USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

8 випадків за добу: де на Волині зафіксували нових хворих на коронавірус

20 Квітня 2020 09:52
За даними Волинського обласного лабораторного центру станом на 10.00 год. 20 квітня в області зареєстровано 158 випадків COVID-19, які підтверджені лабораторно методом ПЛР.

За останню добу на Волині зафіксовано 8 нових випадків: м. Луцьк (4), м. Нововолинськ(4), інформують у Волинській ОДА.

Одужало 13 осіб, в тому числі 1 за останню добу.

Загалом за весь період спостереження коронавірусна хвороба виявлена:

• м. Луцьк – 40 випадків, в т.ч. 1 летальний;

• Горохівський район – 13 випадків;

• Старовижівський район – 28 випадків, в т.ч. 1 летальний;

• м. Нововолинськ – 36, в т.ч. 1 летальний;

• Володимир-Волинський район – 9 випадків;

• Ковельський район – 9 випадків;

• Луцький район – 7 випадки, в т.ч. 1 летальний;

• Камінь-Каширський – 3 випадки;

• Рожищенський район – 3 випадки;

• Ківерцівський район – 4 випадки;

• Шацький район – 1 випадок;

• Іваничівський район – 5 випадків.

Вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру методом ПЛР на виявлення вірусу COVID-19 обстежено 1051 особу, в тому числі за останню добу – 56 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
дідо Показати IP 20 Квітня 2020 09:54
дякуючи РПЦ МП ,хворих стане ще більше....московські попи вчиняють терористичний акт проти українців.
бабо до дідо Показати IP 20 Квітня 2020 10:10
І до того ж на протязі століть.
Микола до бабо Показати IP 20 Квітня 2020 19:23
Жопомийників без ізоляції не треба було пускати..А то вони пруться в ту єврожопу,а як жарений півень клюнув в сраку-то згадали що Батьківщина в них є.Чисто по українські-я захворів,то на те й вам..А якщо комусь повилазило-то открийте нарешті свої очі і подивіться що робиться і як хто і що для цього робить..Особливо за час карантину..Довго ще це розхльобувати будемо..та чи й розхльобаємо
Голова до дідо Показати IP 20 Квітня 2020 10:28
Не захищаю церкву, але хто заставляє людей туда йти? Доречі по селах І в храмах ПЦУ було багато людей, хоча священик ходив по вулицях святив Паску і просив людей по можливості не йти на нічну службу. Але ж ні найдуться ті, які йдуть і в основному це люди похилого віку, що перебувають в зоні ризику. І вященник їх не вижене, бо ж обідяться. Може справді Маркс був правий, коли писав, що релігія - це опіум..
Ага Показати IP 20 Квітня 2020 10:09
А самі окупували лікарню в Києві (маю на увазі "безсмертних" з лаври, що запевняли не можна захворіти в храмі ), що нема де дітись простим людям, що захворіли.
Луцьк Показати IP 20 Квітня 2020 10:21
Тільки РПЦ? А в Соборі толпи ідіотів не було? А в УГКЦ? А по інших церквах в місті? Звісно на РПЦ можна все звалити, але не в наглу як це роблять фпЦУ і УГКЦ.
Отакої Показати IP 20 Квітня 2020 10:26
А хіба до МП ідуть "марсіани".Це ваші земляки,сусіди,можливо родичі...Якщо туди не будуть ходити УКРАЇНЦІ зовсім,то вони самоліквідуються,бо заблокувати переказ коштів з росії елементарно.
ОЛЕКСАНДР Показати IP 20 Квітня 2020 10:27
В ГАРАЗДЖІ УПЦ КП І ТАКОЖ СВ'ЯТИЛИ ПАСКИ.І В ЦІ ХВИЛИНИ ЙДЕ БОГОСЛУЖІННЯ.
В мене питання повсю Показати IP 20 Квітня 2020 11:29
Будь ласка шановні автори пишіть і де виздоровіли а то 30+ виздоровіло а де іменно ніхто не знає
Лучанка Показати IP 20 Квітня 2020 11:49
Коли упц не було,куди ми всі ходили?
Правда Показати IP 20 Квітня 2020 12:24
"Блуд сестро,блуд..."
Лучанин Показати IP 20 Квітня 2020 13:14
Всі бачать лише масу людей у храмах РЦ і МП, а відкрийте очі ширше і подивіться скільки людей сидять в парку, ходять до магазину (особливо перед святом), продовжують приймати гостей і самі відвідують своїх знайомих, працюють на роботах... Не потрібно судити інших!!! Кожен буде відповідати сам за свої помилки!!! А ще є поняття "випадок".... Можна підхопити ту заразу будь де і невідомо від кого!!! Тож вихід #1 - сидіти вдома 1,5 місяці і ні ногою на вулицю або #2 не звинувачувати інших, в їхніх слабкостях...
теж правда Показати IP 20 Квітня 2020 13:23
В багатьох церквах освячення відбувалось з дотриманням суворих карантинних заходів, я би сказала, навіть суворіших, ніж в деяких торговельних закладах: маски, дистанція, абсолютно невелика кількість людей (на вулиці чоловік 10 одночасно), різні вхід і вихід (всередину по одному - двох). В той же час багато хто і зараз ходить без масок, приходять, приїжджають в гості, влаштовують пікніки (сама бачила на сусідній дачі). Так що не треба все згрібати в одну купу і все спирати на церкву. Особливо, коли сам там не був і не бачив.
КП Показати IP 20 Квітня 2020 15:49
Дідо, не будь дибіло... як провокатор, читай останні коменти
Анонім до КП Показати IP 20 Квітня 2020 19:12
У дідо загострення сезонне, а у ліпінах ще не встиг прокапатись.
Лучанка Показати IP 20 Квітня 2020 19:20
Про що ми говоримо.У нас випадків захворювання набагато більше(роблю висновок з власного досвіду).Просто ніхто не робить ні тестів,ні аналізів.В п'ятницю у мене була діарея ,хоча нічого такого я не їла,оскільки дотримувалась посту.В суботу цілий день морозило(холод по спині),температура в нормі і в'язкість.Зсуботи на неділю просунулася від того,що дуже холодно знову температура вночі,тиск також а серцебиття 150 ударі в хв.,викликала швидку,приїхали швидко.Приїхали без захисних костюмів,апарата для вимірювання кардіограми не було,тестів для визначення коронавірусу не було.Сказали ,що нічим не допоможуть тільки зібють серцебиття,а воно від інтоксикації,бо у мене напевно коронавірус.Сказали ,що в лікарню не повернуть,бо сама можу дихати і зранку телефонувати сімейному.Зранку я так і зробила,сімейна сказала,щоб залишалась в дома на самоізоляції ,а аналіз на корону не зробить,бо вони не роблять,а як незможу дихати,то визивати швидку і госпіталізовуватись тоді тільки зроблять аналіз.Дякувати богу я себе почуваю більш менш нормально,температ.37,2 сиджу вдома.Отже висновок аналізи на вірус роблять тільки госпіталізованим і лікарям ,тому у нас хворіють тільки лікарі.
Васьок до Лучанка Показати IP 20 Квітня 2020 21:10
Пані лучанка, назвіться своїм іменем, розкажіть де і з ким були, щоб люди, які з вами, не дай Бог, спілкувались могли усвідомити свою подальшу участь.
дідо Показати IP 20 Квітня 2020 20:26
Найбільші спалахи в Чернівецькій та Тернопільський областяж, в районах з найбільшою кількість РПЦ та заробітчан... на Волині В Волинський та Старовижісвські райони... Тобто рпцешник+ заробітчанин= корона вірус.
Лучанин Показати IP 20 Квітня 2020 23:45
Стало відомо, що захворів працівник Цнап на Коронавірус, Цнап буде і далі працювати?