USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

9 областей України стануть цукерочкою Росії, - Жириновський

14 Квітня 2014 15:49
Одіозний російський політик, якого вважають "рупором Путіна", Володимир Жириновський вже "бачить" 9 південно-східних регіонів України у складі РФ.

"Це все для мене рідні місця. Могили, четверо могил у Рівненській області. Це найбільш розвинений (регіон): Дніпропетровськ, Миколаїв, Херсон, Донецьк, Харків. Більш розвиненої частини... ну, хіба, Урал... може змагатися з Уралом, - сказав Жириновський.

"Тому, це донори, це стане частиною Росії. 9 південно-східних регіонів, які тимчасово перебували під українським прапором - це буде цукерочка, обличчя Росії", - заявив він для Ехо Москви, повідомляє Українська правда.

За словами скандального російського політика, "вся Україна повстала, вона вся розпалася, її немає".

"Всі люди хочуть бути в складі Російської Федерації, всі, включаючи західні регіони України. Всі по-російськи говорять", - заявив Жириновський.

Як відомо, Жириновський неодноразово у своїх заявах зазіхав на територіальну цілісність України. Йому заборонено в'їзд до України за підтримку анексії Криму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
2435 Показати IP 14 Квітня 2014 15:51
Так на Уралі ж д*біли живуть. Твої слова, Володя. Та вся Європа хоче в Росію. В г*вно та безробіття. Тільки щось не їде ніхто...
Надя Луцьк до 2435 Показати IP 14 Квітня 2014 16:16
То чого українців на заробітках в Росії 3.5 млн?Слабо їм в Україні влаштувати гідне європейське життя?Слова Жир це одне,а от на рахунок бідності в Росії то ви загнались трохи.От коли приїдуть ці заробітчани назад і дасте їм роботу і такі гроші які вони заробляють в РоСІЇ тоді можна буде щось говорити.Чоловік мій привозить за два місяці 1200-1300 дол чистими і охороняє дачу під Москвою.
2345 до Надя Луцьк Показати IP 14 Квітня 2014 16:27
Я тобі відкрию велику таємницю - Москва і дачі під нею- це не вся Росія. Так само як і Донбас це не вся Україна. Коли люди замість розвитку (хоч повільного і важкого) вибирають реінкарнацію Совка, то в підсумку вони не матимуть нічого. І коли ти така грамотна, то скажи чоловікові, хай за МКАД виїде, подивиться глубинку.
НЕЛУЧАНИН до Надя Луцьк Показати IP 14 Квітня 2014 17:20
заробляють в основному у підмосковї, де крутяться великі гроші. ти поїдь на 101 км від маацкви. побачиш, як там "щасливо " живуть
НЕЛУЧАНИН Показати IP 14 Квітня 2014 15:57
коментар було видалено
жирыку Показати IP 14 Квітня 2014 16:00
Вовка, ти цілковитий дол..йоб чи тільки на три четверті?
читач Показати IP 14 Квітня 2014 16:00
Цікаво, депутати і політики мають проходити щорічне медобстеження на предмет психічних захворювань? Жириновському варто було б пройти, навіть примусово.
14 до читач Показати IP 14 Квітня 2014 16:12
Раз в тиждень точно!!!!!!!!!!!!
дописувач до читач Показати IP 14 Квітня 2014 16:20
Згідний! А ще до нього в палату помістити Ляшка!:)
Анонім до читач Показати IP 17 Квітня 2014 16:44
Жиріновский - це просто клоун. Невже хтось ще сприймає його серйозно?
413 Показати IP 14 Квітня 2014 16:00
Україну вже про...ли. Нічого не робиться. Як там терористи російські, то беріть і зачищайте.
ВАСЯ Показати IP 14 Квітня 2014 16:04
Великий ,товстий ,грязний і вонючий ,а не УКРАЇНУ...жирик з*охни....
НЕЛУЧАНИН Показати IP 14 Квітня 2014 17:23
жиріка треба достроково відправити до його родичів
Петро Показати IP 14 Квітня 2014 20:07
Задавитесь ви,сцуки,українською земелькою
Олег Показати IP 23 Квітня 2014 23:52
Жириновський, досить так жорстко брехати! Я живу в Західній Україні і тут немає жодної людини, яка б розмовляла російською або хотіла б приєднання України до Росії.