USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Активістка Femen на Віденському балу влаштувала Порошенку «теплий» прийом

9 Лютого 2018 08:44
Активістка Femen влаштувала акцію проти президента Петра Порошенка під час його візиту на Віденський бал в Австрії. Про це повідомляється на сторінці Femen у Facebook, передає УНІАН.

Активістка Аліса Виноградова вийшла на червону доріжку і оголила груди, на її тілі було написано: "Poroshenko, get the fuck out of the Ball!".

У Femen зазначили, що метою акції було сповістити спільноту, що Порошенкові "не місце на аристократичному рауті".

В коментарі Громадському у Femen повідомили, що активістка оголила груди у момент, коли президент України підіймався сходами на балкон.

Як повідомляє УНІАН, поїздка президента України Петра Порошенка на Віденський бал в Австрії обійдеться державному бюджету майже у 800 тисяч гривень. Зокрема, 8 лютого глава держави здійснив робочий візит до Австрії, в рамках якого він разом зі своїм австрійським колегою Александером ван дер Белленом відвідав Віденський оперний бал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
УКР Показати IP 9 Лютого 2018 09:01
Ще й на сі..ки подивиться за державний кошт...
—— Показати IP 9 Лютого 2018 09:22
800.000гр. Це два квитки на бал... без охорони... і номер в готелі... з таким сніданком як на (островах) 800000гр./ 33.8 це буде 23668€ ... А переліт? А охорона?та все інші...
Дід Потап Показати IP 9 Лютого 2018 09:24
При такому рівні життя яке сьогодні в нас , йому незабаром у всіх регіонах України щось будуть показувати , але не груди то точно ....!!!!!!!!!
хехъ Показати IP 9 Лютого 2018 09:33
под Штрауса можно забыть о проблемах...кто спорит.
Анатоль_ Показати IP 9 Лютого 2018 11:28
А я горжуся нашим Президентом
Удав В. до Анатоль_ Показати IP 9 Лютого 2018 12:19
До 1-го квітня ще далеко , не шуткуй будь-ласка так ....
скептик Показати IP 9 Лютого 2018 12:01
дехто вже давно живе по-новому, у Європі. правда, народ у повній ж"пі
777 Показати IP 9 Лютого 2018 12:17
Молодец девка. св...м не место на балу!
321 Показати IP 9 Лютого 2018 13:45
ви хлопці воюйте, а я тут потанцюю...ні стиду, ні совісті.
ііі Показати IP 9 Лютого 2018 14:02
піпєц, такий бідний шо знов за держ. бюджет гуляє.
роман Показати IP 9 Лютого 2018 16:35
Чи не вперше ставлю лайк фемен!