USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Активісти хотіли напоїти «кров’ю» регіоналів у Луцькраді

29 Січня 2014 14:05
Двічі молоді активісти намагалися розмістити склянки з томатним соком, що символізував кров, на робочих місцях депутатів-регіоналів у міськраді.

Перед початком 52-ї сесії Луцької міської ради 29 січня активісти «Національного альянсу» поставили томатний сік та поклали листівки на робочих місцях депутатів фракції Партії регіонів. Втім, їм на заваді стала керівник секретаріату міськради Тетяна Касьянова, яка зазначила, що про такі акції потрібно повідомляти заздалегідь. Другу спробу напоїти регіоналів «кров’ю» активісти здійснили після перерви у засіданні. Депутат Тетяна Дементьєва швидко прибрала стаканчики та винесла їх із зали засідань, пропонуючи всім охочим почастуватися соком.

Як пояснили активісти, акцію здійснили для того, щоб нагадати регіоналам про загиблих у сутичках мітингувальників та правоохоронців у Києві. Луцьким депутатам із фракції Партії регіонів вони дають час до кінця місяця для того, щоб вийти з лав партії, яка відповідальна за пролиту кров невинних людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Олег Попов Показати IP 29 Січня 2014 14:13
Цирк поїхав клоуни лишились
налітай до Олег Попов Показати IP 29 Січня 2014 14:24
дєнєжку зарабативай вісяками
Іра Показати IP 29 Січня 2014 14:22
Нашу активну молодь краще на прибирання сміття чи снігу залучили б, тоді ні часу, ні енергії на дурниці не мали б.
прав до Іра Показати IP 29 Січня 2014 14:26
старік азарофф всєм по лопатє і тоді єуропа.микола яновіч вернись.госпідарників слухайте.їх сам брєжнєв льоня учив.люди любили його ридали як помєр...ти бачу "інстітутка" ще та...200 маєш?
123 Показати IP 29 Січня 2014 14:30
такі молоді а вже клоуни
Нормальний Показати IP 29 Січня 2014 14:39
Їх (цю дітвору) просто ще ніколи не піз...ли.
Прокоп Показати IP 29 Січня 2014 14:40
http://www.youtube.com/watch?v=zDole_PJwvs
клара Показати IP 29 Січня 2014 14:49
ужас что делается
Александр Показати IP 29 Січня 2014 15:09
Ну а если бы дурачки поумнели и налили антифриз?)) Охрана есть в раде? Как дети там оказались?
Павло Показати IP 29 Січня 2014 15:27
Таким дітям ремня доброго треба
Вася Показати IP 29 Січня 2014 16:16
А слабо було замутити "криваву Мері"? не допрацювали ганьба. Водку мабуть притарили
Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 16:20
Може "кров" загинувших варто піднести фюрерам, що послали людей на силовий захват урядових приміщень проти озброєної міліції?
БОГДАН Показати IP 29 Січня 2014 16:33
Хочу підняти не наші =хуторянські= приколи,а повідомити про новини , які дві години тому надійшли із Москви. Як заявив Путін на сьогоднішньому засіданні уряду у Москві ,поки в Україні не буде зформовано новий уряд,який підтвердить московські домовленості про співпрацю та кооперацію з Росією, Москва відмовляє надати Україні наступний транш у 2 мільярди дол.,який сьогодні слізно просив Арбузов у росіян на засіданні укр.уряду. Путін заявив, що Україна не лише не змогла погасити минулорічний борг у 2.7 мільярдів дол.,але й не спроможна платити за газові поставки цього року. Цікаво,що думає робити з економікою Яценюк. та українські олігархи ,які добили Азарова,а зараз хочуть добити Януковича. Думаю,вихід у Яценюка та його К* один (дурнів кличка та тягнибока до уваги не беру)- взяти гроші у борг у МВФ на вбивчих для України умовах(заморозити соціальні виплати,масове звільнення у державному секторі,підняття комунальних платежів за квартплату,погодитись з диктатом Заходу та фактично відмовитись від дружби з Росією,тощо). Україна -фактичний банкрут без підтримки та співпраці з Росією, а ми граємось у війну з Росією,.граємось у Майдан та революцію .Це розуміють волинські промайданівські депутати та журналісти,чи вони свої дипломи за гроші купили?
Андрій Показати IP 29 Січня 2014 17:02
Дурні-опозиціонери думають лише про те як розвалити систему влади в Україні, а що буде потім? На це питання вони і самі відповіді не знають. Чуда, мабуть ждуть, може щось впаде з неба.
лучанин Показати IP 29 Січня 2014 17:05
правильніше - молоді нероби, а не активісти.
ганна Показати IP 29 Січня 2014 17:10
А ви спробуйте не пропустити "молодежь"-відразу гвалт здійметься-блаблабла.Надоть шото делать.