USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

4-річний лучанин шукає батьків

11 Березня 2014 21:40
Сьогодні близько 17-ї години у чергову частину Луцького МВ УМВС України у Волинській області звернулася жителька м. Луцька і повідомила про те, що на вулиці Мазепи, поблизу 17 школи, без батьків гуляє малолітній хлопчик. Однак повідомлень про зникнення дитини у міліцію не надходило, - повідомляє прес-служба УМВС на Волині.

На місце події виїхали працівники кримінальної міліції у справах дітей. Маленького Владислава (саме так він представився) відвезли у Волинську обласну клінічну дитячу лікарню.

Під час спілкування хлопчик розповів, що його маму звати Валентина, тата – Сергій, бабусю – Зоя.

Прикмети: зріст 102 см, волосся світле, вік – 4 роки. Був одягнений у джинсову блакитну куртку, блакитну футболку, темні джинси та темні кросівки.

Просимо всіх, хто впізнав хлопчика, повідомити правоохоронцям будь-яку інформацію про батьків та рідних дитини за телефонами: 102, 74-24-79, 066-962-48-63.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 11 Березня 2014 22:01
Зачекайте, в 4 роки дитина запросто приблизно може розповісти де мешкає. Треба просто приділити трохи уваги, повозити по місту. От так працює наша міліція. Сплавили дитину до лікарні і все. Якась причина має бути що доглянута дитина гуляє без батьків.
Любава Показати IP 11 Березня 2014 22:43
Чи я чогось не розумію, чи я ненормальна мама. Я своїх малят ніколи не відпускаю самих гуляти. В 4ри роки дитина може вчверити все, що завгодно і задумавшись дуже далеко зайти, чи за котиком побігти. Не розумію, чому не в садочку, хлопчик наче доглянутий, чисті нігтики, голова, ясний погляд. Замурзаненький, бо ж грався))) І такий класнючий. Анонім правий, мої донечки в 3 роки без проблем попадали додому. Напишить будь-ласка, коли буде хоч якась інформація.
припущення Показати IP 11 Березня 2014 23:01
там недалеко дитячий садок №30, можливо, він звідти загубився ?...
!!!! Показати IP 11 Березня 2014 23:04
Люди добрі! Звідки у вас стільки жовчі!!! І повозили по місту, і нагодували...і в лікарні обстежили....до вас зверталися по допомогу...Для тих,хто дійсно співпереживав, повідомляємо: батьки знайшлися...
переживаю до !!!! Показати IP 11 Березня 2014 23:15
Хто ці батьки?? Вони його шукали??? А нарахунок доглянутий я б посперечалась, цю кофтинку яка на фото ми взяли в знайомих, він був в одній футболочці і курточці джинсовій, так як написано. Та навіть без шапки. А це була вже п’ята година вечора.. Шия вся зверху була... А сам він говорив: " добре мама не буде на нєрви дєйствувати"
Лучанка Показати IP 11 Березня 2014 23:50
Жовчі!? Та ви при своєму розумі!!!??? 4 роки!
109 Показати IP 12 Березня 2014 00:00
Як шкода! Серце розривалось за дитину. А як же це батьки народилиттаку чудову дитину і вона мої їм на нерви впливати???
05 Показати IP 12 Березня 2014 00:07
Може саме цей випадок, щось батьків і навчить. Хоча саме головне тут слово -МОЖЕ!!! Хай задумуються, з дітьми треба говорити!, разом читати, прогулюватись. А соціальним працівникам - взяти до уваги сімю. А перехожим та співчутливим людям треба щиро подякувати!!!
жана Показати IP 12 Березня 2014 08:23
да батьки так зараз дітей гублять на ринку північний оголошують іноді що загубилась дитина батьки собі "соваються" по базарі і так далі а за дитиною нема коли дивитись. нароблять дітей і не хочуть за ними дивитись.
наталія Показати IP 12 Березня 2014 08:23
хороший такий хлопчик швидше б найшлися батьки малявки
06 Показати IP 12 Березня 2014 08:34
ЧИТАЙТЕ УВАЖНО КОМЕНТАР !!!!... БАТЬКИ ЗНАЙШЛИСЯ ЩЕ ВНОЧІ!
переживаю Показати IP 12 Березня 2014 11:46
Нічого подібного!! Ще вранці батьків не було!!! Мама в алкогольному спянінні, зараз сидить у відділку, її знайшли прибилизно в 10 годині ранку, нам подзвонив міліціонер який забирав Владіка, зранку і так говорив!! Не треба обманювати людей!!!
Лучанин Показати IP 13 Березня 2014 03:50
батьки знайшлися у ночі з 11на 12 березня. Ця стаття була для того щоб допомогти знайти батьки, а не розсуждати, що не будь, як ті бабки біля під'їзду.
тад сама Показати IP 13 Березня 2014 14:38
Нам міліціонер якому ми віддали Владіка сказав що її знайшли лише приблизно о 10 годині ранку!
11111 Показати IP 13 Березня 2014 20:09
Батьки знайшлися о 22 годині 15 хвилин 11 березня 2014 року !!! Але вони були в такому стані, що не було з ким розмовдляти по факту!! Тому зустріч з ними відбулася наступного дня......