USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Аварія біля «Променя» сталась з вини патрульних, – свідок

14 Вересня 2018 18:46
ДТП поблизу розважального центру «Промінь» за участі авто патрульної поліції та легковика трапилась через те, що поліцейські різко повернули, фактично підрізавши легковик.

Про це повідомила свідок аварії пані Галина.

Жінка працює продавцем в магазині навпроти місця аварії, тому каже, що бачила момент зіткнення.
«Поліцейська машина і легковик їхали в одному напрямку, але поліцейські чомусь вирішили різко повернути ліворуч, фактично підрізавши машину», – розповідає вона.

В коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця волинських патрульних Ольга Бузулук повідомила, що наразі вищезгадану подію вона не має змоги прокоментувати.

Нагадаємо, аварія за участі легковика Toyota Camry та патрульного Isuzu D-max трапилась близько 16:50. Від зіткнення в легковика відірвало бампер, автомобіль поліції отримав незначні механічні ушкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучанин Показати IP 14 Вересня 2018 19:08
Мене особисто менти підрізали, їздять хамовито, ніби дорога їхня власність... Навіть ДАЇ собі такої безнаказанності не дозволяло.
Не зливований до лучанин Показати IP 14 Вересня 2018 23:58
Як ці олені дістали. Слава Реформі.
Немаслів Показати IP 14 Вересня 2018 19:14
Патрульних треба гнати в шию вчитись їздити!!! Вони реально такі ж страшні на дорозі як і бляхі !!!
Лучанин до Немаслів Показати IP 14 Вересня 2018 19:53
Ай накинув на вентилятор, ай молодець)) і поліцаїв, і бляхарів згадав - "два в одному")
СБУ Показати IP 14 Вересня 2018 20:00
Цікаво,за чий рахунок будуть робити ІСУЗУ,і чи оплатить "КОПЧИК"постанову?????????????
Я в шоці до СБУ Показати IP 14 Вересня 2018 20:38
Чувак то україна кемрі вина заплатить за все
Вуйко Показати IP 14 Вересня 2018 20:17
Якби в копів за порушення ПДР вилучали посвідчення мінімум на рік - то ті барани двічі думали б, що чудять на дорогах
Саша до Вуйко Показати IP 20 Вересня 2018 00:58
так в них посвідчення - імунітет від таких самих
Григорій Показати IP 14 Вересня 2018 20:36
З такою роботою,до мінтів поваги ніколи не буде.
А Показати IP 14 Вересня 2018 21:17
Баранів набрали в поліцію.......
Правдоруб до А Показати IP 14 Вересня 2018 22:37
Які йшли - таких набрали))
123 Показати IP 14 Вересня 2018 22:04
Поліцаї на дорозі ще ті хами. ПС. Волинські новини , а причепіть на сайті голосувалку на кшталт: ваша думка: поліція на дорозі їздить чемно (взірець для водіїв) чи хами?
Анонім Показати IP 14 Вересня 2018 23:16
Коли бачу ПОЛІЦЕЙСЬКИХ на дорозі,становиться страшно їхати,бо невідомо що вони утворять їдучі повільно вулицями з включеними маячками....чи дорогу їм уступати і самому плестися ,чи просто повз них проїхати.
Лучанин2 Показати IP 15 Вересня 2018 07:11
В поліції має бути і каско і цивілка ..
водій Показати IP 15 Вересня 2018 07:31
таких баранів відправити в піший патруль
Alex Показати IP 16 Вересня 2018 07:41
Kozlu wonu tupi! I bagato z nuh-bez oswitu!!!