Архівні документи на Волині захищає лише нитка
Один із волинських трудових архівів у цілях безпеки збереження інформації зачиняють лише ниткою. Про це під час колегії Державного архіву Волинської області розповів директор установи Володимир Гика, – повідомляє 17 лютого репортер «Волинських Новин».
За словами Володимира Гики, за 2008 рік на ремонтні роботи у державних архівах області витратили понад 800 тисяч гривень. Загалом ці гроші пішли на заміну вікон, водопостачання та ремонти кабінетів.
Однак, як зазначив директор Держархіву області, у жахливому стані лишаються районні архіви у Любешові, Володимир-Волинську, Іваничах, Ковелі. У Ківерцях планують створити новий постійний архів реконструювавши приміщення типографії. А це в свою чергу вимагає фінансування.
Також через нестачу коштів не вдалося провести комп’ютерну мережу у корпусі №2 Державного архіву області. Це б дозволило з’єднати два приміщення для зручного та швидкого обміну інформації між ними.
Крім цього пан Гика акцентував увагу на недостатній охороні трудових архівів. Особливо ця проблема актуальна у Ковельському та Шацькому районах.
«Я вперше в житті спостерігав такий випадок, коли архів, в якому зберігаються важливі документи, зачинявся лише ниткою. І це лише тому, що працівники загубили ключі від замка», – навів приклад директор обласної установи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Вперше у Нововолинську відбудеться «Хода звіздарів»
Сьогодні 07:17
Сьогодні 07:17
Майже 40% українців вважають, що наступний рік буде кращим
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
У Британії затримали чоловіка, який двічі перед Різдвом прокрадався до резиденції принца Вільяма
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
У Британії дозволять голосувати на виборах з 16 років
1 Січня 2026 23:31
1 Січня 2026 23:31
Скільки заробили світові мільярдери за 2025 рік, – Bloomberg
1 Січня 2026 23:02
1 Січня 2026 23:02
Трамп в інтервʼю визнав, що має проблеми зі здоров’ям, але наполягає, що почувається «ідеально»
1 Січня 2026 22:33
1 Січня 2026 22:33
В аеропорту Варшави затримали українця з обладнанням для глушіння радіохвиль
1 Січня 2026 22:05
1 Січня 2026 22:05

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.