USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Facebook хочуть зробити платним

7 Травня 2018 12:10
Facebook проходить маркетингове дослідження готовності користувачів платити за доступ до соцмережі без реклами і поліпшення конфіденційності.

Рішення було прийнято після скандалу з витоком персональних даних, повідомляє Укрінформ з посиланням на Bloomberg.

Планується запропонувати користувачам вибір. Перший варіант - щомісяця платити за доступ до соцмережі і при цьому не бачити рекламу. Другий - Facebook буде доступний безкоштовно, але соцмережа буде показувати оголошення і збирати більше даних про людину.

Зараз рано говорити про те, чи дійсно Facebook запустить платну версію. Схоже дослідження проводилося раніше, але воно було спрямоване на вивчення способів збільшення аудиторії. Тепер мова йде про те, щоб запропонувати вибір тим людям, які приділяють особливу увагу обробці та використанню персональних даних.

Можливо, що після впливу на вибори в США і численних скандалів користувачі змінять свою думку щодо платного доступу, і функція здасться маркетологам Facebook затребуваною. Рішення залежатиме від готовності користувачів платити за відключення реклами і більш делікатну роботу з їхніми особистими даними.

Марк Цукерберг поки не коментує цю ситуацію, але заявив, що у Facebook завжди буде можливість доступу без грошей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Анонім Показати IP 7 Травня 2018 12:12
Капіталізм, нічого скоро заживем, будем за повітря платити яким дихаем!!!
Цинік до Анонім Показати IP 7 Травня 2018 15:53
При чому тут повітря? Ти природний нескінченний ресурс і товар не перелутав випадково? Це комерційний продукт (програмний код, купа заліза яке працює під нього). Цей продукт роблять люди за гроші (за нормальні гроші, США - не Україна, там гідно оплачують роботу), залізо купують за гроші, підтримують і налаштовують роботу за гроші, всі супутні потреби - теж за гроші. То чому результат цього всього тобі хтось покинен давати безплатно? Є просто різні варіанти монетизації такого типу продукту (через додаткові платні послуги, через рекламу, через абонплату, через добровільні пожертви). І власник товару має право вибирати будь-який (розуміючи його плюси і мінуси). Хочеш показати приклад протилежного - почни з себе. Не бери оплату за роботу, яку робиш. Зможеш?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus