USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

П'яний водій на BMW X6 влетів у дерево, втікаючи з місця ДТП

3 Березня 2017 19:10
Водій автомобіля BMW X6 на вулиці Огієнка у Луцьку врізався у легкове авто. Відповідно до інформації свідків, він перебував в стані сильного алкогольного сп'яніння.

Як повідомила Інформаційному агентству Волинські Новини свідок ДТП, водій позашляховика рухався вулицею Огієнка у напрямку кільця і втаранився в автомобіль, який був попереду.

Чоловік вийшов з машини оцінив пошкодження і спробував втікти, але його спробувала затиснути маршрутка, в якій саме перебувала свідок.
Водій Opel Astra, у якого влетів Х6 розповів, що винуватець ДТП був дуже п'яний, ледь стояв на ногах. Ні слова не сказавши він, зрештою, виїхав та почав тікати, але не впорався з керуванням і влетів у дерево на кільці біля «Авангарду».
Голова фракції УКРОП у Волинській обласній раді Вячеслав Рубльов бачив момент ДТП та підтвердив інформацію про те, що чоловік мав ознаки алкогольного сп’яніння. А намагаючись втекти ледь не зачепив автомобілем водія легковика, в якого влетів.

До слова, в міжсесійний період депутат Рубльов спрямовував запит на Луцьку міську раду з проханням встановити на вулиці Огієнка «лежачий поліцейський», адже тут часто трапляються ДТП. Зокрема, в листопаді 2016 року тут збили 8-річного хлопчика, а за тиждень – ще одного школяра.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
боголюбы Показати IP 3 Березня 2017 20:22
Машину жалко.
123 Показати IP 3 Березня 2017 21:09
А где же фамилия и фейс героя? Или заказа не было?
321 до 123 Показати IP 3 Березня 2017 21:47
Так він же втік,судячи з тексту.
Бачила до 321 Показати IP 3 Березня 2017 22:09
Його повели під руки поліціянти
Луцьк Показати IP 3 Березня 2017 21:50
Проїжав мимо і бачив цю картину ) добре що той д*біл дерево зловив а не людину
Луцьк Показати IP 3 Березня 2017 22:51
Цікаво, чому у деяких машин номерний знак ми бачимо, а у деяких ні? Розподіл на нижчу і вищу касту?
----- Показати IP 3 Березня 2017 22:57
Судячи з тексту його дерево зловило.
перехожа Показати IP 3 Березня 2017 23:40
якраз в ту пору йшла по шопена..і на переході біля історичного дітки стояли..ну певно клас 3-4..Богу дякувати що та дітвора не ступила на пішохідний перехід а почекали щоб руху не було....мама з татом правильно виховали....воно ж так летііло.на тому бмв.. що просто жах..і на очах за лічені секунди і в дереві вже.. по-моєму він і не збирався нікуди там повертати...прям летів і всьо....а не дай бог щоб хтось ішов на переході...там перехід взагалі дуже небезпечний..а тут ще льотчики...в яких землі немає під ногами.
Valik Показати IP 3 Березня 2017 23:51
Номерні знаки показують коли на єврономерах аварії чи ще щось а як на українських то нічого страшного важають...задовбали мажори і всякі придурки якім пофіг на всіх інших!!!
Джек Показати IP 4 Березня 2017 07:07
Номера BMW АС6806
111 Показати IP 4 Березня 2017 09:45
Ще й дерево переходило не переходу. Бидляцьке рило не показують, бо тож не чоловік який вкрав 5 шоколадок. Машину відремонтувати і в АТО., водія - підмітати віулиці., посвідчення водія спалити тиа довічно не видавати алкашу.
не без греха до 111 Показати IP 4 Березня 2017 12:09
красава, підтримую...хоть с одним бы так...)