USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Pink Floyd присвятив пісню «Небесній сотні»

17 Жовтня 2015 11:34
Фронтмен легендарного рок-гурту «PinkFloyd» Девід Гілмор присвятив пісню «Небесній сотні».

Пісню він презентує на концерті солідарності I'm with the Banned, який відбудеться у Лондоні 18 жовтня, передає «Телекритика».

Під час концерту на лондонській сцені KOKO унікальний склад рок-музикантів виступить за свободу творчого вираження та проти несправедливості.

Логотип концерту створив відомий китайський художник-дисидент Ай Вейвей, який перебуває під домашнім арештом.

Недільного вечора на сцену вийдуть Девід Гілмор, групи Pussy Riot, Brutto, «Бумбокс», а також спеціально запрошені гості - Кім Катрел, Джеремі Айронс, Ніл Теннант, Джульєт Стівенсон, Вікторія Модеста.

Фронтмен Pink Floyd Девід Гілмор виступить спільно з українськими музикантами та презентує пісню, присвячену «Небесній сотні».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анатоль_ Показати IP 17 Жовтня 2015 12:55
Нехай присвятять пісню цінам на базарі та тарифам на ЖКГ та усе інше)))
дідо до Анатоль_ Показати IP 17 Жовтня 2015 13:13
за ціни повинен дякувати Тімашєнці,Януковічу та Путлєру. Спитай у Семенівни.
лев до дідо Показати IP 17 Жовтня 2015 17:35
Молодець !!!!!!!!
лучанин до Анатоль_ Показати IP 17 Жовтня 2015 16:57
д*біл ти анОтоль..тобі і таким як ти навіть блохастий пес не завиє
Петро до Анатоль_ Показати IP 17 Жовтня 2015 22:36
Анатоль,ти м**ак,чи прикидаешся???????
Анонім до Анатоль_ Показати IP 18 Жовтня 2015 03:25
коментар було видалено
Виталий до Анатоль_ Показати IP 18 Жовтня 2015 17:00
Это уже наши проблемы....им за это уже спасибо!
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2015 19:26
Предпоследний альбом группы (The Division Bell), последний тур и негласный распад состоялись в 1994 году. Каждый из участников группы сделал в той или иной степени успешную карьеру, в основном опираясь на опыт альма-матер. Последнее выступление классического состава произошло в июле 2005 года на концерте Live 8. Иными словами, этой группы уже не существует более десяти лет.
дундукам Показати IP 18 Жовтня 2015 18:43
Групи дійсно вже не існує.але Гілмор назавжди лиш яскравий слід в гітарній музиці.Краща гітара всіх часів.Радує,що великий музикант знає Україну і Небесну Сотню.Дивуюсь д*білам типу Анатоля..краще на базар до якоїсь палатки чешуть язичками почесати..гвардії Д*біли.