USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Активи банку Порошенка з початку року збільшились майже наполовину

19 Жовтня 2015 08:33
"Міжнародний інвестиційний банк" в рейтингу банків перемістився за останній рік з 78-го на 32 місце.

Активи Міжнародного інвестиційного банку, основним акціонером якого є президент Петро Порошенко, з початку року виросли на 47%, до 4,7 мільярда гривень. Про це йдеться в звіті банку за третій квартал 2015 року, - інформує Кореспондент.net.

При цьому за останній рік (з липня 2014 роки) активи банку зросли в 2,3 рази. Для порівняння активи всієї банківської системи за перші 8 місяців скоротилися на 6,8%.

Міжнародний інвестиційний банк займає 32 місце, на початку цього року було 47-е, а рік тому - 78-е.

Зазначимо, що президент Порошенко опосередковано володіє 60% акцій банку. Іншим великим акціонером банку є перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко з часткою 14,9% акцій.

Нагадаємо, активи Міжнародного інвестиційного банку в жовтня 2014 року становили 2,5 мільярда гривень.

Процвітає і розширюється й бізнес глави держави. Нагадаємо, нещодавно арбітражний суд Липецької області заборонив Міжрайонній інспекції податкової служби стягувати з АТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен" 361,5 мільйона рублів донарахованих податкових платежів.

ЧИТАТИ ЩЕ: ROSHEN У ЛИПЕЦЬКУ: ПОРОШЕНКУ «СПИСАЛИ» 362 МІЛЬЙОНИ ПОДАТКІВ

Як відомо, Порошенко заявляв про намір продати бізнес після вступу на посаду президента.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
1 Показати IP 19 Жовтня 2015 08:50
Кому война кому мать родна. Вот за що Ви боролися ***
Анатоль_ до 1 Показати IP 19 Жовтня 2015 10:26
Петру Олексійовичу наш низький доземний уклін!
лучани Показати IP 19 Жовтня 2015 08:54
Коли власником бізнесу чи банку є керівник влади, то з такими найдійно мати справи. Такий банк є найнадійнишим для людей.
опа до лучани Показати IP 19 Жовтня 2015 09:57
Це лише на термін президенства. Падіння також буде стрімким.
Анонім до опа Показати IP 20 Жовтня 2015 17:56
До того часу він встигне перевести гроші з банку в Швейцарію.
Василівна Показати IP 19 Жовтня 2015 09:16
Хай віддасть на АТО, яке сам і придумав. Із заробітної плати у бідолах вирахують, а у нього активи ростуть. Нормально пристроївся, Прєзік.
бухгалтер Показати IP 19 Жовтня 2015 09:27
Дуже важко працює ....
Я Показати IP 19 Жовтня 2015 09:37
А моя пенсія зменьшилася на 15 %!
303 до Я Показати IP 19 Жовтня 2015 10:50
2012-2013 пенсія 900 - 110$, 2015 пенсія 900 - 40$... 15%???
Я до 303 Показати IP 19 Жовтня 2015 14:50
Мала на увазі податок 15%, а якщо в доларах порахувати то в 3,2 раза
луцьк Показати IP 19 Жовтня 2015 09:37
з радістю сприйняв звістку про нашого президента, і про те що він ще здоровий і живий. нехай ще примножує активи, коли в країні війна чи не так? мені радісно, аж плачу по справжньому.....
Саша Показати IP 19 Жовтня 2015 11:00
ще за Януковича кручє. зажирається і всі мовчать і він либу давить в ефірі.
Света Показати IP 19 Жовтня 2015 11:03
Петро-брехло. Так запевнював що все повіддає крім 5 каналу а як озживається люди добрі. Нащо нам такий Президент. Ми на хліб копійка до копійки на Ато віддаємо хлопцям а він отакої. Треба в Європу показати і запитати як так можливо ? Люди на мінімальну зарплату як раби працюють а наш президент нас же людей обкрадає" чи то заробляє на нас ?
Анонім до Света Показати IP 19 Жовтня 2015 12:08
А очень просто - именно такой холуй им и нужен. Я говорю о его хозяевах, а не о Европе, которая сама ничего не решает.
Люди прості Показати IP 19 Жовтня 2015 11:27
А скільки людей зараз збідніли, стали менше харчуватись , лікуватись не можемо бо нема за що і з такими цінами які зараз при нинішній пенсії і зарплаті. Чесні люди,які працюють на начальників виживають. Зняти квартиру дорого їсти купити дорого одяг основний дорого. Треба запитати в Порошенка як нам жити за такі гроші? Недарма Кузьма Скрябін називав таких "Петя Срака"
Анонім до Люди прості Показати IP 19 Жовтня 2015 12:09
Поэтому он и погиб. А этого президента вы сами выскакали. Поэтому - ешьте, пока очи не повылазят.
Анонім до Люди прості Показати IP 19 Жовтня 2015 16:22
коментар було видалено
Віта Показати IP 19 Жовтня 2015 13:32
Оце у нас Президент . Ще такого не було . Ніхто його не вибирав. Це війною прикрились і люди щоб не було горя війни смерті і вибрали бо вірили що наведе порядок .
Анонім до Віта Показати IP 20 Жовтня 2015 09:47
А как может навести порядок именно тот, кто эту войну и развязал?
женя Показати IP 19 Жовтня 2015 15:36
Жити стали по новому, по європейські!!!!!!!!!!!!!!!!! Те що й хотіли