USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

АТБ вводять обмеження на покупки: не більше 5 штук товару в одні руки

18 Березня 2020 14:11
Популярна в Україні торговельна мережа «АТБ» починає вводити обмеження на продаж продуктів. Тепер в одні руки можна взяти лише визначену кількість товарів.

У пресслужбі компанії пояснили, що через паніку щодо коронавірусу спритні покупці скуповують товари в «АТБ», а потім продають їх втридорога, передають Українські новини.

Тож «АТБ» обмежує продаж продуктів, аби протистояти спекулянтам. Щоб уникнути штучного ажіотажу, компанія вирішила обмежити продаж товару в одні руки, крім напоїв, води й пива, які продавці зможуть відпускати в розмірі 12 штук на людину.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
скептик Показати IP 18 Березня 2020 14:33
дожились !!!!! совдепія повернулась. уря, таваріщі !!!!
12лол до скептик Показати IP 18 Березня 2020 17:08
Ще талони залишилось надрукувати, на мило, цукор, масло і горілку.
скептик Показати IP 18 Березня 2020 14:34
не нагнітайте паніку !!!!!
no problem Показати IP 18 Березня 2020 14:43
Іду в інший магазин купую скільки хочу, а би доніс.
4 Показати IP 18 Березня 2020 15:12
А рук то дві....
я Показати IP 18 Березня 2020 16:23
Сам бачив бабку біля салюта, яка продавала з наклейкою від АТБ. Скрізь є товар в достатній кількості, правда на 2-5грн ті ж крупи дорожче ніж в АТБ.
Анонім Показати IP 18 Березня 2020 19:33
Багато клятих торгашів, користуючись ситуацією, скуповують та перепродають.
??? до Анонім Показати IP 19 Березня 2020 13:19
Хто? Де? Переважно люди панікують самі.