USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Агітуючи за Романюка, «лучан залишили без вибору»

15 Вересня 2015 13:44
Про діяльність міської влади та «хороші справи мера» розповідають лучанам у роликах, що транслюють на зупинках громадського транспорту.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту 15 вересня.

Про агітацію на користь міського голови Миколи Романюка повідомив голова депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов, зауваживши, що передвиборча агітація на зупинках громадського транспорту заборонена законодавством.

Хоча повідомлення про діяльність органів влади умовно не є передвиборчою агітацією, але лучани, які перебувають на зупинці транспорту, не мають вибору та змушені слухати про «хороші справи міського голови».

Оскільки таке явище він вважає непорядним, Андрій Осіпов просить його усунути. Депутат також хоче з’ясувати, хто надав кошти на створення роликів та хто їх створив.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Степан Бандера Показати IP 15 Вересня 2015 13:50
У школах, театрах, садочках, дворах, в інтернеті, радіо і телебаченні - нас теж лишають без вибору. Всюди Новий луцьк, Палиця і Укроп.
Ми - Україна до Степан Бандера Показати IP 15 Вересня 2015 16:03
Ой, якщо десь і видно Палицю то у справі зробленій, а не фальшивій як Романюка. А вибір завжди є, тільки от ми роблячи його забуваємо фільтр включати. І вибираємо Яників, Порошенків, Романюків, а потім ниємо чого така ніща держава. Ми - це держава, що маємо те маємо, а в щире добро, розумію, тяжко повірити..
Анонім до Степан Бандера Показати IP 15 Вересня 2015 17:06
І Осіпов.
Анонім до Степан Бандера Показати IP 16 Вересня 2015 00:54
Бо це єдині, хто шось робить і не на копійки, а на десятки мільйонів! Порівняй що зробив романюк, а шо зробив Палиця!
Осіпов Показати IP 15 Вересня 2015 13:56
Нехай краще про Романюка знимуть ролик як він дітей перед 1 вересня миє у тазіку холодною водою....
Микола до Осіпов Показати IP 15 Вересня 2015 18:49
Правильно, а потім цей тазік надіти на дебільну голову, головний брехун луцька романюк
Старий Луцьк Показати IP 15 Вересня 2015 14:01
Нехай осіпов ходить по зупинках і ліквідовує ролики, чи закриває, чи забороняє, чи змиває ганчіркою. Це його кредо - копатися в лайні. Кредо некрофіла.
товстопалиця Показати IP 15 Вересня 2015 14:09
А чи не забагато палиці з товстенюком для лучан? Вже перекормили, перенаситили, що люди від їх фейсів жахаються. Чуже видно під лісом, а свого під боком не видно.
Ірочка до товстопалиця Показати IP 15 Вересня 2015 16:06
А чи не забагато вже років Романюк нажився на теплій воді, на опаленні на дорогах лучан. Може давайте справді під боком біду розглянемо!!!
Ігор Показати IP 15 Вересня 2015 14:16
Нехай Романюк гарячу вду лучанам включить і хай там на зупинках розповідають як люди без води живуть бо бойлер поставити так як пропонують не у всіх є гроші
Валерій Показати IP 15 Вересня 2015 14:23
Ліпшого голови, ніж Романюк, на горизонті поки не видно... На відміну від деяких попередників, цей хоч дороги поробив, сміття поприбирав і бур\яни повикошував!..
Анонім до Валерій Показати IP 15 Вересня 2015 15:08
В часи вакханалії та розгулу активістів з завьязаними пиками ,зумів вистояти та утримати містов належному стані....
ас до Анонім Показати IP 15 Вересня 2015 16:10
А на волині одні варвари живуть камінням міліцю розбили тільки чомусь в інші будинки не один камінь не попав
Катерина до Анонім Показати IP 15 Вересня 2015 16:16
І славнозвісний "комунальний патруль" - ще ні однієї заявки не розглянув на нашому районі.
ас до Валерій Показати IP 15 Вересня 2015 16:07
Він комсомолоць, советський продукт в ньго ніс чому червоний бо він алкаш голосуйте за алкаша
Ірочка до Валерій Показати IP 15 Вересня 2015 16:11
Да да, а ліпшого президента ніж Порошенко то й в Канаді не найдеш)))))))) Ото засів троль і романюкає.
Катерина до Валерій Показати IP 15 Вересня 2015 16:15
ПОКАЖІТЬ ДЕ??????!!!!!
Ярина до Валерій Показати IP 15 Вересня 2015 21:20
За гроші жителів Луцька-адже це наші податки нехай доповість скільки і куди йдуть наші гроші.Конкретна публічна доповідь
саня Показати IP 15 Вересня 2015 14:29
джинса- річ модна для миколки. хватить його добрих справ на Вересневе чи ні? а то не доїхати через дороги, собак і сміття назвозив, але це чомусь не транслюють на зупинках???????
Катерина до саня Показати IP 15 Вересня 2015 16:21
Що хотіти, якщо в дворі МАЙЖЕ В ЦЕНТРІ МІСТА, на проспекті Волі (біля Станції переливання крові) - ні проїхати, ні пройти вже років з 6., яма на ямі, а взимку чи в дощ що робиться - взагалі мовчу... :-( Я вже нічиїм словам не вірю!!!
Слухач на зупинці Показати IP 15 Вересня 2015 14:34
Це і не виборча агітація, а інформація про діяльність міської влади. До чого тут "умовно"?
Лучанка Показати IP 15 Вересня 2015 14:34
А про роботу Осіпова щось не чути..
Юрист Показати IP 15 Вересня 2015 14:35
А що Романюк уже зареєструвався кандидатом, що Осіпов вважає інформацію передвиборною агітацією?
виборець Показати IP 15 Вересня 2015 14:38
а мені набридла реклама і агітація УКРОПу і Палиці на Волинських новинах!
Ну дістали! Показати IP 15 Вересня 2015 15:14
Візьму гречки і від Палиці і від Романюка! Занесу її до сиротинця і проголосую за порядну людину, що прагне позитивних змін у місті.
123 Показати IP 15 Вересня 2015 15:40
Пока был жив Еремеев палица вместе с товстепуком своим из нор не показывались.А теперь спасители земли волынской. блин.
Тарас до 123 Показати IP 15 Вересня 2015 16:17
Помий руки і прополощи рота перед тим як прізвище Єремеєва згадувати, москаль клятий. Палиця з 2011 року як виліз з нори так в Луцьку і стипендії студенти получають, і діткам подарки на свята є, і спортмайданчики вилізли, а як то всі повс*рались коли Палиця Авангард зробив і стадіон на ВНУ. Той роблять тільки те що ролики, бо на більше ні грошей ні мозгів нема.
ЗА до Тарас Показати IP 15 Вересня 2015 16:26
Щира йому подяка за стадіон!!! Хто пив-курив-втикав ТВ тому цінність такої події не зрозуміти. А я як дружина легкоатлета і спортсменка знаю ціну таким крокам! Тому всі ті хто в хорошому завжди знайдуть щось погане - потім не плачте що ви живете гірше ніж в Болівії, на краще не заслуговуєте.
оля до Тарас Показати IP 19 Вересня 2015 14:47
розумієте, що це мізер від того, що він вкрав.
оля до Тарас я до ол до оля Показати IP 12 Жовтня 2015 08:40
Покажіть пальцем в того хто не крав!
ДПЗ Показати IP 15 Вересня 2015 15:54
Наш район тільки за Романюка.Осіпов -закрий рот. Ти вже всіх дістав.
гпз до ДПЗ Показати IP 15 Вересня 2015 16:23
Як то кажуть - хто живе на ГПЗ.... ))) Шкода вас, так само в дупі і лишитесь!
Анонім до гпз Показати IP 15 Вересня 2015 16:47
Дивись полішук,щоб ти в дупі не лишився, а нам на ДПЗ живеться чудово.Тільки б Романюк воду дав і мир був на землі,щоб наших хлопців не вбивали і не забирали на Схід
лучанин з ДПЗ до Анонім Показати IP 16 Вересня 2015 14:53
Не треба за всіх людей на ДПЗ говорити. Не всі такої думки.
33 до ДПЗ Показати IP 15 Вересня 2015 16:39
Не дарма говорять,що дпз це дупа Луцька. Дайош буратіно на дпз!!!
Анонім до ДПЗ Показати IP 16 Вересня 2015 00:41
Це ти, Женік Ткачук? Відробляєш Романюкові подачки! Плануєш знову пролізти в депутати? Досить піаритись дорогами, які зроблені за наші податки. Зачухалися за 3 місяці до виборів, а де 4 роки були? По всьому ДПЗ збирає людей і бреше всім!
ева Показати IP 15 Вересня 2015 16:23
А вам всім і не догодиш. Йдіть в мери і покажіть як працювати. А безглузді коментарі і дурень може писати
Оксана Показати IP 15 Вересня 2015 16:45
От і приїхали що не має вибору. Гарно спланували. Не має чого йти на ті вибори без вибору...
Аня Показати IP 15 Вересня 2015 16:45
Я живу на ДПЗ і дуже рада.Ремонти кругом школи, аптеки, садочки все поруч.Десятки маршруток ходить. А Палиця і Товстенюк вже дістали їх фейси дійсно скоро будуть пугать людей.Не видаляйте коменти. За кого голосувати,якщо порядна людина туди не прорветься,де нам вкрасти мільйон,щоб балотуватись у мери.Пісдкажіть ми вкрадемо і підемо.Хай краще Романюк,аніж олігарх Палиця і Товстенюк. Все піде під контроль Коломойцеву.
Тарас до Аня Показати IP 15 Вересня 2015 17:22
Думаю в Романюка не один мільйончік в копілочці за період мерства назбирався от відвідайте його садибу і успіхів на виборах!!!
ас до Аня Показати IP 15 Вересня 2015 17:43
Ви ще в австріі чи швейцаріі не були от там дійсно гарно і чисто і туалети і гаряча вода і дитячі садочки, а романюк на вас і з ваших кишень гроші вже краде і його діти на тролейбусах які поляки викинули не катаються і не думає як взимку батареі увімкнути чи хліба купити чому в луцьку найнижча заробітна плата в украіні голосуйте тільки потім не плюйтей як зараз на порошенка
555 до Аня Показати IP 15 Вересня 2015 17:52
Радій і далі, Аню. І нехай тебе не "пугають" чиїсь "фейси" .Поцікався цінами на ліки в аптеках на ДПЗ і будеш дуже здивована-вони значно вищі від середніх по місту. І чиї "десятки маршруток". і на що тобі той "мільйон" і "Коломойцев" - ти більше, що він Коломойський.
33 до Аня Показати IP 15 Вересня 2015 20:29
Після того села з якого ти ледь вирвалась,де ти , лякаючись унітаза до вітру в кущі ходила, де входячі в ліфт хрестилась,гпз для тебе межа мріянь
Пилип Показати IP 15 Вересня 2015 17:38
Да вайте Бунду виберем, та дівка під любого **же, то може в місті все порішає, а то все по за кордонах мучиться.
Юзік до Пилип Показати IP 16 Вересня 2015 19:17
Інтересго, інтересно - хто така ???
Реаліст Показати IP 15 Вересня 2015 19:42
Українці-лучани,схаменіться-не топіть один одного в *гі..ні*,я не до тих,хто сліпо-тупо,або з ін .."українських" причин"захищає діючого мера,я до тих ,хто бачить і розуміє ,що діється з міським господарством за його каденції,і що далі буде,в разі його обрання...
Леонід Показати IP 15 Вересня 2015 21:01
Який кандидат себе сильно рекламує і агітує за себе на багатьох бікбордах ,це повинно насторожити виборця ...На такі "граблі" настапали ми не один раз. " Не все золото - що блистить ! "
Петро Показати IP 15 Вересня 2015 21:30
Правда у тому, що як трапилась велика біда, то дніпропетровська команда встояла і не дала тій нечисті розповстись по всій Україні. Більше того добровольців взула, кормила, підтримувала. У шпиталі у Дніпрі скількох з того світу витягнули? А коли були великі втрати Іловайськ і т.д. базу ДНК, з частин тіл, теж вони зробили. А хтось розповідав, як їм важко керувати та кормив обіцянками. Пам'ятайте це. А за квартиру підете платити, то згадаєте гарні обіцянки. Води ціле літо немає. Рамонти дворів за мільйони. Буратіно співає щоночі війна в країні. Мотлох польський тролейбуси привезли благодійники. Добре думайте. Згадайте хто у 2012 році забороняв мирні акції протесту. Комсомолу та комунякам ні. Слава Україні!!!
Анонім до Петро Показати IP 15 Вересня 2015 23:15
"Велика біда" це рейди АвТО майдану на Донбас....
Андрій Показати IP 16 Вересня 2015 15:24
Прочитав коментарі до кінця. Думки такі. На рівні тотального недовір’я людей до «владу маючих», розповіді на зупинках про добрі справи пана Романюка викликають в більшості випадків роздратування і іронію. Впевнений, що багато хто не дослуховується навіть до тої балачні. Хай собі розказує – все-одно, обираючи наступного мера, люди будуть задаватися питаннями «Що він зробив?» і міркування ці базуватимуться не на розповідях інших людей, а на особистих відчуттях. Ями на дорогах, якими можна хребет пошкодити, коли сидиш в кінці маршрутки, крижана вода з крану, побори в усіх навчальних закладах закарбовуються в пам’яті ліпше за всілякі розповіді. Тому я би і не парився на рахунок цього взагалі. Ми можемо тут в інтернеті горло зірвати і розсипати аргументи один одному, як по лекалу: цей накрав, той бандит і тд. Тільки свій моральний і культурний рівні понижуємо в подібних дискусіях. Нехай кожен просто проаналізує, чи влаштовує його рівень життя в місті, де він живе, де вчаться його діти, яке майбутнє він для них хоче. Якщо ситуація вас влаштовує – вибір один. Якщо є думка, що пора щось міняти – вибір інший. Навіщо поливати один одного брудом? Ми ж одна громада.