USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

16-річного волинянина вкусила змія

6 Серпня 2017 10:48
Це сталося у селі Котів Ківерцівського району, коли підліток косив траву неподалік дому, пише Волинь Нова.

Він був босим. Відчувши біль, побачив сліди укусу змії. Хлопчик велосипедом добрався додому.

Там звернувся у місцевий ФАП. Фельдшер викликала швидку допомогу, яка доставила дитину в обласну лікарню.

Лікарі діагностували укус лівої п’ятки нижньої кінцівки. В установі сироватки у наявності не було, але медики допомогли дістати ліки. Рятівний препарат російського виробництва обійшовся батькам у півтори тисячі гривень.

Наразі хлопчик перебуває у реанімаційному відділенні під наглядом лікарів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Сергійко Показати IP 6 Серпня 2017 10:52
Ну шо за медицина? Не було сироватки?! Таж літо на календарі!!! Змії!!!
Петро Показати IP 6 Серпня 2017 11:06
Є можливість "подякувати" Супрун, яка піарится в Луцьку на Бандерштаті за "закуплену" вакцину... (російського виробництва закуплялась ще за папєрєдніків азірова-януковича?)
Андрій Показати IP 6 Серпня 2017 11:11
А як же українська позиція : "не купуй російського !" ?
ОЛЕГ Показати IP 6 Серпня 2017 11:49
по інтернету дешевше. vipera berus 500ao. виробник Польша ціна 350 - 400 гр ампуа. потрібно 2 + супрастін = 820 гр.
? до ОЛЕГ Показати IP 6 Серпня 2017 19:41
...І знов Росія винна?
Лучанка Показати IP 6 Серпня 2017 13:01
Від укусів змій шершнів від бутулізму ні х..ра на має. Ідеш в лікарню за все плати .куди котимся не в Є.....у... а в ж..у
ВОЛОДЯ ЗГОРАНСЬКИЙ Показати IP 6 Серпня 2017 23:18
РАСЕЯ НАВЕКИ ЗОБОВЯЗАНА УКРАИНЦЯМ ТАК ЯК ЧОТИРИ РОКИ ЙХ ВБИВАЕ ЗА НЕЗАЛЕЖНИСТЬ В ДАНАБАСЕ И КРИМУ! РАСЕЯ ВБИВАЕ УКРАИНЦИВ ЛИШЕ ЗАТЕ ЩО ВОНИ УКРАИНЦИ ! КОМУ СКУЧНО ПО РАСЕИ: ЧЕМОДАН- ВОКЗАЛ-ВАГОН -ПОЕЗД НА МАСКВУ....
Волинянка Показати IP 7 Серпня 2017 08:23
От і висновок най буде латна -страхова медицина тоді будем знати ціни на ліки всеодно ж платите тільки скільки скажуть а так щомісяця по каплі і накопиш та ще й рідні зможуть скористатись .