USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Opel» в’їхав у маршрутку: на Ковельській ускладнений рух

26 Листопада 2018 12:44
ДТП за участю легковика та маршрутки сталася 26 листопада на вулиці Ковельській у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Аварія трапилася близько 12:00 на перехресті вулиць Чернишевського і Ковельської. Як зазначається, втомобіль «Opel Vectra» в’їхав у маршрутку.

Водія легковика медики швидкої госпіталізували у лікарню. У автомобіля — значні механічні пошкодження.

Рух транспорту на цій ділянці дороги частково ускладнений

Деталі — згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанка Показати IP 26 Листопада 2018 12:59
певно спішив на митницю
123 Показати IP 26 Листопада 2018 13:03
чого пристали ви до ОПЕЛЬКА миж всі на кордон спішим.а з кордону на майдан а з майдану на Азовське море.правда ми ж АВТОЄВРО*ИБІЛИ
1 Показати IP 26 Листопада 2018 13:08
Отакі мудакі і мітингують на кордоні. Вони одні на дорозі, і в країні...
878 до 1 Показати IP 26 Листопада 2018 13:57
Вот цікаво, як розтаможить він своє авто, на що ти далі слинити будеш? Невже визнаєш, що дтп трапляються і з укрбляхами?
q Показати IP 26 Листопада 2018 13:51
Судячи по фото, опель повертав наліво і залетів в маршрутку яка на перехресті перестроювалась бо стоїть посередині полос?
лучанка до q Показати IP 26 Листопада 2018 14:48
коли зроблять негідники міст по Ковельській. Звідки взяли по тендеру фірму, яка з вересня залатує 8 швів, а пішохідних доріг ще не робили.Чекають снігу, а люди потерпають. Два тижні їх немає. Міська влада ?? !!!!
q до лучанка Показати IP 26 Листопада 2018 16:00
А я то звідки знаю) Виходь на майдан чи мітинг, да питай в влади)) Правда сьогодні тренд обс*рати всіх хто мітингує, треба воно чи ні, тому будь обережна