USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волиняни стверджують, що Гунчик не чує громаду

23 Вересня 2014 17:33
Відвідати засідання громадської ради при голові облдержадміністрації та почути думку громадськості закликають активісти очільника області Володимира Гунчика.

Про це йшлося під час прес-конференції активістів громадських організацій Волині щодо підписання угоди про співпрацю 23 вересня.

Відірваність державних структур від того, що переживає країна, зокрема війни, активісти назвали проблемою не лише Волині, а й усієї України. Як зазначив лідер «Правого сектора» Волині Павло Данильчук, багато що залежить від керівника області, однак новий губернатор Волині не любить спілкуватися з громадськістю. Так, він нагадав про те, як Володимир Гунчик намагався втекти від активістів, проте, згодом таки зустрівся з представниками громади. До того ж, очільник ОДА не з’явився на засідання громадської ради.



«Ми бачимо, що немає ніяких нормальних кадрових змін, всі думають, що всі революціонери поїдуть на Схід і нічого не буде. Треба піднімати це питання. Я не бачу, що державний апарат облдержадміністрації працює на оборону рідного краю, на співпрацю з громадськими організаціями, волонтерами, координує їхню діяльність», - зауважив Павло Данильчук.

З його слів, більшості держслужбовців байдуже те, що відбувається в країні, вони не розуміють тих, хто допомагає військовим.

Серед питань, які хочуть поставити активісти очільнику області, питання ситуації на кордоні із Білоруссю, підготовки області до зими, питання оборони тощо. Активісти запросили губернатора усе ж прийти на засідання громадської ради, яке відбудеться цього тижня та почути, що думає громадськість щодо його дій та чим вона живе.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
громада Показати IP 23 Вересня 2014 17:39
О блін... Самі нероби і базікали зібрались і себе "громадою" рахують і за всіх відповідають! Дякуємо - не треба нам таких!!!
123 до громада Показати IP 23 Вересня 2014 17:46
Ти не громада ! Ти прихвостень Януковича!
321 до 123 Показати IP 23 Вересня 2014 17:58
Ага! Хто думає і говорить не як ви - то від Януковича?:) З вашим мисленням лише у Гондурасі жити!:)
в рот компот до громада Показати IP 23 Вересня 2014 18:59
"громада" , як треба , щоб ти попав в руки справжньої громади і тоб і- вправили мозги . Своїх мізків у тебе не було , не має , а значить і бути не може . Назвись і жди допомоги ... , всерівно випливеш ... й буде гірше ...
Діана до в рот компот Показати IP 23 Вересня 2014 20:34
Озвірілі гондурасівці ще і погрожують?:) А що ви ще взагалі у житті вмієте? Про ці ваші "навички" всі вже знають і це людям надоїло!
Всезнайко до громада Показати IP 23 Вересня 2014 22:46
коментар було видалено
з громади Показати IP 23 Вересня 2014 17:46
Гунчик добре чує громаду. Він просто сміливий керівник і не стане на коліна перед самозванцями. Він знає собі ціну. і знає ціну "громади" в особі тимощуків, данильчуків і інших представників "громади".
222 до з громади Показати IP 23 Вересня 2014 17:52
Він скоро буде повзти на колінах ! Комуняка безтолковий!
Дмитро Показати IP 23 Вересня 2014 17:59
о герой пашко знову появився. навоювався вже?
дідо Показати IP 23 Вересня 2014 18:03
Гунчик-типовий червоний директор,який вміє плазувати перед власником підприємства та знушатися з підневільних робітників.Всіх,хто був розумнішим за нього,він підкилимно виживав.
111 Показати IP 23 Вересня 2014 18:26
Якщо по чесному подивитись на всі ці речі тверезими очима то так вже сильно хочеться відправити всіх цих наших і патріотів і нашу цю "гідну" владу на пуй. Вибачте мене нормальні люди,але я впевнений що Ви мене підтримуєте.
Андрій Показати IP 23 Вересня 2014 18:33
про співпрацю))( смішні люди )) один піариться біля моря відпочиваючи ' Данильчук' другий взагалі хабарник, третій бандит )) зібралося кодло дармоїдів)))з ким там співпрацювати ) всі партійні і говорять що поза політикою)) жартівники)) Данильчук ' партія правий сектор, Арсенюк патія 'Батьківщина)))2 приклади проїхатись далі)) і тд і тп))))))))))
Анна Показати IP 23 Вересня 2014 18:37
Правий сектор-молодці.
123 до Анна Показати IP 23 Вересня 2014 18:46
Може молодці)) а ось кодло що там на фото інші речі)
Ігор Показати IP 23 Вересня 2014 18:40
Якщо ці 11 людей в Неділю організують віче і приведуть хоть 3000 лучан то повіру , що вони представники громади. , а так це пукалки самопіарЯщі яких громада не підтримує! Громадські організації які налічують понад 300 членів ось це ГО. А не ГО де ти я і мій кум)) і разом рвемся до корита)
дядя Валєра до Ігор Показати IP 23 Вересня 2014 20:13
Буде ТРЕТІЙ МАЙДАН замучишся рахувати .
Ігор до дядя Валєра Показати IP 23 Вересня 2014 20:31
На жаль не буде)
громада до Ігор Показати IP 23 Вересня 2014 20:41
Мало того що рвуться, так ще рахують що вони "правителі" світу і вони вирішують долі людей, а це саме страшне, що тке є у суспільстві, це постійні руйнівники держави! Їм лише війну, погроми, руйнування, знущання давай... це їхне все, і цім вони і живуть поки їх ніхто конкретно не зупинив, а вже час...
123 Показати IP 23 Вересня 2014 18:44
А запитайте у Арсенюка в якій він партії представник громади)) Люди вже не такі дурні і бачуть що це не зібрання представників ГО, а 11 чоловік які навіть не розуміють чому вони зібрались)))))ха ха ха. хлопці спостерігаю за цим всім і сміюсь) Представники Громади..........
Всезнайко до 123 Показати IP 23 Вересня 2014 22:06
коментар було видалено
атонето Показати IP 23 Вересня 2014 19:37
Паша ******** рвется до великого корита
123 до атонето Показати IP 23 Вересня 2014 20:10
Данильчук депутат міської ради)) гехай прозвітує скільки законопроектів він продвинувтна місцевому рівні, які зміни з його ініціативи і міськраді))) скажу- Ніяких. Просто кнопкодав. Піарщик.
Корінний лучанин Показати IP 23 Вересня 2014 20:46
Шановні дописувачі! Гунчик на АВТОЗАВОДІ нікого не чув, а ви хочете щоб він громаду Волині почув. ХА-ХА-ХА ! Та по барабану йому та громада, його ПЕТРО ПОРОШЕНКО поставив смотрящим по Волині , як соратника по бізнесу, от і до ПРЕЗИДЕНТА треба звертатись про заміну очільника ОДА. Але як уже видно, нова влада та ПРЕЗИДЕНТ допускають грубі проколи у своїй діяльності: йдуть по шляху Януковича. Петро Олексійович уже починає брехати своєму НАРОДУ, а це вже діагноз владі можна ставити.
321 до 123 до атонет Показати IP 23 Вересня 2014 21:05
Мудрий ти наш. Законопроекти продивагають у Верховній Раді, бо тільки там приймають закони. А а міській раді приймають рішення, тому продвигають проекти рішень. Між законом і рішенням дуже велика різниця, така сама, як між розумом і порожньою балаканиною.
гість Показати IP 23 Вересня 2014 21:21
На першому фото прямо волинський буанапорті
Лучанин Показати IP 23 Вересня 2014 21:40
Гунчик Волинь тобі не Автозавод
шляшко Показати IP 23 Вересня 2014 22:46
на першій фото бойовий офіцер, лідер і просто найчесніша людина світу.. славний хєрой данильчучка.
Шляшку Показати IP 24 Вересня 2014 05:25
Відчуття у мене, що той, хто на фото найвище (зі схрещеними на грудях руками), дуже погано закінчить.
волинянам Показати IP 24 Вересня 2014 08:14
думав,що гунчик розумніший а він старий партієць, та ще й недалекий, гунчика у відставку
Так Показати IP 24 Вересня 2014 10:38
Який славний хор коментів! А чого це ви на Пустовіта так не наїжджали. Що він доброго зробив для Волині? Що доброго залишив своєму правонаступнику? А залишив він той самий недієздатний легіон керовників януківсько-клімчуківського походження. Те що там є кілька від свободи та батьківщини, нічого не вирішує. Вони всі однакові. Дбають лише про свої посади та про свої доходи. На Волині всі адміністрації треба вичищати не менш, аніж на 95%. Отак і треба сказати Гунчику в очі, а не бігати за ним вулицями і не пропонуючи своїх партійних.