USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Агресивні перевізники зібралися під Луцькою міськрадою

28 Квітня 2014 16:22
Перевізники зібралися під стінами Луцької міськради для таємних переговорів й агресивно реагують на журналістів.

Нагадаємо, сьогодні, 28-го квітня, луцька влада дозволила підвищити вартість проїзду у маршрутках. У цей же час під адмінбудівлею почали гуртуватися перевізники.

У них же ми поцікавилися з якою метою вони прийшли до Луцькради. Перевізники, своєю чергою, пояснили, що зібралися під стінами міськради бо в товариша весілля й обговорюють меню. Були й такі, які забороняли фотографувати їх на вулиці та розмовляли з журналістами на підвищених тонах.

Втім, за кілька хвилин до гурту перевізників пришли й журналісти-телевізійники. Відеокамера вгамувала їх пристрасті й вони погодилися на розмову.

«Я забороняв мене знімати, адже, потім до мене приходять перевіряти з транспортного відділу. Таке вже було після останнього мого інтерв’ю телебаченню», - пояснює свої дії директор АТП № 1 Олександр Шаміс.


Однак він не заперечив, що ті ж перевірки все-таки знайшли у роботі його підприємства порушення.

Потому Олександр Шаміс запевнив, що перевізники не будуть протестувати, якщо тарифи піднімуть не так як вони хочуть, адже, наголосив, що вони надають соціально-важливі послуги.

Чому перевізники прийшли до Луцької міської ради – так і не повідомили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Розумний Показати IP 28 Квітня 2014 16:35
якщо не хочуть працювати то хай романюк візьме інших людей які будуть возити людей а то "коники" показують. Не вони ж тільки люди ми усі люди і давайте поважати один одного і не нагліти
лучани до Розумний Показати IP 28 Квітня 2014 16:47
Якщо не хочеш платитти, то йди пішки. А нормальні люди заплатять і 5 грн за маршрутки,в який не їздять голодранці-попрошайки. Маршрутка для середнього класу,а не соціальний транспорт.
ВОНО до лучани Показати IP 28 Квітня 2014 17:09
Ти вже геть забрехалося, середній клас їздить на свому авто, а маршрутка транспорт роботяг. Вони перестануть їздити і ти здохнеш з голоду
Анонім до ВОНО Показати IP 28 Квітня 2014 17:18
Роботяги по 3-5 тисяч заробляють. А дармоїди та туніядці по 1500. Маршрутка є елітний вид транспорта, тролейбус для меншвезучих.
ВОНО до Анонім Показати IP 28 Квітня 2014 17:25
далекий ти від народу, в тролейбусі до сьогоднішнього дня їздили пенсіонери, школярі і хітроопі власники різноманітних посвідчень. Ті хто працює економлять свій час і їздять в основному на маршрутках. Вийди хоч раз в народ, пересядь з авто в тролейбус чи маршрутку
лучани до селюхів до лучани Показати IP 28 Квітня 2014 18:22
це хто пише?!"Розумний", йди до 1 класу і бігом в міськраду або ж до Голєєвої!!!
Правий сектор до лучани до селюхів Показати IP 29 Квітня 2014 08:30
Голєва ,як я розумію з багатьох коментів,також винна в вибусі Хіросіми та Нагасакі???Ну чуть що трапляється,що пов"язано з маршрутними перевезеннями,відразу Голєва.
правда до лучани Показати IP 28 Квітня 2014 19:09
Дуже вірно! А то тиснуться в маршрутку пільговики в брудному одязі, на тролейбус не хочуть! Я плачу гроші, а мене бруднить поруч бомж, який не платить!!!
) до лучани Показати IP 29 Квітня 2014 09:03
А ты средний класс сколько получаешь или сидишь на родительской шее ? так интересно !!!
Вовк до лучани Показати IP 29 Квітня 2014 10:59
"Маршрутка для середнього класу". От насмішив !!!!!!
Я Показати IP 28 Квітня 2014 16:45
Мені на державній роботі після майдану урізали із 1300 до 860 на руки. То що, теж бастувати?
Анонім до Я Показати IP 28 Квітня 2014 16:48
У супермаркеті та на будівництві більше платять. Не сиди,протираючи штани,в очікуванні подачки.
лучанин до Анонім Показати IP 28 Квітня 2014 17:51
А ти підеш за нього у виконавчу чи в суд працювати? Чи будеш може в дитсадку вихователькою працювати?
лучани до лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 18:24
У виконавчій службі чи суді зарплати не 900грн.)))Це навіть не мінімум!Що за ідіотизм?)))Та маразм!!!Пишіть тролі реальніше!вчіться!!!
не байдужа до лучани Показати IP 28 Квітня 2014 21:46
В исполнительной и в суде ставка 960 грн.
НАРОД до лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 19:11
ХТО НА ЩО ВЧИВСЯ! Треба було вчитись, а не гуляти!
Той що вчився до НАРОД Показати IP 29 Квітня 2014 01:51
Ті що не вчилися, а мають наглість, заробляють великі гроші, а ті хто чесно вчився і знають свою справу через таких як ти змушені вкалувати за копійки. Саме вкалувати, бо на тих хто вчився всі справи і сплавляють, щоб ті хто не вчився могли відпочивати та забирати собі все бабло.
Anonymous Показати IP 28 Квітня 2014 17:03
Якщо правильно пам'ятаю - в багатій та благополучній Норвегії вдарити пробували по кишені держслужбовцям, і вони якраз-таки забастували. Все зрозуміло, ситуація в державі ітд, але менше 100 доларів з/п то не людини проблема, а держави, яка таке собі дозволяє. Це не зарплата - це подачка. Якого милого різниця в керівника і підлеглих в 10 і більше разів? Хоч один міністр чи депутат сказав - мені ті десятки тисяч не треба? А рядовому працівнику жити не треба, треба виживати. Зараз страйк - не варіант - вибори ітд, а от потім - єдиний вихід, бо як показує досвід, влада розуміє людей ЛИШЕ тоді, коли м'яке крісло під дупою починає підгорати.
ВОНО до Anonymous Показати IP 28 Квітня 2014 17:12
всюду так, лише українці надіються, що їхню роботу по ставленню на місце зажерливих бізнесюків, зроблять інші
Хвілолог Показати IP 28 Квітня 2014 17:13
На)(эр цих "перевызникыв" з Луцька - закупити новы тролейбуси ы повытря буде чистыше (без ъхных лахыв ы перевызникыв).
новинка до Хвілолог Показати IP 28 Квітня 2014 18:27
дайош Луцьку нові тролейбуси!!!нові,наші,під кредити!!!
новий до Хвілолог Показати IP 28 Квітня 2014 18:35
ти закупи тролейбуси по 2млн заштуку заплати за його обслуговування за електрику яку він споживає і за купу дармоїдів які біля нього крутяться то проїзд подешевшає???Люди дивіться на речі реально ***
Так до новий Показати IP 29 Квітня 2014 02:04
Подешевшає! Відносно маршруток подешевшає! Це тільки в Україні світове ноу-хау - маршрутки замість автобусів. Якщо місто має тролейбусні або трамвайні лінії, то іде розвиток саме цього транспорту. В місцях де тролейбус чи трамвай поки що є недоступні курсують автобуси великою пасажиромісткістю. Це і робиться в першу чергу для здешевлення вартості проїзду. Для здешевлення обслуговування транспорт повинен бути однотипний і мати свою базу обслуговування. А відносно дармоїдів, то це проблеми правоохоронних органів. З іншої сторони ви хоч раз за останні 20 років при встановленні вартості проїзду від мінімальної до максимальної суми бачили щоб використовувалася менша сума? Як відразу встановлюють максимум, так всі і платять незалежно від того скільки зупинок проїхав та яка наповненість салону, якість обслуговування. Ви хочете можливо сказати що якщо взавтра, для прикладу, долар впаде знову до 8грн, то вартість проїзду повернеться до 2грн? Та навіть якщо долар впаде до 1 грн, то вартість проїзду нізащо не змінять! Для чого нам такі перевізники?
ВОНО Показати IP 28 Квітня 2014 17:22
Повно безладного гвалту, а де правосеки ? де самооборона від самих себе ? де бюторасти накінець ? Ах вони всі заняті до виборів готуються !!!! Ждіть розвісистої лапші на свої вуха "шановні" виборці бо покращення від зека вже пройшло і нас чекає затяжний період руїни і злиднів
петро Показати IP 28 Квітня 2014 17:29
можна писати багато а буде як буде. Але на усіх прийде час коли вже тими грошмами "подавитесь" маршрутка транспорт не для багатих багаті і на таксі і на авто їздять а ле на все свій час подавитисе кажу тими грошима і не відкупитесь вже ні від чого
петру до петро Показати IP 28 Квітня 2014 18:32
реально, нехай вже давляться тими грішми!а то вже ті тролі голієвські та міської ради знову ожили!!!! ....знову в с...і ожили жили!
НАСТЯ Власюк Показати IP 28 Квітня 2014 17:30
а где Майдан?????????????????????????почему ничего не делают не защищают людей????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Влас до НАСТЯ Власюк Показати IP 28 Квітня 2014 19:42
На Майдані стоять і кричать. Можеш свій майдан створити, але, як казав чоловік за кадром, денег тебе все-одно нікто нє даст!
собак@ Показати IP 28 Квітня 2014 20:09
о таки сторгувалися
) до собак@ Показати IP 29 Квітня 2014 09:18
коментар було видалено
)) до собак@ Показати IP 29 Квітня 2014 10:25
Евреи всегда сторгуются!!!
Микола Показати IP 29 Квітня 2014 00:16
коментар було видалено
Саша Показати IP 29 Квітня 2014 09:15
Не понимаю смысла в этих движухах !!! наверно опять всё на откатах!!! Не такие у нас и большие расстояния по городу чтобы подымать цену !!! Обнаглели совсем !!! Ладно бы ещё подняли цену да не брали бы стоячих пассажиров так что битком!!! Днём вообще фиг дождёшся маршрутку когда им не выгадно ездить!!! Посе 22 вообще до конечных не доезжают к примеру на КРЗ, тормозятся на 40! А то цену поднимут а сервис оставят на прошлом уровне !!! Цена на услугу должна быть оправдана качеством этой услуги !!! А какое качество предлагают нам? правильно никакого!!!
Перевізник Показати IP 29 Квітня 2014 09:28
Ми працюємо в збиток для вас лучани, треба мати совість. Ціна на проїзд має бути 4 гривні, щоб ми могли хоч щось заробити, ну 3.50 - допустима ціна
Споживач транспортни до Перевізник Показати IP 29 Квітня 2014 09:52
А де облік пасажиропотоку? Конкретний, по кожному маршруту за кожну зміну. І що робити тим, де "рогатики" не їздять? Пішки по 10-15 км? Знаю, що квитків не дають, бо треба "торбу" для начальства носити...
Да ну до Перевізник Показати IP 29 Квітня 2014 10:31
Шановный это всё демагогия !!! где обоснования ???
Водій маршрутки. Показати IP 29 Квітня 2014 10:29
Про шо мова? в Збиток перевізники працюють? Щодня водій маршрутки здає план по 400 грн. Собі забирає 100 - 150. Ще заправка. Маршрутка дає в день від 600 (дуже поганий) до 1500 грн. Хапуги ви а не перевізники. І мерія у них на відкатах
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 10:50
жадiбнi та завистливi люди... створiть свiй автопарк та виставляйте 1грн за проїзд. а нi - то назад в свої полiшуцькi села на конях їздити
Водій Показати IP 29 Квітня 2014 14:18
Правила життя "ТРУТНЯ": Держава-дай зарплату, Продавець-продай дешево, Перевізник-вези за безцінь і т.д., а я буду сидіти і гавкати на всіх за погане життя. Не хватає грошей - працюй більше.