
О 8.20 іі вже знайшли та визвали швидку. а випала вона раніше.
Влад до сергій Показати IP 8 Травня 2017 18:23
точніше викинули з вікна раніше...
сергій до Влад Показати IP 8 Травня 2017 19:34
Ті що з нею приіхали з мелодіі?
влад до сергій Показати IP 8 Травня 2017 20:18
небуду говорити що вони, бо на всі 100% не впевнений. але все можливо.
сергій до влад Показати IP 8 Травня 2017 20:37
Не впевнений на 100% що вони, то чому чому взагалі впевнений що викинули...
влад до влад Показати IP 9 Травня 2017 03:02
викинули нe вони а він
Орися Показати IP 8 Травня 2017 20:40
Може іі на життя написано? Не даром іі знайшли ще живою.
Віолета Показати IP 9 Травня 2017 18:33
У мене питання до міліціЇ, чому головний підозрюваний, хлопець дівчини, футболіст, півзахисник фк «Волинь» Дмитро Задерецький, який на момент трагедії знаходився у квартирі, а за 5 хвилин після трагедії втік з квартири(зафіксовано на камерах спостереження!!!) прихопивши із собою велику суму грошей та дорогоцінні прикраси, був допитаний та пізніше звільнений міліцією???!!! Він сказав, що утік, бо злякався. Що дівчина сама вистрибнула з вікна, а він не встиг їй зашкодити це зробити. Якщо так, то чому ж він не викликав відразу швидку, а залишив її лежати там помирати знизу, а сам утік із грошима через 5хв.??? Вона там бідна з добру годину пролежала!, поки її помітили та викликали швидку. Шановні батьки та молоді дівчата, запам'ятайте ім'я "Дмитро Задерецький"( в інтернеті є багато його фото), та ніколи не звязуйтесь із отаким "півзахисником"-нелюдом, злодієм та убивцею!!! Я особисто бажаю йому такої ж участі! Цей жалюгідний покидьок повинен у повній мірі відповісти за скоєний підлий злочин!
Лучанин Показати IP 9 Травня 2017 19:27
Задерецький був її співмешканцем.Неодноразово її бив.І в той ранок він з нею сварився,і,швидше за все,її викинув.Дівчина дуже порядна і чиста.Повелася на цього урода.
Лучанин Показати IP 9 Травня 2017 19:28
Щодо побиття не так давно є зареєстрована від потерпілої заява в міліцію.
Оля Показати IP 9 Травня 2017 20:22
Підскажіть будь ласка ім'я дівчини і в якому вона зараз стані. Чому ВН не проінформують додатково?
Дмитро Показати IP 10 Травня 2017 13:00
Так, підтримую позицію Віолетти )) Хочу відмитити гучний заголовок, який немає ніякого відношення до дівчини. Спочатку зберіть інформацію , а тоді робіть заяви.
Саша Показати IP 10 Травня 2017 16:25
Довічнe як мінімум дати,спортив життя такій молодій дівчині!