USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Ковельчанка на «Mitsubishi Pajero» врізалась у дерево

29 Лютого 2016 12:53
Дорожньо-транспортна пригода сталася у суботу, 27 лютого близько 18 години 30 хвилин на вулиці Луцькій у Ковелі: автомобіль «Mitsubishi Pajero» злетів з дороги й і врізався у дерево. Про це повідомили у прес-службі поліції області.

За кермом джипа була 30-річна місцева мешканка. Ймовірно, вона не впоралась з керуванням, з’їхала з траси. У неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, забійні рани лівої щоки та скроневої ділянки голови зліва. Після надання допомоги медиків жінка від госпіталізації відмовилась.


Нагадаємо, що цього ж дня зранку о 14 годині на автодорозі в селі Коршовець Луцького району п’яний водій автомобіля «Меrcedes» врізався в огорожу. Його госпіталізували в нейрохірургію. Чоловік їхав із 8-річним сином. Дитина у ДТП отримала закритий перелом лівого надколінника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанка Показати IP 29 Лютого 2016 13:05
Тих п'яних д*білів на дорозі все більше і більще
Коля Показати IP 29 Лютого 2016 13:44
Д*ра, Якщо нормальна то прав нема або грошей. А в кого мозгив нема то авто
Ника Показати IP 29 Лютого 2016 13:45
Добре що нихто не постраждав через таку людину !!!!!!!!!!!їй тільки права але з ким не буває хто зна що з нею відбулось
"добробут" Показати IP 29 Лютого 2016 15:08
вибачте .ми не встигли спиляти те дерево
Лучанка Показати IP 29 Лютого 2016 15:14
що папік купив права і машину..а їздить не купив??
я вітів Показати IP 29 Лютого 2016 15:25
на часі і в Ковелі побудувати підземний перехід з генделиками
Анонім Показати IP 29 Лютого 2016 16:46
То чьогож вона без сознания лежить в лікарні. Наші люди перш ніж написати щось більше прип**дять чим нада спочатку навчіться правду писати а тоді афішируйте......
Петруччо до Анонім Показати IP 29 Лютого 2016 17:45
тО МОЖЕ ВИ КРАЩЕ НАПИШЕТЕ ПРАВДУ?
1 Показати IP 29 Лютого 2016 19:16
ось і перші результати відсутності мєнтів на дорогі. хоч які б вони там були галіми та все таки були
анонім Показати IP 1 Березня 2016 17:22
Добре що жива залишилась! Не впорались з кермом. Не пишіть гадості про її. І машина нажита не за папіні гроші. І лежить вона в лікарні в тяжкому стані.
анонім Показати IP 1 Березня 2016 17:31
Добре що жива залишилась!Не справилась з кермом. І машина не за папіні гроші. І лежить в лікарні в тяжкому стані...І п'ятою не була... від такої ситуації ніхто не застрахований!
Анонім до анонім Показати IP 6 Березня 2016 16:21
Підтверджую, особисто бачив ії в лікарні
Наталі Показати IP 2 Березня 2016 09:44
Ніде не вказано ,що вона буля п*яна!!На дорозі всяке тряпляється!Добре,що все обійшлось добре!
Анонім Показати IP 6 Березня 2016 21:31
Люди що ви пишете.... ви себе послухайте... а ті що пишуть що авто за папіка гр. То вони напевно мріють ніх....я не робити і все получати по своєму опиті так дівчатка....