USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

500 людей перекрили міжнародну трасу на Волині

28 Липня 2014 16:22
Матері та дружини військових а перекрили міжнародну трасу в Ратнівському районі. Перекриті дороги біля автостанції. Жінки страйкують, щоб їхніх дітей, чоловіків не забирали на війну.

Зібралось понад 500 людей, - йдеться на сторінці групи Типова Ратнівщина Вконтакте .

Матері та дружини військових перекрили в двох місцях міжнародну трасу М-19 (Доманове — Ковель— Чернівці — Тереблече», - написала у Facebook написала Оксана Федорук у групі Автомайдан України. Луцьк.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Лучанин Показати IP 28 Липня 2014 16:40
Молодці. Забарикадуйте і не відкривайте
Гаплик до Лучанин Показати IP 28 Липня 2014 16:59
Жаль, якщо проросійським провокаторам, таким як цей Лучанин, таки вдасться накликати війну СЮДИ. Тоді хто і куди буде виходити? І що перекривати.
Анонім до Гаплик Показати IP 28 Липня 2014 17:09
коментар було видалено
саша до Гаплик Показати IP 28 Липня 2014 18:49
27 травня обіцяли не брати до армії волинян, бо дуже багато загиблих. Командири не дбають про своїх підлеглих, нема елементарного постачання як з харчуванням, так із озброєнням. Тому люди не хочуть іти на фронт і бути живим мясом.
? до саша Показати IP 28 Липня 2014 18:53
А що, волиняни якісь ОСОБЛИВІ?
Лучанин до Гаплик Показати IP 28 Липня 2014 23:29
Гаплик, я б тобі сказав би куди тобі піти, але я бачу ти тільки звідти. От ти гаплику точно, з росії "гопник".
))) до Лучанин Показати IP 28 Липня 2014 19:02
на майдане скакали? теперь вперед, на фронт. в целом баб поддерживаю.
Лучанин до Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 03:49
ой бля*ь, з донбаса чого ніхто не воює? всі з донбаса на морях,та десь втікають ніхто з донбаса не воює 1 млн населення а всі десь повтікали "біженці" блін
Геть Показати IP 28 Липня 2014 16:43
Геть безглузду вiйну!
олена Показати IP 28 Липня 2014 16:47
молодці! Ми жінки всі на майдан !!!! скільки можно !!!!
включи мозок до олена Показати IP 28 Липня 2014 17:12
Саме так були одурені на Донбасі. Олена - типовий приклад донбаського сценарію. Такі ж воплі.
Анонім до включи мозок Показати IP 28 Липня 2014 17:18
Майдан не "донбасское" слово... Короткая память?
олена до включи мозо до включи мозок Показати IP 28 Липня 2014 17:50
Включи мозок!!!! Думай головой а ні ж...пою
))) до включи мозок Показати IP 28 Липня 2014 19:00
вы, душенька, с блок-поста камментите или откуда я думаю?
лучани Показати IP 28 Липня 2014 16:49
Нехай йдуть воюють інші? Провокатори з ФСБ запудрюють малограмотним жінкам голови.
А вот до лучани Показати IP 28 Липня 2014 17:29
коментар було видалено
Луцький Показати IP 28 Липня 2014 17:26
Пропаганда в тилу активізувалася. Бій із рашистським імперіалізмом йде навіть на сторінках в інтернеті. Значить перемога України близько!
Луцька до Луцький Показати IP 28 Липня 2014 17:36
100%!!! Надіюсь, що цю пропаганду читають РОЗУМНІ люди і роблять правильні висновки. Але хто будоражить тих жінок? Де робота СБУ?
дідо Показати IP 28 Липня 2014 17:34
Чому ці баби не перекривали,коли їх братів та дітей гнали на забій в Афганістан.
баба до дідо Показати IP 28 Липня 2014 17:38
ДІЙСНО. А тоді, коли треба захищати СВОЮ країну...
ничего до баба Показати IP 28 Липня 2014 18:42
коментар було видалено
напомню до дідо Показати IP 28 Липня 2014 17:47
если ты и в правду дед, то должен знать - никто никого в Афганистан не гнал. Только по собственному желанию. А от желающих, выполнить свой интернациональный долг, отбоя не было... Как говорится, почувствуй разницу.
баба до напомню Показати IP 28 Липня 2014 17:52
Що?! Дитино, скільки тобі років? Ти хоч народився в той час?! Ти свідок тих років?
да до баба Показати IP 28 Липня 2014 18:35
да, и я давно не "Дитино", я служил в 82... Можешь у своей мамки спросить...:) С полной ответственностью заявляю - в Афганистан шли ТОЛЬКО добровольно. Даже перед этим ЗАСТАВЛЯЛИ бумагу подписывать.... Так то, патриоты...
Тоді до дідо Показати IP 28 Липня 2014 17:53
взагалі то, мало хто про це знає, але можна було відмовитись від Афганістану, але по перше тоді ідеологічне виховання було ого-го і багато було справді ідейно-свідомих, по друге відмова означала ганьбу, виключення з комсомолу, різні громадські "ай-йяй" не по дитячому, тому багато хто боявся, бо звикли жити в стаді, рахуватись з думкою стада. Тепер же багатьом на стадо наплювати, але вибору нема - або війна, або тюрма.
Анонім до Тоді Показати IP 28 Липня 2014 17:56
Що ти мелеш. В афган гнали без питань. Особливо гнали хлопців з Західної україни. Надивився брехливий фільм 9 рота.
українець до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 18:17
не бреши
Анонім до українець Показати IP 28 Липня 2014 18:20
Не гнали тільки тих, хто відкуплявся - батьки КОМУНЯКИ "заслужені". Ось така правда, дитинко.
Кстати до українець Показати IP 28 Липня 2014 18:31
и тех, у кого было двое не совершеннолетних детей, в СССР в армию не брали, а тех, у кого второй ребенок рождался, когда отец служил в армии, сразу демобилизовывыли. Не брали детей у "матерей-одиночек" и уж тем более, не брали ранее осужденных.
Анонім до Кстати Показати IP 28 Липня 2014 18:34
Тобі бабка-комуняка казки про гнилий Совок понарозказувала.
українець Показати IP 28 Липня 2014 18:23
СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
Юрій Показати IP 28 Липня 2014 18:56
“Інформую всіх перекривальниць доріг, мостів. Адреса Генерального Консульства РФ в Одесі – Гагарінське плато, 14. Давайте поїдемо в Одесу і заблокуємо роботу консульства держави, чиї ЗС розстрілюють ваших синів в Лугандоні! Не хочете їхати? Голова МОДА М. Романчук навіть безоплатний автобус вам дає для цієї оказії. Все одно не поїдете? Розумію. Бо там на вулицю до вас вийде феесбешний куратор всіх ваших акцій і скаже: «Дєффачкі, ви в канєц ухі пєрєєлі? Вам за что платят, мать вашу салдацкую?» Генкосулом працює Юрій Антонов, генерал ФСБ, володіє арабською мовою та сталими зв’язками з арабськими терористами в Секторі Газа. За роботу з вами відповідає консул Юрій (Юрійович) Діденко. У нього в кишені завжди є і український паспорт, про всяк випадок. Бачив нині його, або особу, що надзвичайно на нього подібна, в районі мосту об 11-00. А ще до Миколаєва часто навідується на машині з дипномерами третій секретар консульства Миколка Комісарчук, в минулому громадянин України. Жіночки-пікетувальниці, розповідати далі?”
юрію Показати IP 28 Липня 2014 19:20
Ах, які ж Ви обізнані, мабуть, тільки в негра в ду....не були.
12 Показати IP 28 Липня 2014 19:37
а как же сынок турчинова?????????????????
123 Показати IP 28 Липня 2014 22:10
Ви не мужики - ви м*даки що заховались за бабськими спідницями. До вашої хати війна прийде, теж будете під ними ховатись?
Церковна миша до 123 Показати IP 28 Липня 2014 22:57
Скільки у нас свідомих патріотів сидить в тилу біля жінчиної спідниці, плеще язиком про "диванні подвиги" і інших на схід країни відправляє. Думаю якби був один підхід у мобілізації чоловіків на схід ці жінки ні слова б не сказали. Якщо вони ввечері мають нагоду спостерігати як якесь п"яне мурло повертаючись із генделика всіх мобілізованих, в тому числі їх чоловіків, братів, батьків, синів, називає лохами, що не відкупились, то я абсолютно можу зрозуміти їх гнів та безпорадність. Мобілізували тих, хто служив, тобто уже віддав країні рік-півтора свого життя і їм знову "повезло". Під мобілізацію мають підпадати всі, в тому числі і син Президента, депутати та інші недотопкані верстви нашої "еліти".
))) до Церковна миша Показати IP 28 Липня 2014 23:29
коментар було видалено
Олександр Показати IP 29 Липня 2014 01:46
Спілкувався я з чоловіком десь 30-ти років. Він щойно був повернувся з зони АТО. Розповідає: "-Сидів 3 доби на блок-пості без жодного патрона, потім "злапали" свого ж таки снайпера гарно озброєного і похідчиво попросили поділитись набоями після чого стали себе відчувати хоч якось-такось захищеними. От тільки не розумію для чого ми там тих три доби сиділи." Ось тепер треба зробити висновки - хто і для чого посилає наших хлопців на смерть в ролі гарматного мяса. Молодці жінки, дружини, матері .........
Ranger Показати IP 29 Липня 2014 06:58
Ого, как на майдан то первые, а как воевать то ну его на ... Как говорится-за что боролись...
Мирослава до Ranger Показати IP 29 Липня 2014 16:26
Саме так. Деякі люди побули на майдані два-три дні і зайняли високий пост в адміністрації, а зараз ця жіночка не може вийти до мітингувальників поспілкуватись) ось така у нас влада.
КБМ Показати IP 29 Липня 2014 13:58
Жиричi Я пiдтримую ВАС...Нехай задумаються чиновники депутати...Можу сказати одне люди якi мають зброю страшнi люди.Тобто тi солдати якi здобувають преремогу для Украïни здобудуть i можуть прийти в Киïв в Верховну раду з тiеюж зброею i запитають депутатiв що вони зробили для ïх коли вони воювали що зробили для Украïни?
Мирослава Показати IP 29 Липня 2014 16:24
Мітинг - це звичайно чудово. Я повністю підтримую мітингувальників, але якщо розсудити тверезо, то на рівні Ратного такі питання не вирішуються, а перекриття дороги на два дні дуже заважає іншим людям - особливо тим які працюють, а не сидять по селах і не мають чим зайнятись. Якщо логічно розсудити, то ратнівські депутати, голови сільських рад нічого не вирішують - над ними стоять інші люди.
Анонім до Мирослава Показати IP 29 Липня 2014 18:21
Так до инших же не добарешься.
Вантажники в Луцьку Показати IP 1 Серпня 2014 16:06
Перевезення меблiв,домашнiх речей.Послуги вантажникiв загрузка,розгрузка вагонiв та фур.Допоможемо вам переïхати в новий офiс чи квартиру.Збирання розбирання меблiв.Вивiз старих меблiв,будiвельного смiття.Тел:0964148473