Артистичний бомонд став у Луцьку яскравою демонстрацією ВІЛ/СНІДу

Учні однієї з луцьких шкіл розповідали про ВІЛ/СНІД за допомогою історій про світових кумирів сцени та мистецтва. Про тематичний вечір «Світло згаслих зірок: артистичний бомонд» розповіла заввіділу культури і мистецтв Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Наталія Карченя, – повідомляє 1 грудня репортер «Волинських Новин».
Тематичний вечір присвячений Всесвітньому дню боротьби із ВІЛ/Снідом, за словами Наталії Карчені, проводили учні луцької ЗОШ №17. Вони розповіли про світових знаменитостей, які померли із діагнозом СНІД.
Головним героєм і найбільш яскравим прикладом став соліст легендарної групи «Queen» Фреді Меркурі. Іншими персонажами в історії цієї хвороби, відповідно, і тематичного вечора були радянський танцюрист балету Рудольф Нурієв, австралійський письменник Патрік Уайт, американський режисер Колін Хіггінс.
Також на вечір запросили лікар-методист Волинського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Віталій Томашук. Крім розповідей про ВІЛ/СНІД він приніс із собою різні брошури та публікації про цю інфекцію, які потім роздали усім присутнім.
Вечір «Світло згаслих зірок: артистичний бомонд» завершили невеличким інтерактивом, під час якого запрошені гості відповідали на загальні питання, що стосувались ВІЛ/СНІДу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0
Loading...
Підозрюваний у поставці бракованих бронежилетів і вивезенні чоловіків за кордон Ярмольський погрожує прокурорам
Сьогодні 19:10

Сьогодні 19:10
Серед російських загарбників в Україні повно наркоманів
Сьогодні 17:40
Сьогодні 17:40
Офіційно: G7 надала майже $20 млрд допомоги Україні
Сьогодні 17:04
Сьогодні 17:04
Відтепер у «Дії» можна отримати статус безробітного
Сьогодні 16:47
Сьогодні 16:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.