USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Командир закликає українців не вірити у брехню російських ЗМІ

16 Червня 2014 16:54
Російські ЗМІ не втомлюються описувати «страшні реалії», які начебто відбуваються на українській землі. «Знищений батальйон Донбас», «Захоплений Київ», «інопланетяни висадилися в Луганську» - фейкові повідомлення такого формату з’являються щодня. Про це повідомив командир батальону «Донбас» Семен Семенченко на своїй сторінці у Фейсбук.

Військовий закликає українців не вірити у брехню сусідів-медійників та не дивитися новин на російських сайтах.


Нагадаємо, затриманий російський журналіст зізнався у відвертій пропаганді та брехні про Україну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
пу Показати IP 16 Червня 2014 17:17
Лучше быть на Руси "Младшем братом", чем холопом в чужом терему.
Александр Показати IP 16 Червня 2014 17:21
обычный день Авакова Проснулся. Убил Стрелкова. Позавтракал (тремя чеченцами, а вы как думали?). Зачистил Краматорск. Покурил с Тымчуком. Убил Стрелкова. Подбил «Нону». Подумал и зачистил Славянск. Убил Стрелкова. Пообедал (американскими «железными рационами»). Покурил с Селезнёвым. Отстранил Пономарёва. Зачистил Донецк и Красный Лиман. Снова подбил «Нону». Арестовал Пономарёва. Убил 500 сепаратистов. Устал, поужинал. Ещё раз зачистил Славянск. Приготовил на завтра четыре кондиционера. Перед сном два раза убил Стрелкова. Довольный собой лёг спать, не забыв поцеловать на ночь Ляшко.
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 17:33
По информации местных жителей в районе Сватово были замечены две ГАЗели с трупами боевиков карательного батальона «Донбасс».
Дончанин до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 18:32
коментар було видалено
Патріот Показати IP 16 Червня 2014 17:45
а хто такий цей семенченко щоб закликати? хай свою жінку закликає!
сенченко до Патріот Показати IP 16 Червня 2014 18:03
коментар було видалено
Думка Показати IP 16 Червня 2014 18:48
коментар було видалено
z Показати IP 16 Червня 2014 20:17
ви уроди, Що ви пишете? А ти "пу" мудак кончаний
Анонім Показати IP 16 Червня 2014 23:29
як можна вірити тим, у кого президент бреше через слово і його після цього продовжують поважати.
лучанка Показати IP 17 Червня 2014 09:59
" ... і вбитих нема, і поранених нема....", а за ким в нас кожен тиждень жалоба??????????? Той Семенченко контужений? Правда - це факти, а факти жахливі! Нас постійно роблять дурнями політики, а тепер ще й військові почали?! Солдати кожен раз говорять, що проблема АТО тільки в недолугому керівництві! Наші керовники ще на цій війні собі піаряться! І мають же час в інеті писати!!!!!! Правду кажуть: кому війна, а кому.....