USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

2 грудня. Євромайдан у Луцьку. Трансляція головних подій. ФОТО. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

2 Грудня 2013 09:35
Основні події Майдану, які відбулися упродовж останнього дня і ночі, розповіли сьогодні о 9 ранку під час збору мітингувальників на Театральній площі. Опісля небайдужі лучани рушили під стіни ОДА.
«Тут тисячі людей, такої ходи у Луцьку ще не було», - каже один із організаторів луцького Євромайдану Роман Перванчук.
За станом на 10:45 колона шикується і вирушає на Театральний Майдан.
За станом на 10:40 лунає Гімн України, активісти чіпляють прапор ЄС біля облдержадміністрації.
За станом на 10:34 мітингувальники знімають портрети Януковича в обласній держадміністрації.
За станом на 10:25 активісти просять 3 грудня о 7 ранку прийти до обласної адміністрації і заблокувати її роботу.



За станом на 10:15


«Нас дуже багато. Якщо чесно, не чекав стільки людей», - пише один з учасників мітингу в мережі.

За станом на 10:00 деякі мітингувальники заходять в ОДА, решта стоять; активісти обіцяють заблокувати адміністрацію, якщо очільник області Борис Клімчук не піде у відставку.

За станом на 9:55
Мітингувальники вже під стінами ОДА


За станом на 9:30 колона рухалася проспектом Волі та майже дісталася Київського майдану. «Зараз під стіни облдержадміністрації, далі – буде видно по ситуації», - каже Роман.



За станом на 9:15, Театральна площа


Нагадаємо, не виходити на роботу та навчання у понеділок, 2 грудня, закликають лучан активісти луцького Євромайдану.

Про це йшлося під час Народного віча, що відбулося 1 грудня на Театральному майдані у Луцьку. У заході взяло участь декілька тисяч лучан та волинян з інших районів області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
свідок Показати IP 2 Грудня 2013 10:37
Ви фото дітей школярів опублікуйте, навіть не студентів, а шко-ля-рів що біля "Білого" дому!!! Знайшли поодинокого діда і опублікували?! Не дуріть людей!!! А для людей - "акцію" з погрозами проводять: Гузь, Бондар, Шиба, Пащенко, Вітів, Собуцький, Григоренко... Як вам такі "революціонери", що дітьми прикриваються?! Батьки! Контролюйте дітей!!!
Домініка до свідок Показати IP 2 Грудня 2013 12:03
Скоро будуть підніматися не тільки школярі,а й немовлята.Про що ти говориш,мабуть синочок ПР.Правильно робить Гузь.
Анонім до свідок Показати IP 2 Грудня 2013 16:56
моя дитина сьогодні була на майдані, їй 17 і я нею горжуся!!!!!!!!!!!!!!!
Злий Показати IP 2 Грудня 2013 10:37
Ну все,Бородачлена,прийшов тобі армагедец! На нари його!!!
бачив Показати IP 2 Грудня 2013 10:39
Зверніть увагу! Фото "масовки" затемнені, або спеціально так сфотографовані, щоб не було видно дітей-школярів яких дуже багато на Київському майдані!!!
Петро Показати IP 2 Грудня 2013 10:55
Геть злочинну владу!!
Андрій Показати IP 2 Грудня 2013 11:00
Будем разом - до перемежного кінця! Слава Україні!
Сергій до Андрій Показати IP 2 Грудня 2013 11:22
Героям Слава!
Домініка до Андрій Показати IP 2 Грудня 2013 12:04
Молодець,Андрію!!!!!!!!
Народ Показати IP 2 Грудня 2013 11:31
Ці діти ще нічого в житті не бачили, а вже лізуть у велику політику... Краще б з такою наснагою вчилися і боролися, наприклад, з шкідливими звичками... А батьки, куди дивляться батьки??? Це все добре, що в людей є національна свідомість.... Але чому в основному на Майдані діти?
Ти за народ не відпо до Народ Показати IP 2 Грудня 2013 11:38
Шкідливі звички кажеш? Найбільша шкідлива звичка в цій країні - підкорятися злочинній владі, яка заливає наших дітей кровью! Це шкідлива звичка, шановний "антинарод".
Свідок до Ти за народ не відпо Показати IP 2 Грудня 2013 11:46
раз Ви такі розумні, так чого тут? а не на мітингу? свою дитину відправили? чи революцію чужими руками хочете зробити?
Відповідь свідку до Свідок Показати IP 2 Грудня 2013 11:50
Одна людина на роботі - 30 людей на мітингу! Процес не зупиняється! І
Свідку до Свідок Показати IP 2 Грудня 2013 11:51
Російська влада нам допоможе тільки вмерти! Робіть висновки, панове. Захід, Схід, Південь, Північ - обєднуємось за перемогу. Все в наших руках! Кожного дня до обіду - на страйк! І до тих пір страйкуємо – поки Януческу , "який закровавив руки кровью під час знесення Євромайдану " разом із Хазаровим не піде у відставку!!! Слава Україні!
Домініка до Народ Показати IP 2 Грудня 2013 12:06
Ти не гідний носити псевдонім "Народ",ти не знаєш.що робиться у ВУЗах,прийди і повчися,і будеш ти на майдані в перших рядах
за справедливість до Народ Показати IP 2 Грудня 2013 13:40
Вчитися??? то дайте таку можливість, і ще, ці діти більше розуміють ніж ви!
Народ Показати IP 2 Грудня 2013 11:31
Ці діти ще нічого в житті не бачили, а вже лізуть у велику політику... Краще б з такою наснагою вчилися і боролися, наприклад, з шкідливими звичками... А батьки, куди дивляться батьки??? Це все добре, що в людей є національна свідомість.... Але чому в основному на Майдані діти?
Не відповідай за нар до Народ Показати IP 2 Грудня 2013 11:39
Шкідливі звички кажеш? Найбільша шкідлива звичка в цій країні - підкорятися злочинній владі, яка заливає наших дітей кровью! Це шкідлива звичка, шановний "антинарод".
Лучанин Показати IP 2 Грудня 2013 11:34
Через ходу по пр. Волі в кареті швидкої допомоги померла людина, яку везли в реанімацію. Машина не могла ні, проїхати, ні вихіти на іншу вулицю, ні розвернутись.... Вважаєте, це правильно?
Також Лучанин до Лучанин Показати IP 2 Грудня 2013 11:54
Шановний, це масові протести, а не святковий парад! Протести в одну шеренгу під лінійку зробити не можливо...
Домініка Показати IP 2 Грудня 2013 11:59
Час розплати настав.Годі знущатися над народом!.Захистимо наших дітей! Годі процвітати корупції!Люди піднімайтеся ,зараз в наших руках наше майбутнє.Не бійтеся .дорогенькі мої,не будьте осторонь цих подій. Януковича за грати, Азарова за грати - це не УКРАЇНЦІ,це собачі ПРислужники Росії.Хай живе ненька -УКРАЇНА.Борімося і поборемо!!!!!!!!!!
Інша Показати IP 2 Грудня 2013 12:36
Мирні акції за євроінтеграцію переростають в буйні мітинги, незрозуміло за що. Всюди провокації і людьми керує стадний інстинкт і ейфорія від власної "важливості" і несправжньої значимості. На майданах стоять діти, яких веселить атмосфера єдності, але це їм не додає усвідомлення всієї серйозності ситуації. Народе, просвітли свідомість!!!
iра Показати IP 2 Грудня 2013 14:08
Це нагадуе сiмнадцятийтий рiк.Коли голожопим пiд керуванням жидiв захотiлось влади.I сьогоднi на мiтингу знову жиди i нероби,їм пофiк,аби на роботу не ходити.
Микола Показати IP 2 Грудня 2013 14:24
Дарма ви так, діти якщо і були, то дуже мало. Була купа студентів і досить багато старших людей.
Інша до Микола Показати IP 2 Грудня 2013 15:18
Своїми очима бачила хто там був. А ще в соц. мережах розумники закликають неповнолітніх, типу йдіть на майдан, в конституції не вказані вікові обмеження. Це яким треба бути, щоб брати на себе таку відповідальність?
Коля Показати IP 2 Грудня 2013 16:21
Оновлюйте інформацію про перебіг подій частіше. На жаль, вдень не можу страйкувати із всіма, Дуже цікаво як страйкує рідне місто. Велике дякую за оперативну приємну інформацію сьогоднішнього ранку.
me Показати IP 2 Грудня 2013 16:33
А дітями і студентам аби тільки пари прогуляти... Ледарі
Олімпія до me Показати IP 2 Грудня 2013 17:00
Шановний ме!! завдяки тому, що такі як я 20 років тому прогуляли пари, ви маєте можливість жити у своїй країні, не вбили вас чи ваших рідних в чечні. моя донька сьогодні була на майдані, але після пар, це її вибір і я горда, що моя дитина свідома українка!!!!!
Сашок Показати IP 2 Грудня 2013 20:28
Так на майдані в основному студенти та пенсіонери...Той хто працює на себе, той заробляє гроші в сім'ю, не попрацює день і на його місці завтра буде інший...Європа так не протестує, якщо протест то для всіх, а це більше виглядає як маніпулювання свідомістю у чиїхось інтересах...нехай і повільніше у Європу але надійно, а не з простягнутою рукою
я Показати IP 3 Грудня 2013 10:48
Барани ви всі, хочу побачити коли бюджетники отримають зарплату якщо піде Климчук а прийде Бондар чи не дай Бог Шиба до влади
я Показати IP 3 Грудня 2013 10:51
95 відсотків із тих хто стоїть на майдані не знають що там роблять, за що борються, підкорюються стадному інстинкту - всі пішли і я пішла)