USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку мати відмовилася від 4-річного хлопчика

14 Березня 2014 11:25
Добу луцькі міліціонери шукали 38-річну Світлану Кушнірук, матір 4-річного Владислава. 11 березня хлопчика знайшли на вулиці, та про його зникнення ніхто не заявляв.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, батьків загубленого 4-річного хлопчика знайшли 12 березня завдяки небайдужим людям, котрі впізнали на фото дитину.

— Малий тинявся скрізь, — розповідає Інна Остапович з відділу міліції у справах дітей. — Без курточки, в джинсах і кросівках, узутих не на ту ногу. Одна жінка побачила його біля свого будинку. Перевзула, вділа у куртку свого онука. Питала, де хлопець живе, але він нічого не міг пояснити. Жінка відвела його до себе, нагодувала і зателефонувала нам.

У міліції Владислав сказав, що його матір звати Валентина, батька — Сергій, бабу — Зоя.

— Малий добре говорить, але обділений увагою. Міліціонери 3 години возили його вулицями, щоб знайти, де живе. Йому все було цікаво, він добродушний. На кожен будинок казав, що то його. Коли заводили в магазини, просив купити цукерки й кіндери. Йому купили, нагодували ковбасою.

Фотографії хлопчика розмістили на місцевих інтернет-сайтах. До міліції зателефонували його сусіди. Сказали, що хлопець живе з матір'ю Світланою Кушнірук.

— Пішли в ту квартиру, а там жах, — додає Інна Остапович. — Скрізь бруд, накурено, їсти нічого. Матір була п'яна, сиділа на ліжку в куртці. Так і не визнала, що Владік — її син. Казала, вона йому ­тітка.

Світлана родом із приміського села Маяки. Із батьком Владислава не живе. У Луцьку оселилася у квартирі співмешканця. Сусіди говорять, хлопчик постійно немитий і голодний. Зараз він у притулку. Матір планують позбавити прав.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
наталя Показати IP 14 Березня 2014 11:38
ужас . як так ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? бідне дитятко
Файна Показати IP 14 Березня 2014 11:39
А де служба у справах дітей Луцька.....?
так до Файна Показати IP 14 Березня 2014 12:14
а де ж сусіди, що бачили, що дитина голодна, недоглянута - і не сповістили про це службу? починати треба кожному з себе, не бути байдужим до чужої біди і не пройти повз.
Файна до так Показати IP 14 Березня 2014 14:48
згідна!)
Yt,fqle;b Показати IP 14 Березня 2014 11:53
А служба п"є каву і гроші одержує за бездільяність.Це трутні,якісидять на шиях платників пдатків. ЇЇ давно потрібно скоротити,але там сидять всі партійні чинуші і їх дітки.Страх Господній, цю матір вбити мало
Не праві до Yt,fqle;b Показати IP 14 Березня 2014 12:56
Моя робота пов"язана зі службою у справах дітей, скажу чесно що всі працівники дуже совісні і порядні люди! Так що не обманюйте!
Тетяна Показати IP 14 Березня 2014 12:05
А як можна Владика усиновити???
Читачка до Тетяна Показати IP 14 Березня 2014 12:12
Звернутись в службу у справах дітей (міську або районну, якщо матір хлопчика будуть позбавляти батьк. прав через районну службу, бо мати з Маяків), дочекатись суду, і готувати документи, там ціла процедура, але все можливо.
Тетяна до Читачки. до Читачка Показати IP 14 Березня 2014 13:17
Дякую!
Довідка до Читачка Показати IP 14 Березня 2014 14:50
мати родом з Луцького району, а жителька м.Луцьк) так що в службу м. Луцька зверніться
Альона до Тетяна Показати IP 14 Березня 2014 18:41
Я знаю Владислава і дуже хочу,щоб він знайшов гарну родини. Прошу вас зверніться до мене за цим номером 0660192500 я зможу вам допомогти.
Я Показати IP 14 Березня 2014 12:31
коментар було видалено
вася Показати IP 14 Березня 2014 22:45
ато шо люди з розуму сходять то ще заслуга государства не в последнюю очередь а судимо ми швидко бож военный час
Джулія Показати IP 15 Березня 2014 10:52
ПРОСТО СВОГО ЧАСУ ПАРА ЗЕКОНОМИЛА НА ПРОТИЗАПЛІДНИХ ЗАСОБАХ.
my_gift до Джулія Показати IP 15 Березня 2014 10:54
А дитина тепер мучиться :-(