USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

4 березня: події, факти, дні народження

4 Березня 2020 00:00
4 березня день народження відзначає речниця УСБУ у Волинській області Іванна Поліщук.

Інформаційне агентство Волинські Новини бажає їй професійних та особистих звершень, стабільності та достатку, гарного настрою, величезного щастя та міцного здоров'я. Нехай доля готує лише приємні сюрпризи! А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!
Іванна Поліщук
Іванна Поліщук
Також рідні та друзі вітають з днем народження депутата Луцької міської ради Сергія Савчука та бажають міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Сергій Савчук
Сергій Савчук
4 березня святкує іменини і Павло Середа. Бажаємо йому сімейного благополуччя, добробуту та щоденного натхнення!
Павло Середа
Павло Середа


Також сьогодні день народження у волонтерки Любави Казмірчук. Вітаємо зі святом та бажаємо удачі, гармонії, щастя і свят. Нехай кожен день дарує нові промінчики, а люди тільки надихають і не засмучують.
Любава Казмірчук
Любава Казмірчук
День народження 4 березня святкують ексначальник відділу інформаційної діяльності, преси та книговидання Волинської ОДА Віра Фамуляк-Зелінська та екснардеп ВРУ Сергій Мартиняк.
Сергій Мартиняк
Сергій Мартиняк


Інформаційне агентство Волинські Новини бажає іменинникам приємних сюрпризів долі та успіхів у всіх починаннях.

Іменини за православним календарем святкують Федір, Дмитро, Максим, Богдан та Архип.

Якщо ви хочете привітати своїх близьких, рідних чи друзів з днем народження, скористайтесь функцією «Повідом новину». Надсилайте свої вітання та фото іменинників.

Наша хроніка:

Минулого року ми розповідали про професора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Геннадія Бондаренка, який став переможцем Кубку України з більярду.

Ми писали про те, що капітан «Волинь-Університет-ОДЮСШ» Олена Рудик стала «Міс український волейбол – 2018».

Також у 2018 році у Брищі відбулося відкриття сучасної біогазової установки, яка переробляє біогаз в електрику і таким чином забезпечує економію на електроенергії.

Про те як волиняни вболівали за «Торпедо» та «Волинь» у 1980 роках редакція писала у 2017 році.

У 2016 редакця писала про проблеми трактувань подій ХIХ століття.

Про інспецкію 14 бригади, що дислокується у Володимирі-Волинському, іноземними військовими читайте у матеріалі за 2015 рік.

Народилися:

Цього дня народилися італійський композитор і скрипаль Антоніо Вівальді («Пори року»), український композитор, хоровий диригент, громадський діяч, священик, автор Гімну України «Ще не вмерла Україна», численних церковних творів Михайло Вербицький, український інженер, учений, академік, фахівець у галузі електрозварювання і мостобудування, творець Інституту електрозварювання Євген Патон, український офіцер, генерал армії УНР Олександр Удовиченко, радянський співак, народний артист СРСР Іван Козловський, радянський поет, автор текстів багатьох популярних пісень Олексій Фатьянов(«На солнечной поляночке», «Соловьи», «Где ж вы теперь, друзья-однополчане?», «В городском саду»), французький композитор, аранжувальник і диригент, автор музики до комедій із жандармом Луї де Фюнесом, автор пісні Chariot – переможниці «Євробачення-1962» Поль Моріа, шотландський автогонщик, чемпіон «Формули-1» Джим Кларк, американський кінорежисер, творець фільму «Лоліта» Едріан Лайн, український поет і композитор Володимир Івасюк («Червона рута», «Водограй», «Пісня буде поміж нас»), український кінознавець, генеральний директор Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» Андрій Халпахчі.

Сталося:

1386 – великий князь литовський Ягайло коронований у Кракові як польський король Владислав II Ягелло, що започаткувало династію польських королів Ягеллонів.

1750 – Кирило Розумовський обраний гетьманом України.

1849 – Буковина проголошена коронним краєм Габсбурзької імперії.

1877 – американський винахідник Еміль Берлінер створив мікрофон.

1880 – в американській газеті «Нью-Йорк дейлі графік» опублікована перша у світі репродукція фотографії.

1917 – у Києві з ініціативи Товариства українських поступовців постала Українська Центральна Рада (УЦР), що об'єднала представників головних українських політичних партій, військовиків, робітників, духовенства, кооператорів, студентства, громадських і культурних організацій.

1918 – Центральна Рада прийняла ухвалу про реєстрацію громадянства України.

1919 – Раднарком України ухвалив рішення про ліквідацію плати за навчання в початковій школі.

1950 – на екрани США вийшов фільм Волта Діснея «Попелюшка» – перший повнометражний анімаційний фільм, робота над яким тривала близько восьми років.

1952 – весілля голлівудських акторів Рональда Рейгана і Ненсі Девіс, які згодом стануть президентським подружжям США.

1963 – ЦК Компартії України ухвалив видати українською мовою «Загальну декларацію прав людини».

1966 – Джон Леннон заявив, що ансамбль «Бітлз» став популярнішим, ніж Ісус Христос.

1989 – створено українське товариство «Меморіал».

1990 – у СРСР відбулися перші вибори народних депутатів на альтернативній основі.

1999 – надійшла в продаж книга Моніки Левінскі «Історія Моніки» про її амурні стосунки з президентом США Біллом Клінтоном.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus