USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

33 вантажівки з гуманітаркою виїхали з російського пункту пропуску

13 Вересня 2014 00:10
З російського пункту пропуску "Донецьк" у п'ятницю ввечері виїхали, у напрямку України, понад 30 вантажівок другого гуманітарного конвою.

Про це повідомив керівник прес-служби Південного митного управління Раян Фарукшин, передає Еспресо.TV , посилаючись на ИТАР-ТАСС.

"О 23:30 російські митники і прикордонники завершили митний контроль першої партії з 33 вантажівок. Машини виїхали за територію пункту пропуску в Україну", - сказав Фарукшин.

Він додав, що разом з вантажівками оформили і пропустили дві машини техдопомоги.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що другий російський гуманітарний конвой, нібито призначений для мешканців Донбасу, стояв без руху біля кордону з Україною в Ростовській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Луганчанин Показати IP 13 Вересня 2014 06:05
Это уже не конвой, а карусель.
Олег Показати IP 13 Вересня 2014 08:45
Після першого такого конвою з гуманітаркою стався котел під Іловайськом,страшно подумати що буде тепер знову.В україну завозять зброю і бойовиків а з україни частину устаткування з заводів по виробництву зброї!
НІда Показати IP 13 Вересня 2014 09:00
Перетинають кордон під час перемирря.!?
Г до НІда Показати IP 13 Вересня 2014 09:07
Ти не повіриш-тисячі потягів,автомобілів,літаків навіть людей перетинають кордон під час перемирря.
Українка Показати IP 13 Вересня 2014 09:58
Це Великих Путіна і Януковича світ!!!!! Планета- Земля їхня. Це наші царі на цій землі.!!! Все минає, гріх зостається!!!!! Всьому є початок і є кінець. Ми всі гості на цій землі !!!! А яка згадка про них буде??? Вони напевне не задумувались над тим. Добро і правда переможе!!!!. Все таємне стає явним. Бога не обманути. Перед людми можна виправдовуватись, а Бога не обманути.
мирна Показати IP 13 Вересня 2014 10:01
Вже 100... P.S. А ратифікацію підписаної асоціації України з ЄС перенеслі на пізніше... А.Макаревич: "Ты помнишь, как все начиналось..."
віктор Показати IP 13 Вересня 2014 10:33
бойся данайца дарі приносящего
Луганчанин до віктор Показати IP 13 Вересня 2014 12:43
Это не то. Помощь страждущим не дар данайцев. Старики умирают и дети голодают.
віктор до Луганчанин Показати IP 13 Вересня 2014 13:02
допомога ця для російських військ і їх найманців на луганщині...і при виїзді з україни можна щось вкрасти...кромевсего прочего путин ведь простой воришка...ведь карьеру он начал делать на ворованом из германии
факт Показати IP 13 Вересня 2014 11:28
Вже у Луганськ частина заїхала...
Анонім до факт Показати IP 13 Вересня 2014 12:47
Будуть їхати назад, прихоплять пару машин москальських мертвяків, та заберуть обладнання на українських військових заводах.
Анонім Показати IP 13 Вересня 2014 13:07
Молодці, росіяни. Люди на сході ДІЙСНО потребують гуманітарної допомоги, своя держава їм її не надає.
віктор до Анонім Показати IP 13 Вересня 2014 13:33
росіяни молодці а кацапи на чолі з пук тіном....ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
!!! до віктор Показати IP 13 Вересня 2014 14:12
коментар було видалено
Тарас Чурило Показати IP 13 Вересня 2014 14:41
Так це в мінських домовленостях, було прописано, що знову не так?