USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

33-ому й 40-ому кварталам сьогодні тепла не відключать

15 Березня 2016 09:04
Вчора, 14 березня, пізно ввечері досягнуто згоди надати ДКП "Луцьктепло" час для підписання договорів із ТОВ "Західна теплоенергетична група" (ТОВ "Захід-ТЕГ") до 9:00 17 березня.

Сьогодні о 8:40 відповідні телефонограми надіслано ДКП "Луцьктепло" і Луцькому міськвиконкому, - інформує Слово Волині.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що через відсутність договору (а не через борги) з ДКП “Луцьктепло” з 15 березня котельня на вулиці Карбишева, 2 може припинити постачання тепла та гарячої води в помешкання містян. Відтак, без централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання можуть залишитись частина мешканців 33-го та 40-го мікрорайонів, а це – тисячі лучан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 15 Березня 2016 09:17
всетаки пі*****и підписали супер секретний договір?
Анонім Показати IP 15 Березня 2016 10:09
Та відключайте вже нарешті це тепло і закривайте Луцьктепло, щоб своїми тарифами не грабували людей! Роздавайте кожній квартирі дозволи на індивідуальне опалення! Хоч щось для людей добре зробіть!
Смерть аноніма до Анонім Показати IP 15 Березня 2016 19:12
Слиш, умєнь! а 1000 лдям після закриття Луцьктепла ти роботу дасиш?))), а тих хто не має за що поставити індивідуалку, ти будеш опалвати? чи ти вирішив на дивані щось тіпа розумне написати і від плюсиків радіти? проголусував за романюка, то сидт і тихо мерзни!
олр Показати IP 15 Березня 2016 10:59
через відсутність договору (а не через борги)..., а 7 млн. гривень, що луцьктепло заборгувало західтегу, то не є підстава для відключення опалення?
Коля Показати IP 15 Березня 2016 12:04
То нашо паніку наводили. Діти а не журналісти. З таким же умпіхом пишіть шо росія зникла, а завтра напишете, що поки не зникла