USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

8 спецавтомобілів та 5 грейдерів: на вулицях Луцька безперервно працює снігоочисна техніка

9 Лютого 2021 13:04
Зараз в Луцьку на дорогах працює 8 спецавтомобілів (дві четвірки) та 5 грейдерів.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.

«На вивіз снігу працює чотири самосвали та два погружчика, які безкоштовно для міста надало підприємство «Вілія». Дякую Євген Дудка за допомогу.

По приєднаних громадах працює 4 трактори та 1 грейдер. Також служба місцевих автомобільних доріг в області обслуговує дороги 2 комбінованими спецавтомобілями та 1 грейдером.

По тротуарах працює 9 тракторів та близько 60 двірників.

Всього на прибирання міста та приєднаних територій залучено 33 одиниці техніки, з яких 21 одиниця техніки наша, 12 – залучена від приватних підприємців та служби місцевих автомобільних доріг.

Техніка працювала протягом усіє ночі.

Просимо поставитися з розумінням до ситуації, адже настільки сильні опади востаннє були в 2013 році.

Зараз працюємо по основних дорогах та переходимо на другорядні. Паралельно працюємо по вивезенню снігу, адже в четвер та п’ятницю буде ще гірша ситуація зі снігом», – йдеться у повідомленні.
До речі, у Луцьку минулої доби випало 70 % місячної норми опадів.

16 водіїв підприємства «Луцькспецкомунтранс» працюють у дві зміни, розчищаючи вулиці Луцька цілодобово. Ігор Поліщук приїхав на комунальне підприємство, щоб послілкуватися з людьми, підтримати їх морально та пригостити смачним чаєм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 9 Лютого 2021 13:33
Що там працює? По місту проїхати не можливо. Ковельська, Львівська!
Скептик до Лучанин Показати IP 9 Лютого 2021 15:09
Ну чому ж? До будинку мера, його заступників і "однопартійців" можна проїхати без проблем. При чому, ці дороги були розчищенні ще вночі
лучанка до Лучанин Показати IP 9 Лютого 2021 16:32
. Пішком не пробували прогулятися? А громадським транспортом проїхатися слабо?
Лучанин до лучанка Показати IP 9 Лютого 2021 16:52
Це до мене претезія?
Сергій до лучанка Показати IP 10 Лютого 2021 06:56
Перед тим як поради давати, спробуй дітей пішком в садок завести, тротуари їм по пояс в снігу.
Лучанин Показати IP 9 Лютого 2021 16:52
Липинського не почищено, Задворецька не почищено, Тещин язик просто жах. Таке відчуття що ніхто не знав завчасно, що буде сніг.
Лучанин Показати IP 9 Лютого 2021 19:09
Влада може почнете чистити і інші вулиці, а не тільки ті де ви мешкаєте. Крім центральних вулиць все в снігу (особливо розумним коментаторам від влади напишу відразу лопатами розчисти неможливо).
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2021 00:52
Така кількість снігу.....що вважаю дороги розчищенні ще більш менш...
S Показати IP 10 Лютого 2021 08:26
По приєднаних громадах взагалі нічого не чищено. Коли до Луцька не були приєднані, то все чистилося вчасно
Лучанка Показати IP 10 Лютого 2021 11:57
Територія колишнього заводу Луцькпластмас, це жах. Орендодавці ви де?
Додік Показати IP 10 Лютого 2021 13:48
Влада повинна залучати до розчищення вулиць міста техніку підприємств. На підприємствах міста є десятки, якщо не сотні одиниць техніки, яку можна і потрібно залучати для таких робіт. Для цього влада повинна мати список цих підприємств і їхньої техніки + план залучення техніки цих підприємств. Також повинні бути врегульвані питання оплати підприємствам за виконані роботи.