USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Алкоголь на «Бандерштаті» не продаватимуть

17 Липня 2015 09:59
Алкоголь під час фестивалю українського опору «Бандерштат» не продаватимуть.

Відповідне розпорядження підписав перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

Так, у зв’язку з проведенням у Луцьку з 31 липня по 2 серпня 2015 року Всеукраїнського фестивалю українського опору «Бандерштат-2015», з метою забезпечення громадського порядку, перший заступник міського голови Тарас Яковлев підписав розпорядження “Про заборону торгівлі пивом, слабоалкогольними та алкогольними напоями на час проведення Всеукраїнського фестивалю українського опору «Бандерштат-2015».

Відповідно до документа, заборонено з 31.07.2015 по 02.08.2015 продаж пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних та алкогольних напоїв, вин столових в закладах торгівлі (в тому числі пунктах дрібнороздрібної торговельної мережі та літніх торгових майданчиках) та продаж на винос вказаних продовольчих товарів в закладах ресторанного господарства, розміщених на території міста, а саме:

- по проспекту Волі, 22а-48;

- по проспекту Волі, 23-35;

- у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Луцькому міському відділу УМВС України у Волинській області, відділу муніципальної дружини міської ради доручили забезпечити контроль за виконанням цього розпорядження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Всезнайко Показати IP 17 Липня 2015 10:08
Свиня завжди калюжу знайде...
знайко до Всезнайко Показати IP 17 Липня 2015 11:22
А там саме збіговисько свинів і буде, начолі з головним організатором!:)
Свиня до Всезнайко Показати IP 17 Липня 2015 12:18
Вже знайшла...ХРЮ-ХРЮ. :)
Anonymous Показати IP 17 Липня 2015 10:36
Хто захоче - купить за день до, або від'їде пару зупинок, купить і приїде назад... Або в барі, без купівлі на винос, налигачиться до посиніння. На крайній випадок - -приїде вже вклеєним. Так що рішення - що в лоб, що по лбу. А з точки закону і прав жителів пр. Волі, що змушені будуть пертися біс зна куди в магазин, і тратитися на проїзд в тому числі - порушення прав споживачів. Ліцензія в магазину є? Яке розпорядження? От посилене патрулювання центру міста, щоб не було безладу, бійок, пограбувань і т.д. - потрібно, бо всякий концерт і подібні масові заходи притягують не лише людей, які музику послухати прийшли, а й гопоту, яка мріє в когось телефон чи гаманець віджати. А це розпорядження - імітація бурної діяльності в чистому вигляді, і викликає тільки 2 почуття - роздратуваня в людей, що хивуть на території його дії, і сміх у решти міста.
Anonymous Показати IP 17 Липня 2015 10:38
А те, що на самому фестивалі традиційно вже не продають спиртне, та стараються не пускати п'яноту - на всі сто правильне рішення.
Андрій Показати IP 17 Липня 2015 10:41
Алкоголь не саме велике зло цього заходу. Є і страшніше, яке обмеженнями на продаж не переможеш. Всі про це знають і мовчать...
Хлоп до Андрій Показати IP 17 Липня 2015 12:10
І що ж це за зло?
луцький Показати IP 17 Липня 2015 11:20
Жителі прилеглих будинків щиро дякують організаторам фесту за "турботу" про простих громадян, з думкою і бажаннями яких ніхто і ніколи не рахується! Слава БандерштадтУ! А влада для чого в місті?! Мало галявин у лісах Волині???
маневичі до луцький Показати IP 17 Липня 2015 12:16
давай до нас!!!!!